5456 відвідувачів онлайн
5 471 20

"УКРОП" обере свого кандидата в президенти України на праймеріз

"Українське об'єднання патріотів" першим серед політичних партій в Україні починає публічну процедуру президентських праймеріз. Кандидата на пост глави держави від "УКРОП" визначать у результаті внутрішньопартійного голосування.

Про це сьогодні на прес-конференції за підсумками засідання політради заявив її глава, народний депутат Тарас Батенко, пише gazeta.ua.

Також на засіданні було ухвалено рішення про запуск процедури виборів глави партії. Лідера політсили оберуть під час 14-го з'їзду 3 березня. Тоді ж буде затверджено положення про обрання кандидата на вибори президента України від "УКРОПу".

УКРОП обере свого кандидата в президенти України на праймеріз 01

"Українське об'єднання патріотів" як зріла політична партія, опозиційна до влади, буде максимально використовувати процедуру праймеріз. Ми вимагаємо глибинних змін у країні і в системі влади", - зазначив Тарас Батенко.

Протягом місяця охочі поборотися за пост глави держави зможуть надсилати свої заяви для участі в праймеріз на адресу секретаріату партії.

У зареєстрованих кандидатів буде п'ять місяців на проведення агітації. Голосування за них почнеться вже восени на Загальних зборах або конференціях обласних, республіканської в АР Крим та міських у Києві і Севастополі організацій "УКРОПу". За результатами цих виборів на партійному з'їзді восени буде обрано і висунуто єдиного кандидата від "УКРОПу" для участі в президентських виборах.

"УКРОП".серйозно готується до цих виборів. Партія обере гідного претендента, якого підтримають усі українці. Ми зробимо все для його перемоги ", - підкреслив член президії "УКРОПу" голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Він також зазначив, що кандидатом у президенти від "УКРОПу".має стати людина, що користується великою підтримкою громадян і не фігурує в жодному антирейтингу. На думку політика, суспільство втомилося від одних і тих же осіб, які творять українську політику протягом останніх 20 років.

Зі свого боку народний депутат з "Українського об'єднання патріотів" Олександр Шевченко заявив: "Ми прийшли для того, щоб змінити політичну систему України. Люди, які за 26 років нічого не зробили і не змінили, мають відправитися на політичну пенсію".

Топ коментарі
+6
Достойных в "Укропе" нет.... Все эти "праймериз" ломаного гроша не стоят.
показати весь коментар
01.02.2018 09:52 Відповісти
+5
Чисто олігархічний проект...
показати весь коментар
01.02.2018 09:46 Відповісти
+5
.. ВИКУПИЛИ бренд "укроп" і дурять Людям голови .. таке саме фарбоване Наш край ..і інші .. Будьте ПИЛЬНІ Шановні НЕведіться на олігархічні маніпуляції ..
показати весь коментар
01.02.2018 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чисто олігархічний проект...
показати весь коментар
01.02.2018 09:46 Відповісти
.. ВИКУПИЛИ бренд "укроп" і дурять Людям голови .. таке саме фарбоване Наш край ..і інші .. Будьте ПИЛЬНІ Шановні НЕведіться на олігархічні маніпуляції ..
показати весь коментар
01.02.2018 09:53 Відповісти
укроп то символ укр.солдата, а не олігарха. "УКРОП" выберет своего кандидата в президенты Украины на праймериз - Цензор.НЕТ 9813
показати весь коментар
01.02.2018 09:58 Відповісти
Демократично-патріотичні сили України підуть на вибори спільним фронтом, Саакашвілі, Гриценко, Садовий та інші сьогодні заявляють що підтримають єдиного кандидата від демократів-патріотів і підуть на вибори до Верховної Ради єдиним списком, щоб взяти більшість в парламенті! Звичайно, що для олігархів і для Коломойського особливо, прихід до влади об'єднаних демократів-патріотів з антиолігархічними настроями - це смерть! Коломойський живе поки бере гроші в Приватбанку і крутить їх на своїх підприємствах! Якщо забрати у Коломойського можливість проводити махінації з грошима, нафтою, бензином - його бізнес закінчиться, бо ніякого бізнесу, крім сидіння на потоках, в нього по суті немає! Саме для того щоб не дозволити демократам-патріотам виграти вибори Президента та вибори до ВРУ, саме для цього на сцену виповзають слизняки, такі як Укроп, які будуть відривати електорат від об'єднаних сил демократично-патріотичного спрямування! Єдина ціль участі Укропа у виборах - не дати перемогти об'єднаній команді Саакашвілі, Гриценко та Садового!
показати весь коментар
01.02.2018 10:06 Відповісти
"УКРОП" обере свого кандидата в президенти України на праймеріз - Цензор.НЕТ 7431
показати весь коментар
01.02.2018 10:18 Відповісти
Такая же говнопартия, как и поголовное большинство партий в Украине.
показати весь коментар
01.02.2018 09:47 Відповісти
Достойных в "Укропе" нет.... Все эти "праймериз" ломаного гроша не стоят.
показати весь коментар
01.02.2018 09:52 Відповісти
Чергова партєйка для відбору голосів.
показати весь коментар
01.02.2018 10:03 Відповісти
як партійну пухлину чи то паразита на тілі народу не називай хоч "соєвим раєм" - головна ціль продертися до правлячого корита...
показати весь коментар
01.02.2018 10:05 Відповісти
"укроп" то щось національне Українське ??
герб "укропу" один в один з їх підсвічником.........
так, щирий українець корбан??

"бажаєш поневолити будь яку країну без єдиного пострілу -очоль всі її партії та рухи"
показати весь коментар
01.02.2018 10:14 Відповісти
а порошенко хто ?
показати весь коментар
01.02.2018 12:54 Відповісти
Тампони Коломойського,який грабанув українців на 160 міліардів через приватбанк
показати весь коментар
01.02.2018 10:26 Відповісти
порошенка в суд подал ?
показати весь коментар
01.02.2018 12:53 Відповісти
проект бени коломойши. ни о чём.
показати весь коментар
01.02.2018 10:28 Відповісти
Думаю лохи за кандидата от партии которую возглавляет бывалый маланец Корбан и финансирует еврей Коломойский Не проголосуют никогда Здается мне лохи уже наелись фруктами реформаторской национальности Сеней Петей и Гросей с еще сотней другой аморалов которые пришли к власти на неотомщенной крови Хлопцев с Майдана