8884 відвідувача онлайн
5 653 23

Терміни прибуття місії Фонду до Києва ще не визначені, - МВФ

Терміни прибуття місії Фонду до Києва ще не визначені, - МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) наразі не має будь-яких часових орієнтирів щодо прибуття місії в Україну в рамках четвертого перегляду програми EFF.

Про це повідомив офіційний представник Фонду Вільям Мюррей (William Murray), передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

 "У мене відсутні будь-які відомості щодо прибуття місії. Відповідний час ще не було визначено", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер.  

Топ коментарі
+3
Это он с голоду пухнет Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 7164
показати весь коментар
02.02.2018 09:00 Відповісти
+3
подсел на сою Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 4063
показати весь коментар
02.02.2018 09:02 Відповісти
+3
Так воно ще Антикорупційний суд не створили. Навіщо тій місії їхати? Знову бла-бла-бла розводити? Терміни прибуття місії Фонду до Києва ще не визначені, - МВФ - Цензор.НЕТ 8762
показати весь коментар
02.02.2018 09:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дэнги, дэнги давай!
Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 4543
показати весь коментар
02.02.2018 08:57 Відповісти
Это он с голоду пухнет Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 7164
показати весь коментар
02.02.2018 09:00 Відповісти
подсел на сою Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 4063
показати весь коментар
02.02.2018 09:02 Відповісти
А вот это- зря, капрал! Я, например- как весил тридцать лет назад 78 кг, так и сейчас- всё те же 78. И в свои 57(почти) лет чувствую себя великолепно.
показати весь коментар
02.02.2018 09:11 Відповісти
А ещё через пару лет он в патрульную машину с трудом будет залазить.))
показати весь коментар
02.02.2018 09:50 Відповісти
От побед над преступностью распирает.
показати весь коментар
02.02.2018 09:57 Відповісти
это понятно, вы же не знаете когда Петя для себя и подельников Суд сконфетит!!!
показати весь коментар
02.02.2018 09:00 Відповісти
Сроки прибытия миссии Фонда в Киев еще не определены, - МВФ - Цензор.НЕТ 2353
показати весь коментар
02.02.2018 09:04 Відповісти
А еще, кроме этого, МВФ требует прекратить рост зарплат. Третий фронт открылся - #уйло, чиновники, а теперь еще и МВФ душит народ., т.к. основная цель МВФ - ростовщичество, а не благотворительность, как и было во все века.
показати весь коментар
02.02.2018 11:45 Відповісти
Так воно ще Антикорупційний суд не створили. Навіщо тій місії їхати? Знову бла-бла-бла розводити? Терміни прибуття місії Фонду до Києва ще не визначені, - МВФ - Цензор.НЕТ 8762
показати весь коментар
02.02.2018 09:07 Відповісти
на сколько помнится, МВФ сказал, без нормального антибарыжного суда, никаких денех ....
показати весь коментар
02.02.2018 09:08 Відповісти
Значит, придётся обойтись без них.
показати весь коментар
02.02.2018 11:52 Відповісти
Посол- о возможности визита Трампа понятия не имеет. Официальный представитель МВФ о намерениях своей Организации ни черта не знает. Тока Розенко знает, шо минималку можно приподнять. Блин, лучше бы первые двое шо-то знали, чес слово!
показати весь коментар
02.02.2018 09:08 Відповісти
Терміни прибуття місії Фонду до Києва ще не визначені, - МВФ - Цензор.НЕТ 4537
показати весь коментар
02.02.2018 09:25 Відповісти
Не избавившись от Лолиты, мы не избавимся от МВФ. Все просто.
показати весь коментар
02.02.2018 09:29 Відповісти
По темечку. Ну, этим, которым обычно...
показати весь коментар
02.02.2018 09:54 Відповісти
Без топора ни как. И это все профанация.
показати весь коментар
02.02.2018 13:59 Відповісти
Боже ! Спаси Україну і від "фондЮ" і відмісцевих "лоліт" ...