10186 відвідувачів онлайн
8 222 19

Російські терористи обстрілюють Донецьку фільтрувальну станцію. ВIДЕО

 Як зазначає Цензор.НЕТ із посиланням на звіт місії, снаряд було випущено в ніч на 29 січня з півдня на північ.

"Внаслідок влучання снаряда в будівлю камера не постраждала і продовжувала працювати", - зазначають в ОБСЄ.

У звіті говориться, що ввечері 28 січня і в ніч на 29 січня камера зафіксувала 16 вибухів невизначеного походження, 139 снарядів (42 зі ​​сходу на захід, 92 із заходу на схід, 1 з півночі на південь і 4 з півдня на північ) і 1 трасуючий снаряд зі сходу на захід – всі за 0,5-1,5 км на південь.

В ОБСЄ попереджають, що камера розташована поруч з іншою будівлею, в приміщенні якої зберігається хлор.

"Пряме влучення в хлор може означати екологічну катастрофу з наслідками для здоров'я цивільного населення в навколишніх районах", - зазначає місія.

Як повідомляє комунальне підприємство "Вода Донбасу", на цей момент терористи відновили обстріл ДФС.

"Сьогодні з 15:30 Донецька фільтрувальна станція перебуває в зоні сильних обстрілів. Персонал - у бомбосховищі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою. Станція забезпечує водою населені пункти по обидва боки від лінії зіткнення: Донецьк, Ясинувату, Василівку і Спартак, а також Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке. За час бойових дій станцію неодноразово обстрілювали.

Топ коментарі
+16
Да раздолбайте уже нахрен эту станцию в хлам, Москаль уже советовал что пить.
показати весь коментар
02.02.2018 17:06 Відповісти
+6
узькому міру вода не потрібна. Российские террористы обстреливают Донецкую фильтровальную станцию - Цензор.НЕТ 6025
показати весь коментар
02.02.2018 16:53 Відповісти
+6
Никому не позволю применить силовую операцию для решения конфликта на Донбассе,- Порошенко.
Пока есть этот пуйловский агент Лолита, обстрелы и вообще оккупация рашистами Донбасса будет продолжаться. Аминь.
показати весь коментар
02.02.2018 17:05 Відповісти

Завантаження...