Російські терористи обстрілюють Донецьку фільтрувальну станцію. ВIДЕО
Як зазначає Цензор.НЕТ із посиланням на звіт місії, снаряд було випущено в ніч на 29 січня з півдня на північ.
"Внаслідок влучання снаряда в будівлю камера не постраждала і продовжувала працювати", - зазначають в ОБСЄ.
У звіті говориться, що ввечері 28 січня і в ніч на 29 січня камера зафіксувала 16 вибухів невизначеного походження, 139 снарядів (42 зі сходу на захід, 92 із заходу на схід, 1 з півночі на південь і 4 з півдня на північ) і 1 трасуючий снаряд зі сходу на захід – всі за 0,5-1,5 км на південь.
В ОБСЄ попереджають, що камера розташована поруч з іншою будівлею, в приміщенні якої зберігається хлор.
"Пряме влучення в хлор може означати екологічну катастрофу з наслідками для здоров'я цивільного населення в навколишніх районах", - зазначає місія.
Як повідомляє комунальне підприємство "Вода Донбасу", на цей момент терористи відновили обстріл ДФС.
"Сьогодні з 15:30 Донецька фільтрувальна станція перебуває в зоні сильних обстрілів. Персонал - у бомбосховищі", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція розташована між Авдіївкою та Ясинуватою. Станція забезпечує водою населені пункти по обидва боки від лінії зіткнення: Донецьк, Ясинувату, Василівку і Спартак, а також Авдіївку, Красногорівку і Верхньоторецьке. За час бойових дій станцію неодноразово обстрілювали.
Пока есть этот пуйловский агент Лолита, обстрелы и вообще оккупация рашистами Донбасса будет продолжаться. Аминь.