9703 відвідувача онлайн
2 886 12

Полторак відбув до США з робочим візитом, - Міноборони

Полторак відбув до США з робочим візитом, - Міноборони

Міністр оборони України Степан Полторак розпочав робочий візит до США. Він візьме участь у двосторонніх оборонних консультаціях.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"У рамках візиту Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак візьме участь у двосторонніх оборонних консультаціях відомств країн, відбудуться зустрічі із Міністром оборони США Джеймсом Меттісом, представниками керівництва оборонного відомства США, а також керівництвом та офіцерами оперативно-стратегічного рівня Національного військового коледжу США", - йдеться у повідомленні.

Також Полторак зустрінеться з волонтерами, які допомагають українській армії, і журналістами.

Топ коментарі
+4
Млин, на шо намек, ваши ФСБэшники уже прошли эту процедуру... Полторак отбыл в США с рабочим визитом, - Минобороны - Цензор.НЕТ 212
показати весь коментар
02.02.2018 16:59 Відповісти
+2
Шо, Минские встречи канули в лету... Перед этим роистройка была... получаццо хутин уже не игрок...
показати весь коментар
02.02.2018 16:54 Відповісти
+2
Папик, не рви дупцю на портянки: главное шобы вы выучил украинский.
показати весь коментар
02.02.2018 17:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо, Минские встречи канули в лету... Перед этим роистройка была... получаццо хутин уже не игрок...
показати весь коментар
02.02.2018 16:54 Відповісти
в фбр на допрос вызвали
будет детектору лжи рассказывать про верховного главнокомандующего
если все честно расскажет, вернется обратно
показати весь коментар
02.02.2018 16:55 Відповісти
Млин, на шо намек, ваши ФСБэшники уже прошли эту процедуру... Полторак отбыл в США с рабочим визитом, - Минобороны - Цензор.НЕТ 212
показати весь коментар
02.02.2018 16:59 Відповісти
https://censor.net/photo_news/3048278/ministr_suhoputnyh_voyisk_ssha_esper_posetil_tsentr_mirotvorchestva_i_bezopasnosti_na_lvovschine_foto
показати весь коментар
02.02.2018 17:13 Відповісти
интересно, а он американским языком владеет... Полторак відбув до США з робочим візитом, - Міноборони - Цензор.НЕТ 7845
показати весь коментар
02.02.2018 17:20 Відповісти
Папик, не рви дупцю на портянки: главное шобы вы выучил украинский.
показати весь коментар
02.02.2018 17:24 Відповісти
а чем слобожанский плох?... Полторак відбув до США з робочим візитом, - Міноборони - Цензор.НЕТ 1933 Городской диалект украинского языка... Полторак відбув до США з робочим візитом, - Міноборони - Цензор.НЕТ 6355
показати весь коментар
02.02.2018 18:13 Відповісти
Папик, сказывается старперство: шо в лужу вы сделал...
показати весь коментар
02.02.2018 20:55 Відповісти
Ну логично кинул все ВСУ на повышение зарплаты и отчалил в США что бы не слушать доклады подчиненных о тысячах рапортов на увольнение.
показати весь коментар
02.02.2018 17:22 Відповісти
Да его рабочие визиты должны быть на Светлодарку,ПескиВодяное. А он ездит развлекается.
показати весь коментар
02.02.2018 17:29 Відповісти
да ну!
там сыро, грязно... преремирие постреливает