9691 відвідувач онлайн
5 535 23

США хочуть збільшити ядерні можливості через Росію, - нова доктрина

США хочуть збільшити ядерні можливості через Росію, - нова доктрина

Адміністрація президента США Дональда Трампа хоче розширити американські ядерні можливості, головним чином, у відповідь на дії Росії останніми роками.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо.Свобода, про це йдеться в доктрині, яка визначає ядерні цілі Пентагону за президентства Трампа. Вперше з 2010 року військові розповіли, як бачать ядерну загрозу в найближчі десятиліття.

У документі, який зазвичай публікується на початку роботи нової адміністрації, зазначено, що Росію треба переконати в тому, що вона зіткнеться з "неприйнятно небезпечними витратами", якщо погрожуватиме навіть обмеженим ядерним нападом у Європі.

"Це реакція на розширення можливостей Росії і характер їхньої стратегії та доктрини", - написав міністр оборони США Джеймс Меттіс в огляді, який також висвітлює побоювання США щодо Північної Кореї, Ірану й Китаю.

У документі згадується російська доктрина, згідно з якою Москва може використовувати або погрожувати використанням ядерної зброї із меншою потужністю в разі конфлікту в Європі, вважаючи, що такі дії змусять США і НАТО відступити.

"Останні російські заяви про доктрину ядерної зброї, очевидно, знижують межу для першого використання ядерної зброї Москвою", - йдеться в огляді.

Документ пропонує двоетапне рішення. Насамперед пропонується модифікувати "невелику кількість" наявних балістичних ракет далекої дії, які перевозять стратегічні підводні човни Trident, додавши до них ядерні боєголовки з меншою потужністю.

На другому етапі, "у довгостроковій перспективі", буде розроблено ядерну зброю на крилатих ракетах, які запускають на морі. Отже, буде відновлено зброю, яка існувала під час "холодної війни", але від якої відмовилися у 2011 році в адміністрації тодішнього президента Барака Обами.

Попередня ядерна доктрина США була опублікована в 2010 році за часів президентського правління Барака Обами.

Топ коментарі
+4
США хотят увеличить ядерные возможности из-за России, - новая доктрина - Цензор.НЕТ 2959
показати весь коментар
03.02.2018 08:45 Відповісти
+4
США это может себе позволить
а вот тем кто еще до сих пыжится и тужится "догнать и перегнать"... остается только гавкать
показати весь коментар
03.02.2018 09:10 Відповісти
+3
Ну що ж, мабуть так і треба , бо по іншому раша не розуміє
показати весь коментар
03.02.2018 08:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну що ж, мабуть так і треба , бо по іншому раша не розуміє
показати весь коментар
03.02.2018 08:39 Відповісти
США хотят увеличить ядерные возможности из-за России, - новая доктрина - Цензор.НЕТ 2959
показати весь коментар
03.02.2018 08:45 Відповісти
США хотят увеличить ядерные возможности из-за России, - новая доктрина.

Було б іще добре збільшити ядерні можливості по росії...
показати весь коментар
03.02.2018 08:42 Відповісти
Может проще и менее затратно просто перекрыть рашке кислород?
показати весь коментар
03.02.2018 08:44 Відповісти
І як це зробити?
показати весь коментар
03.02.2018 08:48 Відповісти
Арест активов его окружения.
показати весь коментар
03.02.2018 08:53 Відповісти
а активи в США чи в гейропі?
показати весь коментар
03.02.2018 08:58 Відповісти
И там и там.У наших соевых хероев тоже самое.Воруют в своих странах,а бабки вкладывают на западе.
показати весь коментар
03.02.2018 09:08 Відповісти
Штаты могут и Европе арестовать счета Пуйла и Ко США хочуть збільшити ядерні можливості через Росію, - нова доктрина - Цензор.НЕТ 2253
показати весь коментар
03.02.2018 09:21 Відповісти
На якій підставі?
показати весь коментар
03.02.2018 09:42 Відповісти
США это может себе позволить
а вот тем кто еще до сих пыжится и тужится "догнать и перегнать"... остается только гавкать
показати весь коментар
03.02.2018 09:10 Відповісти
Сдаю идею для КНДР.
Пусть скажут, что ядерное оружие создают против России.
США от них отстанут, еще и плутоний начнут поставлять. США хочуть збільшити ядерні можливості через Росію, - нова доктрина - Цензор.НЕТ 3229
показати весь коментар
03.02.2018 09:34 Відповісти
США хотят, Россия хотят, а наше говнокомандование хотят только транш мвф, о постройке завода по переработке обогащению ядерных материалов даже не заикаются. Они будут х-лостанские ракеты джавелинами сбивать.
показати весь коментар
03.02.2018 09:41 Відповісти
нам никто не разрешит.
показати весь коментар
03.02.2018 10:10 Відповісти
Если спрашивать, то не разрешит.
показати весь коментар
03.02.2018 11:32 Відповісти
а если не спрашивать, то по дупе надают. никто церемониться не будет
показати весь коментар
03.02.2018 12:01 Відповісти
Израилю не надавали.
показати весь коментар
03.02.2018 12:26 Відповісти
и СК тоже не надавали. Потому что не выгодно или страшно. А нас чего бояться? Тем более откуда деньги брать на разработки? У нас на отопление не хватает, целые города отключают от газа за неуплату, а ты про ЯО...
показати весь коментар
03.02.2018 12:32 Відповісти
Надо было параше раньше Польшу ядерными бомбами бомбить, теперь ответку могут получить.
показати весь коментар
03.02.2018 10:24 Відповісти
Твоя параша раком стоит !!!Кого она там бомбить собралась???
показати весь коментар
03.02.2018 13:03 Відповісти
Это просто констатация факта. А сейчас поезд ушел.
показати весь коментар
03.02.2018 13:57 Відповісти
Куди вже росширювати, і так вже ядерний потенціал у 100 разів більший за мокшанський?! США хочуть збільшити ядерні можливості через Росію, - нова доктрина - Цензор.НЕТ 4603