10242 відвідувача онлайн
16 744 76

Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція

Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція

Водій Mercedes GL, який спровокував дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Шухевича в ніч на неділю, яка призвела до смерті двох людей, затриманий правоохоронцями.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації поліції Києва на сторінці у Facebook.

"За фактом смертельної ДТП на проспекті Шухевича розпочато кримінальне провадження... Правопорушника затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці також підтвердили, що унаслідок ДТП дві людини загинули, ще двох постраждалих і винуватця госпіталізовано до лікарні. Механізм аварії встановлюється.

За інформацією правоохоронців, 45-річний водій автомобіля "Мерседес" рухався зустрічною смугою проспекту Шухевича і на вимогу співробітників поліції не зупинився. Потім правопорушник зіткнувся з автомобілем "Дачія Логан", "Ауді", "Тойота" й "Опель". Унаслідок ДТП 50-річний водій автомобіля "Дачія" і його 35-річна пасажирка загинули на місці, а водія "Ауді", пасажирку "Опеля" та водія "Мерседеса" госпіталізовано до лікарні.

За цим фактом слідчим управлінням поліції Києва розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Фігуранту, який на момент ДТП перебував у стані сп'яніння, загрожує позбавлення волі терміном від п'яти до десяти років із позбавленням права керувати транспортними засобамитерміном до трьох років.

Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція 01

Топ коментарі
+30
"грозит лишение свободы на срок от пяти до десяти лет " а почему ни общественное порицание?
Он ехал преднамеренно по встречной полосе,зная заранее чем это может закончится.В данном случае надо трактовать как умышленное убийство более 2х человек и давать от 15 до пожизненного.
показати весь коментар
04.02.2018 11:46 Відповісти
+25
в 2008 в Харкові п'яний заїхав на зупинку трамвая і вбив 6 людей, серед них двоє малих дітей, ще двоє молоді люди трохи за 20. і що??? вже давно гуляє на волі. та власне чому гуляє, знову за кермом і знову затриманий за те, що сів нетверезий за руль і уявляєте, справедливість все-таки є, він не тепер не має права керувать ТЗ аж до вересня 2018.
в таких виродків немає совісті. забрав життя 6-х людей - відсидів 7 років. і в нього все ок
показати весь коментар
04.02.2018 12:06 Відповісти
+21
А чому ім'я "героя" не оприлюднюють, алкаш-мажор не дозволяє щоб завтра всю справу замняли?
показати весь коментар
04.02.2018 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в 2008 в Харкові п'яний заїхав на зупинку трамвая і вбив 6 людей, серед них двоє малих дітей, ще двоє молоді люди трохи за 20. і що??? вже давно гуляє на волі. та власне чому гуляє, знову за кермом і знову затриманий за те, що сів нетверезий за руль і уявляєте, справедливість все-таки є, він не тепер не має права керувать ТЗ аж до вересня 2018.
в таких виродків немає совісті. забрав життя 6-х людей - відсидів 7 років. і в нього все ок
показати весь коментар
04.02.2018 12:06 Відповісти
а кликати пияка полтавець і легке життя у нього від його діда голови колгоспу
показати весь коментар
04.02.2018 12:10 Відповісти
Это правда, кс ожалению!
показати весь коментар
04.02.2018 12:21 Відповісти
Не понимаю, у убитых маленьких детей дедов нет, чтобы пришить эту гниду?
показати весь коментар
04.02.2018 16:45 Відповісти
Недавно был ролик где в Саудовской Аравии чуваку публично отрубили голову за то, что он будучи пьяным за рулем утроил ДТП, где погибло 5 чел. Может я садист, но чой-то у меня это не вызывает возмущения. Хотя, могли бы и более гуманно - повесить например или расстрелять. )))
показати весь коментар
04.02.2018 17:00 Відповісти
От 5 до 10 за убийство 2-х человек? Гуманно, однако, только их детям об этом расскажите
показати весь коментар
04.02.2018 11:42 Відповісти
10 років тюрми - це дуже багато. Час там біжить по-іншому.
показати весь коментар
04.02.2018 12:07 Відповісти
Богато!? Ну да... Вот только те, кому эта мерзота порарила "вечность" - так уже не считают...
показати весь коментар
04.02.2018 12:28 Відповісти
тюрьма то не настоящая, а для ДТПешников! если бы в обычную тюрьму и с родственниками погибших...
показати весь коментар
04.02.2018 13:46 Відповісти
а родичів за що? і сидять вони в такій самій як і інші злочинці.
показати весь коментар
04.02.2018 17:30 Відповісти
Статья 61.

Стаття 61. Обмеження волі
1. Покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.
Это колонии-поселения, "без изоляции от общества" http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/059.php , для всяких дураков типа тех, которые котёл неправильно настраивали и угарным газом соседей отравили, но не умышленных убийц.
Формально этот мудила за рулём Мерса умысла на убийство не имел - ну цели не ставил специально кого-то замочить, так что он может попасть в такую категорию. Будет растить курей, доить коров, если хорошо себя вести - на выходные могут и в город отпускать...

Ну или так: http://n-auditor.com.ua/ru/component/na_archive/1088?view=material
«ИТК № 115 (Кагарлык, Киевская область).
Последняя зона вообще славится своим облегченным режимом: туда попадают осужденные за убийства по неосторожности, содержатся они в условиях, приближенных к колонии-поселению. Здесь по периметру нет колючей проволоки, а ночью 180 осужденных находятся под надзором только десяти охранников.»
показати весь коментар
05.02.2018 00:31 Відповісти
а ти статтю 286 КК України уважно читав, йому світить обмеження волі чи позбавлення волі?
показати весь коментар
05.02.2018 08:44 Відповісти
От власне Кагарлицька №115 https://kp.ua/incidents/472416-osuzhdennye-za-dtp-esly-by-hayshnyky-ne-braly-vziatky-ya-by-ne-sel-a-luidy-ostalys-zhyvy
«Камеры похожи на комнаты общежития, в уголках отдыха - плазменные панели. Во дворике радуют глаз экзотические растения, выложенные плиткой дорожки. Правда, и сидельцы здесь - не рядовые зеки. Рецидивистов и настоящих преступников нет. Основной контингент - люди с высшим образованием: банкиры, программисты, менеджеры. Есть военные и даже милиционеры. Всех этих людей разных профессий и статуса объединяет одно - они сели за руль не в то время, не в том месте или же не в том состоянии.»

І от - старе, 2009, але сам факт http://cripo.com.ua/print.php?sect_id=6&aid=67189
«Тут не ходят строем, а ночуют в приличном общежитии. За хорошее поведение можно получить подобие «свободного графика» и жить в деревне. В Кагарлыкской исправительной колонии № 115 Киевской области отбывают наказание виновники дорожных аварий ...
Мотают сроки здесь те, кто совершил убийства по неосторожности. Более 90% постояльцев - за аварии, ставшие причиной смерти от одного до 77 человек.... . Говорят, трудится Владимир разнорабочим, а живет в частном доме в селе Зикрачи. С новой супругой, появившейся уже после трагических событий. Законы «облегченной» зоны разрешают примерным обитателям переселяться в Зикрачи, если там живут их родственники. Утром осужденному-селянину велено прийти на построение, отметиться у дежурного и провести день наравне с остальными заключенными. Завтракать, работать, обедать, снова работать и ужинать. А после вечерней переклички можно возвращаться в деревню.»
показати весь коментар
05.02.2018 00:37 Відповісти
Казнить падлу!
показати весь коментар
04.02.2018 11:43 Відповісти
ампутируйте козлу клешни, чтоб больше за руль не садился !
показати весь коментар
04.02.2018 11:44 Відповісти
И пожизненно его кормит как инвалида? Умно...
показати весь коментар
04.02.2018 18:45 Відповісти
"грозит лишение свободы на срок от пяти до десяти лет " а почему ни общественное порицание?
Он ехал преднамеренно по встречной полосе,зная заранее чем это может закончится.В данном случае надо трактовать как умышленное убийство более 2х человек и давать от 15 до пожизненного.
показати весь коментар
04.02.2018 11:46 Відповісти
Для умышленного убийства нужно доказать умысел, т.е. доказать, что он выехал на встречку с мыслью: вот счас найду машину и влуплю ее, а всех, кто в ней - убъю, ха-ха-ха. Последнее, естественно, зверским смехом.
А здесь имеем преступную самонадеянность: авось ни в кого не врежусь и никого не убъю.
показати весь коментар
04.02.2018 12:35 Відповісти
смерть от пьяного за рулём - уже, априори, умышленное убийство! И все пьяные за рулем - покушение на убийство...
показати весь коментар
04.02.2018 12:59 Відповісти
жоден суд, навіть некорумпований грузинський чи американський з цим не погодиться.
показати весь коментар
04.02.2018 17:31 Відповісти
Мажор, скорее всего. Но - важно помнить что у нынешней власти много врагов. Создание атмосферы страха, неуверенности, ощущения беспредела - главный метод расшатывания ситуации. Потому данного мажора нужно тряхнуть как следует, и судить в другом городе; следаки тоже должны быть не киевские, и под присмотром СБУ.
показати весь коментар
04.02.2018 11:47 Відповісти
алкоголік скорше
показати весь коментар
04.02.2018 12:12 Відповісти
Откуда такая тачка в таком разе ? Если алкаш, и на таком танке ездит - значит, при каком-то крутом бизнесе.
показати весь коментар
04.02.2018 12:16 Відповісти
по-вашему, если алкаш,то нищеброд, подзаборник. а в бизнесе, медицине, образовании алкоголиков нет. этот водила скорее всего типичный представитель бизнесмена-алкаша, таких в нашей жизни хоть пруд гати.
показати весь коментар
04.02.2018 15:18 Відповісти
Ага, Мерседес-внедорожник на сдачу стеклотары купил.
показати весь коментар
04.02.2018 14:13 Відповісти
А чому ім'я "героя" не оприлюднюють, алкаш-мажор не дозволяє щоб завтра всю справу замняли?
показати весь коментар
04.02.2018 11:49 Відповісти
R.I.P.
За такі дії покарання явно мале- мусить бути як за умисне вбивство.
показати весь коментар
04.02.2018 11:49 Відповісти
Да, насчёт названия проспекта. Сталин очень не любил Ватутина, за какую-то проваленную операцию, и не дал ему антибиотиков после ранения, хотя они уже были доступны на тот момент, и Ватутин об этом просил его письменно, несколько раз. Так что вся история вокруг переименования проспекта требует расследования - откуда у неё ноги растут.
показати весь коментар
04.02.2018 11:54 Відповісти
Ну не хватало только, чтобы всякая кацапня ещё решала как в Украине улицы называть. Вернись в свой Говносранск-на-Оби и называй там свои переулки и рыгаловки в честь кого хочешь
показати весь коментар
04.02.2018 12:13 Відповісти
Не надоело из себя разыгрывать "патриота Украины", шнырь ? Тебя здесь как облупленного знают. Обычный питерский хам ты, из "агенства интернет-исследований".
показати весь коментар
04.02.2018 12:15 Відповісти
А ти, бл*дь, малінка? Троляка ватоголова.
показати весь коментар
04.02.2018 14:50 Відповісти
Если не пишут кто, однозначно, что бывший мусор, судья или прокурвор. Если убегал от погони, однозначно что был в хлам бухой или обдолбаный. Ща будет тягомотина и дадут максимум два года...условно. Судейская система шоколадно РЫГО-УБЛЮДИНЫ, самая гуманная система в мире!
показати весь коментар
04.02.2018 11:54 Відповісти
Имя, цензор, имя!!!
показати весь коментар
04.02.2018 12:00 Відповісти
Как там погодка в Питере ? Уже русская весна скоро ?
показати весь коментар
04.02.2018 12:04 Відповісти
К ****** и хрюсськой весне, не имею никакого отношения Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція - Цензор.НЕТ 6910
показати весь коментар
04.02.2018 12:07 Відповісти
Херово булками ворушиш, Булкін. За кермом однозначно був сам соєвий. Ну в крайньому випадку Яценюк - ветеран чеченської війни.
показати весь коментар
04.02.2018 13:07 Відповісти
А мав бути застрелений ще на початку погоні, до дтп.
показати весь коментар
04.02.2018 11:56 Відповісти
Ніхто не буде стріляти. Один вже стріляв, більш ніхто менінгіту на зад не хоче.
показати весь коментар
04.02.2018 12:12 Відповісти
А низзя... Помните нашумевшую погоню на бешенной скорости с застреленым подростком? Стрелявший полицейский до сих пор под следствием. А исход мог быть таким же - несколько ни в чем невиновных пострадавших. Кстати, обдолбаный водитель на воле?
показати весь коментар
04.02.2018 12:12 Відповісти
Так, водій на волі і навіть їздить за кермом.
показати весь коментар
04.02.2018 12:15 Відповісти
Понять и простить !?!?!? Виновник ночного смертельного ДТП на Шухевича в Киеве задержан, - полиция - Цензор.НЕТ 7017
Не угадал, не ??? Виновник ночного смертельного ДТП на Шухевича в Киеве задержан, - полиция - Цензор.НЕТ 288
показати весь коментар
04.02.2018 11:57 Відповісти
Особенно умиляет лишение прав на АЖ три года....
показати весь коментар
04.02.2018 11:57 Відповісти
Отпустят 100%. Назовите хоть одного посаженого? Не-ту..
показати весь коментар
04.02.2018 11:59 Відповісти
Что там с рухом новых клоунов?
показати весь коментар
04.02.2018 12:00 Відповісти
Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція - Цензор.НЕТ 7432
показати весь коментар
04.02.2018 12:05 Відповісти
Дайте его мне на 5 минут, реально ПЯТЬ МИНУТ.... Он больше НИКОГДА не сядет за руль авто, отвечаю. АТО это хорошая школа жизни, мужикам настоятельно советую пройти.
показати весь коментар
04.02.2018 12:01 Відповісти
Зачем грех брать на душу.... Просто должна быть нормальная статья и реальным действием - за такие преступления от 10 до 15 лет ! И лишение прав до конца жизни. Причем, чтобы это соблюдалось и не в особых камерах-пансионатах, а как для всех!
показати весь коментар
04.02.2018 12:15 Відповісти
Грех? Хочешь расскажу пару слов, с АТО?
Звездуют на нас узкоглазые з криком "за родину!!!!(не ті, ща китайці, а ті, що буряти)... Багато, з сотню як мінімум...
-Повітря!!!!
Падаю на дно окопу, свист "Градів", взриви, тиша...
Підіймаюсь, дивлюсь. Всі узкоглазі "зародинці" тихенько так лежать і не шевеляться, і не тому, що злякалися, а тому, що трупи.
Наші відмінно спрацювали! Вони взяли гріх на душу боронивши НАШУ землю?

Так само і я, сапер. Поставив тисячі мін, і полюбому на них хтось підірвався. Я не знаю хто і знати не бажаю. Я захищав СВОЮ батьківщину.
показати весь коментар
04.02.2018 12:53 Відповісти
согласен на 1000%, пока таких ублюдков как этот гандон на мерсе, не будут гасить на месте, без суда и следствия, ничего в этой стране не поменяется... в настоящее время законы (в части наказания за преступления),в этой стране, работают только для быдла (пересичных)... как там кто-то сказал что-то типа... "Бог создал людей богатыми и бедными, здоровыми и больными и только "коль"т уравнял их"... тут многие сетуют на то, что все друг друга перестреляют... не спорю, возможно население по-уменьшится, но остальные такие вежливые друг к другу станут... хз, полезешь на любого, а в ответ может в голову из 45 калибра прилететь... 100 раз подумаешь...
показати весь коментар
04.02.2018 16:35 Відповісти
Если не на еврономерах - то отпустят, пьяная езда по встречке с двумя трупами- это пустяки. Вот то, что не хотят наши граждане платить режиму за растаможку втридорога - вот это проблема.
показати весь коментар
04.02.2018 12:04 Відповісти
Та заспокойся ти, євробляХер. При такій аварії і кінців би не знайшли- я не я і машина не моя.
показати весь коментар
04.02.2018 13:12 Відповісти
судя по тому, как развиваются события, за рулем был не хозяин жизни а его охранник-водитель.
отнесите этот пост в банк и положите на депозит.
показати весь коментар
04.02.2018 12:05 Відповісти
http://www.mediaport.ua/vinovnik-dtp-na-poltavskom-shlyahe-andrey-poltavec-snova-sel-pyanym-za-rul
показати весь коментар
04.02.2018 12:07 Відповісти
А чому не сказано хто винуватець? Знову мажор?
показати весь коментар
04.02.2018 12:08 Відповісти
+100
показати весь коментар
04.02.2018 12:29 Відповісти
Взнають хто-опублікують.Всюди в світі новина з призвіщем.Тільки у нас "невідомий".Замітьте,що,як тільки на цензорі в дописах читачів появляється призвіще на новину з невідомими фігурантими,тутже цензор видає знови цю новину з призвіщами.Чому?Звичайно цензор,публікуючи новину з невідомими героями,насправді знає їх імена.
показати весь коментар
04.02.2018 16:04 Відповісти
Держава не отримує користі від даних про ДТП і не дозволяє отримати її іншим (дослідникам, громадським організаціям, муніципалітетам та ін.)

Правильний збір і аналіз даних про ДТП дозволить проводити "тонке налаштування" міста для безпеки і комфорту його мешканців. Хороші дані покажуть проблемні точки та визначать причини аварій. А відповідні служби зможуть їх усунути.

На жаль, зараз поліція не збирає детальної інформації про ДТП.
Про це йдется в http://euinfocenter.rada.gov.ua/uploads/documents/29065.pdf аналітичній записці Віктора Загреби: (http://euinfocenter.rada.gov.ua/uploads/documents/29065.pdf )
Поліцейські не записують координати ДТП, не деталізують інформацію про тип ДТП. Фіксують «зіткнення». Але також важливо розуміти тип/сценарій зіткнення (фронтальне, бічне, заднє, під кутом). Це стосується також інших типів ДТП (наїзд на пішохода; наприклад, США мають 12 підкатегорій). Не збирають інформацію про користування чи некористування пасками безпеки серед учасників ДТП та про спрацювання подушок безпеки. Не вносять інформацію про офіційно чинний ліміт швидкості на ділянці, де сталося кожне ДТП. Не записують інформацію про розміщення кожної потерпілої особи в транспортному засобі. Обсяг інформації, який збирають на місці ДТП, суттєво відстає від стандартів Європейського Союзу.

Наявні поліцейські дані про ДТП неповні, їх неможливо аналізувати. Але навіть ці дані не публікують у відкритому доступі: їх можна отримати, лише надіславши відповідний запит.
Поліція публікує так звані http://patrol.police.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/DTP-11-2017.xls "зведені дані" , які ні про що не свідчать.

"Статистичний аналіз, який публікується, дуже поверхневий і малоінформативний (порівняння кожного показника з минулим періодом)... Органи місцевого самоврядування і державної влади не мають доступу до інформації про стан справ з безпекою руху на своїй території", ‒ пише Загреба.
Тому виникають сумніви, чи взагалі державні установи користуються цими даними для вироблення своїх рішень.
показати весь коментар
04.02.2018 12:12 Відповісти
Та навіть,якщо і використовувати інформацію і "тонко" настроїти наші дороги, дибіли,які мчать за 100 по зустрічній,не щезнуть.
показати весь коментар
04.02.2018 16:11 Відповісти
в смысле - задержан?
да что вы себе позволяете?
задержан... от чудеса?!!!
на сколько часов задержан? до выяснения материального положения,
родственников-знакомых со связями и лапами мохнатыми...
или до первого симулируемого припадка этого болезного... смертельно болезного?
показати весь коментар
04.02.2018 12:20 Відповісти
пока алкоголь выветрится. остальное знали уже до задержания...
показати весь коментар
04.02.2018 13:53 Відповісти
Дело в том, что жизнь обычного человека в Украине, наши законодатели рассматривают как мучение, поэтому человека который забрал жизнь у другого человека , суд судит как избавителя-благодетеля.
показати весь коментар
04.02.2018 12:22 Відповісти
находился в обычном состоянии, т.е опьянении, и на тебе - приехали.
показати весь коментар
04.02.2018 12:28 Відповісти
Ни фамилии ни имени,начался отмаз сразу...
показати весь коментар
04.02.2018 12:28 Відповісти
Прізвище вбивці ми взнаємо чи ні ???
показати весь коментар
04.02.2018 12:30 Відповісти
Водій Кузьмічов Олексій 1972
показати весь коментар
04.02.2018 13:11 Відповісти
За такі злочини потрібно призначати максимальне,яке тільки можливо,покарання,і головне,щоб слідство не тягнулося роками.
показати весь коментар
04.02.2018 12:39 Відповісти
По мнению упоротых дебилов,виноваты копы,ибо надо было просто отвернуться и не ехать за ним.
показати весь коментар
04.02.2018 13:03 Відповісти
Где имя и адрес ублюдка?
показати весь коментар
04.02.2018 14:21 Відповісти
П'яна або обдолбана тварина їхала у бік мосту з бул. Перова, але повернула на широченному перехресті раніше ніж треба й попала на смугу зустрічного руху по Шухевича. Замість стати і ввімкнути аварійку, урод зробив те, що зробив. Версія.
показати весь коментар
04.02.2018 14:50 Відповісти
У нас, должна быть судебная система, где наказание дается не за самое тяжкое правонарушение, а за все совершенные правонарушения.
Тогда эта скотина, получила бы лет 25.
Люди смеются над США, где подонки могут получить 100, 200, 300 лет тюрьмы, но как раз такая система нам и нужна.
показати весь коментар
04.02.2018 14:52 Відповісти
К евляне напишите , кто это был , что за мразь на мерине
показати весь коментар
04.02.2018 15:51 Відповісти
А вот полицейские пристрелили нарушителя и те люди живы были.
показати весь коментар
04.02.2018 16:46 Відповісти
понаблюдаем, посадят, или 51 гривну штафу впаяют.
показати весь коментар
04.02.2018 17:49 Відповісти
А де мудачня, яка вважає, що в усіх дтп винні "євробляхи"?
показати весь коментар
04.02.2018 21:07 Відповісти
Де там зайкіно войско, навєрняка водії Ауді, Дачії, Тойоти та Опеля їхали, коли десь у Києві горів жовтий - тобто, за їх "логікою" це абаюдка Винуватця нічної смертельної ДТП на Шухевича в Києві затримано, - поліція - Цензор.НЕТ 894