10579 відвідувачів онлайн
6 865 25

Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні

Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні

Подробиці про причини оперативного втручання і стан здоров'я Бакуліна не повідомляються.

Нардеп Євген Бакулін перебуває в лікарні після операції. Як інформує Цензор.НЕТ, про це телеканалу "112 Україна" повідомив помічник нардепа у відповідь на прохання прокоментувати заяву Генпрокурора Луценка щодо його наміру внести до ВРУ подання на притягнення Бакуліна до кримінальної відповідальності.

Про причини оперативного втручання і стан здоров'я Бакуліна не повідомляється.

Нагадаємо, Луценко заявив, що має намір внести до Ради таке подання уже найближчого тижня. Подання пов'язане з розслідуванням причетності Бакуліна до справи про "вишки Бойка".

Бакулін очолював "Нафтогаз України" з березня 2010 року до березня 2014 року. У березні 2014 року його затримали за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах у справі "про бурові установки". Згодом Печерський суд Києва відпустив Бакуліна під заставу в 10 млн грн.

Топ коментарі
+16
одеяла в клетку сичас модные)
показати весь коментар
04.02.2018 12:36 Відповісти
+14
"На сохранение" лег, как беременные Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 5461
показати весь коментар
04.02.2018 12:54 Відповісти
+8
старая панамская песня, как суку народа берут за яйца -- то оказывается что здоровья у него нет ,все органы больные и жизнь его организма все это время поддерживалась исключительно воровством ... которое у него хотят забрать Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 339
показати весь коментар
04.02.2018 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Луцик все капусту сбивает...
показати весь коментар
04.02.2018 12:35 Відповісти
одеяла в клетку сичас модные)
показати весь коментар
04.02.2018 12:36 Відповісти
"На сохранение" лег, как беременные Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 5461
показати весь коментар
04.02.2018 12:54 Відповісти
не-не-не... ему мозоли срезали
показати весь коментар
04.02.2018 13:28 Відповісти
коррупционные, на клешнях? Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 6441
показати весь коментар
04.02.2018 13:36 Відповісти
надеюсь, прошол приемный покой, и оперировался в районной больничке. зарплаты депутатской хватит за лечение заплатить или помочь бедолаге?
показати весь коментар
04.02.2018 12:42 Відповісти
"О,я самый больной в мире человек"...(с)
показати весь коментар
04.02.2018 12:45 Відповісти
Тато ходит по канату.
Поджигателям - позор!
А у нас, в колхозной бане,
Мальчик мыло проглотил.
показати весь коментар
04.02.2018 12:46 Відповісти
старая панамская песня, как суку народа берут за яйца -- то оказывается что здоровья у него нет ,все органы больные и жизнь его организма все это время поддерживалась исключительно воровством ... которое у него хотят забрать Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 339
показати весь коментар
04.02.2018 12:46 Відповісти
Геморой проф болезнь региАналов
показати весь коментар
04.02.2018 12:47 Відповісти
Жировик на спине, наверное, вырезали, чтобы отлежаться - пока будут мутить вопрос снятия депутатской неприкосновенности из-за "Вышек Бойко". Одна часть кодла специально пугает арестом, другая часть кодла пристраивает надежно чудака в больничку, третья часть кодла занимается отмывкой вопроса. И после этого остается пшик! Никого за 4 года по-серьезному не посадили именно потому, что это всё одно кодло.
показати весь коментар
04.02.2018 12:48 Відповісти
Нардеп Бакулин перенес операцию и находится в больнице.

Мабуть, робив пластичну операцію...
показати весь коментар
04.02.2018 12:48 Відповісти
Вчера сложная операция-сегодня уже бегает посцать. Подвих вяликого махинатора-НАСРАЛова живет!!!
показати весь коментар
04.02.2018 12:53 Відповісти
Ну піцтець ,на сьогодні сотні українців перенесли операції і лежать по лікарнях а багато хто і не переніс її , царство їм небесне
показати весь коментар
04.02.2018 13:01 Відповісти
Операция по смене пола.Вот,что нужно бакулиным.
показати весь коментар
04.02.2018 13:01 Відповісти
В марте 2014 года его задержали по подозрению в хищении средств в особо крупных размерах в деле "о буровых установках"
Стесняюсь напомнить, что уже февраль 2018. Ждали, чтобы в больницу попал? Не иначе как мужика совесть замучила!
показати весь коментар
04.02.2018 13:07 Відповісти
ну а одеяло то хоть клетчатое? Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 6134
показати весь коментар
04.02.2018 13:37 Відповісти
а че. Тюремная больничка тоже есть, можт находиться тама.
показати весь коментар
04.02.2018 13:43 Відповісти
Ще одна тварина терміново захворіла.
показати весь коментар
04.02.2018 13:51 Відповісти
когда вокруг одни евреи у госкорыта, чуваку пришлось тоже обрезание сделать ?
показати весь коментар
04.02.2018 14:04 Відповісти
свині,свині...брудні ненажерливі свині порозбігалися по україні
показати весь коментар
04.02.2018 14:08 Відповісти
мож хоть этот сдохнет, а не Лондон сбежит?
показати весь коментар
04.02.2018 17:17 Відповісти
Сифак прорезался, нос отпал. Зашивали Нардеп Бакулін переніс операцію і перебуває в лікарні - Цензор.НЕТ 7161
показати весь коментар
04.02.2018 17:30 Відповісти
"В тюрме есть тоже лазарет...." (В. Высоцкий)
показати весь коментар
05.02.2018 09:52 Відповісти
Ще якийсь лікар втратив можливість стати справжнім Героєм України...