6943 відвідувача онлайн
91 258 404

Учасники "Маршу за майбутнє" вирушили до будинку Порошенка. ВIДЕО

Учасники "Маршу за майбутнє" після мітингу на Європейській площі і виступу лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі сформували автоколону і вирушили до будинку Президента України Петра Порошенка, щоб вручити йому запрошення на запланований 18 лютого мітинг.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці "Руху нових сил" в Facebook, де ведеться пряма трансляція. Сигнал постійно зникає.

Топ коментарі
+64
Кажуть, що й шини підвезли до будки солоденького.. Викурювати будуть, як тхора з нори?
показати весь коментар
04.02.2018 16:30 Відповісти
+52
Кошмар,всю нацгвардию в ружжо Участники "Марша за будущее" отправились к дому Порошенко - Цензор.НЕТ 1453.
показати весь коментар
04.02.2018 16:29 Відповісти
+52
Пете нужно было сделать проще,хотя бы выполнить свои обещания.Кто его в 2014 году за язык тянул.С Украинцами сейчас сралин не пройдет.На ленты порежут.
показати весь коментар
04.02.2018 16:33 Відповісти

Завантаження...