Учасники "Маршу за майбутнє" вирушили до будинку Порошенка. ВIДЕО
Учасники "Маршу за майбутнє" після мітингу на Європейській площі і виступу лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі сформували автоколону і вирушили до будинку Президента України Петра Порошенка, щоб вручити йому запрошення на запланований 18 лютого мітинг.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці "Руху нових сил" в Facebook, де ведеться пряма трансляція. Сигнал постійно зникає.
Топ коментарі
+64 Леонид Днепр
показати весь коментар
04.02.2018 16:30 Відповісти Посилання +52 kostjaua5
показати весь коментар
04.02.2018 16:29 Відповісти Посилання +52 kostjaua5
показати весь коментар
04.02.2018 16:33 Відповісти Посилання
.