8936 відвідувачів онлайн
4 560 17

Європейська та євроатлантична інтеграція залишаються для нас пріоритетними, - Парубій

Європейська та євроатлантична інтеграція залишаються для нас пріоритетними, - Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє про необхідність ухвалення закону про національну безпеку України як ключового в напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"Для нас залишаються пріоритетами інтеграція і підготовка до вступу в НАТО і вступ до ЄС. І в напрямку вступу в НАТО одним з ключових хотів би відзначити законопроект про національну безпеку України", - сказав А.Парубій на спільному з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом брифінгу в понеділок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами голови українського парламенту, цей закон "реформує систему безпеки України, але також необхідний для інтеграції в НАТО, оскільки приводить систему безпеки України до стандартів ЄС і до стандартів НАТО".

За його словами, з В.Гройсманом було проведено кілька нарад з приводу того, які закони треба ухвалити для виконання зобов'язань України щодо Угоди про асоціацію з ЄС, в ході яких було ухвалено рішення ставити їх на початку кожної сесії парламенту, як пріоритетні.

"Зокрема, і сесія на цьому тижні починається із законів, необхідних для євроінтеграції - це проект закону про товариства з обмеженою відповідальністю та проект закону про ринок капіталу та регульовані ринки. І цим ми демонструємо спільний підхід, спільну розробку і підготовку до голосування", - сказав А.Парубій.

Топ коментарі
+8
Идиот с бригады логопедов, что с него возьмешь ? всем нормальным уже понятно, что мы движемся в ту сторону только на словах, а на деле в прямо противоположную,
показати весь коментар
05.02.2018 11:16 Відповісти
+7
фейк скорей всего - Парубий бы такое не смог выговарить...
показати весь коментар
05.02.2018 11:22 Відповісти
+6
Лично для вас приоритетная цель - тюрьма
показати весь коментар
05.02.2018 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Идиот с бригады логопедов, что с него возьмешь ? всем нормальным уже понятно, что мы движемся в ту сторону только на словах, а на деле в прямо противоположную,
показати весь коментар
05.02.2018 11:16 Відповісти
"...а на деле в прямо противоположную" - а більш конкретно?
показати весь коментар
05.02.2018 11:37 Відповісти
Куда конкретнее, если страна находится в состоянии технического дефолта, с самой низкой зарплатой в Европе и самой высокой коррупцией.
показати весь коментар
05.02.2018 11:39 Відповісти
Лично для вас приоритетная цель - тюрьма
показати весь коментар
05.02.2018 11:20 Відповісти
фейк скорей всего - Парубий бы такое не смог выговарить...
показати весь коментар
05.02.2018 11:22 Відповісти
Европейская и евроатлантическая интеграция остаются для нас приоритетными, - Парубий - Цензор.НЕТ 3188
показати весь коментар
05.02.2018 11:25 Відповісти
Парубию подходит любая интеграция ,лишь чтобы ничего не делать и при этом получать большие деньги.На данный момент это верховная рада.Если места в раде для него не будет то он найдёт себе другое тёплое место.
показати весь коментар
05.02.2018 11:26 Відповісти
Вы всё делаете, чтобы ни в ЕС, ни в НАТО нас не приняли. Ну кому там эта зараза нужна?
показати весь коментар
05.02.2018 11:31 Відповісти
Пришёл поручик ржевский и все опошлил...
Парубий и евроатлантическая интеграция! Наверное, перед зеркалом репетировал. Зря.
показати весь коментар
05.02.2018 11:33 Відповісти
Знают...Сказали что ещё лет 20 с такой властью...ни Европы, ни НАТО.... Европейская и евроатлантическая интеграция остаются для нас приоритетными, - Парубий - Цензор.НЕТ 2890
показати весь коментар
05.02.2018 11:39 Відповісти
"еврейская интеграция" пройшла успішно ...на всіх "хлібних" посадах найкращі представники цього етносу ...
показати весь коментар
05.02.2018 11:36 Відповісти
І Парубій?
показати весь коментар
05.02.2018 12:12 Відповісти
хлібна посада цей вислів тобі про щось каже ? ...Парубій це посада яка грошей не приносить ...хіба що гемморой
показати весь коментар
05.02.2018 12:15 Відповісти
Что происходит в Украине?!
Спикер ВР - персонаж со справкой, мычащее ничего не решающее чучело.
Премьер - гражданин без высшего образования, с фальсифицированным дипломом. За 2 года техникум МАУП, сидя у папы на винницком базаре.
Глава НКРЭ - чудило торговавшее год конфетами Рошен, теперь гнобит тарифами украинцев.
генпрокурор - без профильного образования,негодяй , приспособленец, пропиарился на смерти Гии Гонгадзе, Кучму гэть, теперь подобострастно, заискивающе ручки кучме жмёт. почти целует.
И.О. мед министра - женщина другого государства, с образованием медсестры, которая рушит старую систему здравохранения при этом ничего Хорошего не построит, саботаж с лекарствами, вакцинами, огромные цены на лекарства.
И так куда не посмотри.............
показати весь коментар
05.02.2018 11:38 Відповісти
Правильно, со свиным рылом да в калашный ряд. Європейська та євроатлантична інтеграція залишаються для нас пріоритетними, - Парубій - Цензор.НЕТ 8101