Нацполіція та військова прокуратура прийшли у "Вести"

До офісу редакції газети, сайту і радіо "Вести" прийшли силовики. Вони заблокували офіс редакції, який розташовується в київському ТЦ "Гулівер", і не впускають всередину співробітників і адвокатів.
Про це Громадському радіо розповів виконавчий продюсер і ведучий радіо "Вести" Олександр Сотніков, передає Цензор.НЕТ.
"Вони не представляються, документів не показують. Частина з них у чорній формі без розпізнавальних знаків та в масках. Інша частина в цивільному та балаклавах. Нікого, зокрема і адвокатів, усередину не пускають", - розповів Сотніков.
За його словами, силовики виносять з офісу предмети та заносять всередину інструменти.
"Заносять обладнання, болгарки, інструменти, я так розумію, для того, щоб щось відкривати", - зазначив Сотніков.
Головний редактор газети і сайту Оксана Омельченко повідомила, що до офісу редакції прийшли співробітники Національної поліції та головної військової прокуратури ГПУ.
Також читайте: Нардеп Пономарьов у кулуарах Ради вихопив телефон із рук кореспондента Цензор.НЕТ: "Я не сяду, не переживайте". ВIДЕО
Ще під час одного із перших обшуків Вєстєй у Гужви в сейфі найшли незадекларований мільйон баксів налом. До того ж, керівники видання так і не змогли пояснити, на які бабки випускають щоденну кольорову газету, яку роздають безплатно.
уничтожьте этот гадюшник, рассадник "рузке_мир"