9812 відвідувачів онлайн
12 612 50

Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році, - Холодницький

Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році, - Холодницький

За словами керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, цей суд потрібен "не сьогодні, а вчора".

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький вважає, що Антикорупційний суд не зможе запрацювати у 2018 році. Про це він заявив на спільній з керівником Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником прес-конференції в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Перше питання, за яке ми найбільше переживаємо, це створення й початок функціонування антикорупційного суду, адже приклади, які є в світі, підтверджують, що цей суд потрібен. Я не такий оптиміст, як Артем Сергійович (Ситник), і бачу темпи голосування закону й обговорення. І знаючи українські реалії, я боюся, що цей суд не зможе запрацювати у 2018 році, на жаль", - сказав Холодницький.

"Я бачу це по конкурсній системі. Конкурси в Антикорупційний суд, напевно, будуть складнішими, ніж в антикорупційну прокуратуру, де за результатами третього етапу конкурсу ми із 300 осіб тільки вибрали чотирьох. Уявіть, яка буде ситуація з обранням суддів. Це час, якого у нас немає", - сказав керівник САП.

За його словами, цей суд потрібен, і він потрібен "не сьогодні, а вчора".

Водночас  Ситник заявив, що суд вкрай необхідно створити в поточному році, пише lb.ua.

"Або у 2018 році з'явиться ця судова інстанція... або Україна підтвердить, що політичної волі в боротьбі з корупцією в нас немає", - сказав директор бюро.

Він закликає Верховну Раду ухвалити закон про створення Антикорупційного суду в лютому або березні.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд розкритикував законопроект про Вищий антикорупційний суд (ВАС) №7440, внесений до парламенту Порошенком. Позицією Банкової з цього питання незадоволені також і в Євросоюзі. Антикорупційний суд має бути інтегрований у судову систему України, крім того, мають бути реформовані українські суди на всіх рівнях, наголошував голова Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) Джанні Букіккіо.

Топ коментарі
+5
Согласен с ним, какой нафиг антикоррупционный суд перед выборами. Если создадут, то все кандидаты со своими командами будут на нарах.
показати весь коментар
08.02.2018 12:34 Відповісти
+5
Он ещё десять раз тарифы поднимет и всё отобьёт: вода из крана будет по цене коньяка и отопление такое, как будто не газом топят, а прямо валюту пачками в печь бросают.
показати весь коментар
08.02.2018 12:37 Відповісти
+4
Пока рыгорошен при власти ничего работать на благо страны не будет
показати весь коментар
08.02.2018 12:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А как же транши от МВФ? Лолите деньги не нужны? Антикоррупционный суд не сможет заработать в 2018 году, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 1296
показати весь коментар
08.02.2018 12:31 Відповісти
Деньги нужны, суд не нужен.
показати весь коментар
08.02.2018 12:33 Відповісти
Нет суда нет денег! Антикоррупционный суд не сможет заработать в 2018 году, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 8927
показати весь коментар
08.02.2018 12:36 Відповісти
Ну на нет, и суда нет.
показати весь коментар
08.02.2018 15:58 Відповісти
Он ещё десять раз тарифы поднимет и всё отобьёт: вода из крана будет по цене коньяка и отопление такое, как будто не газом топят, а прямо валюту пачками в печь бросают.
показати весь коментар
08.02.2018 12:37 Відповісти
Возможно, но нужно ещё тарифы поднимать и ждать новых волнений, а тут деньги пришли и можно дерибанить. К тому же Педро потеряет полностью доверие США! Антикоррупционный суд не сможет заработать в 2018 году, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 1099
показати весь коментар
08.02.2018 12:41 Відповісти
зачем? он с китаем на 7 лярдов сделал договор так что все в чоколаде и слепые трасты в помощь!""
показати весь коментар
08.02.2018 14:41 Відповісти
Согласен с ним, какой нафиг антикоррупционный суд перед выборами. Если создадут, то все кандидаты со своими командами будут на нарах.
показати весь коментар
08.02.2018 12:34 Відповісти
це навіть теоретично неможливо, оскільки є технологічний цикл розгляду справи і це не один місяць.
показати весь коментар
08.02.2018 14:06 Відповісти
Пока рыгорошен при власти ничего работать на благо страны не будет
показати весь коментар
08.02.2018 12:34 Відповісти
Зачем нам вообще новый суд, если мы ещё со старыми не успели разобраться. Лучше порядок навести уже в существующих, судей поменять обучить научить, чем создавать новую структуру и туда же переводить одни и те же лица
показати весь коментар
08.02.2018 16:08 Відповісти
Есть простое решение - принимайте законодательно юрисдикцию рассматривать коррупционные дела по украинским чиновеникам в странах ЕС - например в Польше, Латвии, Литве.
показати весь коментар
08.02.2018 12:35 Відповісти
Не сможет говоришь? А если Мальдву, да святами мощами, у питер??? А если с апостольским кагалом впридачу??? Да за пару месяцев не управимся ?
показати весь коментар
08.02.2018 12:36 Відповісти
"несможет". а коли щось "сможет " в цій ******* державі .імпотенти *****!?
показати весь коментар
08.02.2018 12:38 Відповісти
Пока мы сами не организуем этот суд, и не начнем тупо уничтожать всю эту мерзость, такую как, **********, поляков, ректор мельник, святой фараон насиров, и т. д. ничего не изменится. Мы все понимаем, что пчелы не могут быть против меда, и ворон ворону глаз не выклюет...
показати весь коментар
08.02.2018 12:39 Відповісти
поляков - фамилия "народного избранника", а не национальность.
показати весь коментар
08.02.2018 12:55 Відповісти
Пытаются "оттянуть конец".
показати весь коментар
08.02.2018 12:42 Відповісти
Тогда судей не останется вааще.
показати весь коментар
08.02.2018 13:16 Відповісти
а в 3018?
показати весь коментар
08.02.2018 12:49 Відповісти
Для Lera Lera 039019b9
Макси́м Анато́льевич Поляко́в - украинский политик, народный депутат Украины
показати весь коментар
08.02.2018 12:52 Відповісти
разницы нет, будет этот суд или его не будет. барыженко и остальная совково-олигархическая банда не позволит создание независимого судебного органа. только синекуру, подобную НАЗК или САП.
показати весь коментар
08.02.2018 12:54 Відповісти
Разве не достаточно нам НАБУ для борьбы с коррупцией, к чему новые структуры создавать и только огромные суммы тратить на его же содержание
показати весь коментар
08.02.2018 16:10 Відповісти
Созданию суда противятся и всячески тормозят в первую очередь чиновники высшего звена, потому что этот НЕЗАВИСИМЫЙ суд начнет их сажать первыми, начиная с однотурового вора. Поэтому шоколадная жопа пытается имитировать борьбу с коррупцией (которую само же создало и крышует), внося СВОИ законопроекты суда. Которые не выдерживают никакой критики Венецианской комиссии, МВФ и прочих организаций. Одна из кандидатов в аудиторы НАБУ, Марта Борщ уже отозвала свою кандидатуру. Туда команда барыги тоже попытается всунуть своего человечка. Настают последние месяцы и недели воровской власти, эти мрази пытаются воровать дикими темпами, нагло, беззастенчиво и практически открыто. Когда будут созданы все необходимые структуры по реальной борьбе с коррупцией, все эти парасенки-кананеньки-березеньки, грановские, **********-насировы и прочие воры в количестве не одной тысячи штук будут со своими миллиардами греть свои задницы на курортах и посмеиваться над быдлом, которое сегодня лишь беспомощно наблюдает как его нагло обкрадывают и унижают
показати весь коментар
08.02.2018 12:55 Відповісти
Холодницкого система поломала....Пора его менять.
показати весь коментар
08.02.2018 13:01 Відповісти
з того суду буде толку як і з вас ! ви перетворились на органи відбілювання корупціонерів 1 злочевського відбілили довгого відбілили 1 кого ви взагалі посадили ?
показати весь коментар
08.02.2018 13:09 Відповісти
повністю згідний буа корумпована прокуратура тепер щей маєм корумповане сап набу і будем мати такий самий суд 1 все що змінилось це збільшилось корупційних структур 1 після того як вони незнайшли в злочевського і довгого злочинів то в мене до них ніяких немає питань ! а ті квартирні оптимісти всі озолотились вже на нас
показати весь коментар
08.02.2018 13:21 Відповісти
пєцюня буде тягти з судом як можна довше, бо і в нього, і в його звиздобратії начнеться жидкій стул з початком роботи такого суда-нєзаінтєрєсован
показати весь коментар
08.02.2018 13:18 Відповісти
Просто есть НАБУ - это следственное управление - найти коррупционера и арестовать. А вот судить некому - Т.е. их находят и отпускают. Ну как бы будет суд - так этот суд не сможет существовать, чтобы не судить. Логически вроде так. И что, что он не сможет заработать - это очень верный посыл. Украине до суда нужно новое правительство, потому что все теперешнее должно этим судом быть посажено.
показати весь коментар
08.02.2018 13:18 Відповісти
Суд погоды не сыграет, тем более что все те же лица будут присутствовать в структуре. Разве можно ожидать реальной работы от человека на новом месте, если на старом он никогда и не пытался поработать
показати весь коментар
08.02.2018 16:10 Відповісти
Это все шо Пэте нужно. Но на публике будет корчить из себя борцуна с самим собой...
показати весь коментар
08.02.2018 13:20 Відповісти
Антикоррупционный суд не сможет заработать в 2018 году, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 9341
показати весь коментар
08.02.2018 13:23 Відповісти
Що за дурня , схоже мінстець вже розповсюджує фейкові новини і сам на них посилається. В судах від імені держави виступають прокурори Холодницького а не детективи Ситника . Добрих два місяці назад одна з суддів , тут же на Цензорі , прямо заявила - розглядатись справи по корупціонерах не будуть . Який сенс роботи , коли судді блокують справи .
показати весь коментар
08.02.2018 14:53 Відповісти
,, , красиво-креативно изъяснился пан холодницкий , , ))) , , может запрацювать , а может и не заработать , , третьего не дано. .!!!!!
показати весь коментар
08.02.2018 13:32 Відповісти
Задача: побороть коррупцию к 3019 году?
показати весь коментар
08.02.2018 14:34 Відповісти
Пан прокурор не хоче працювати , от і вся відмазка про суд . Ще рік безбідного життя , хороша зарплата , премії , коригування дій НАБУ , закриття справ (Злочевський ) . А так ,потрібно буде ходити до суду , щось доказувати , думати . А для чого і так добре . Це свідчення того що антикорупційна прокуратура вже під панамськими патріотами а НАБУ саме не потягне . Отже дупа повна.
показати весь коментар
08.02.2018 14:47 Відповісти
и правду уже столько насоздавались, хватит народ обманывать, да будет же очередная структура работать аналогично НАБУ - что не день то пиарповод и шума побольше, такой тольк деньги тратить