8391 відвідувач онлайн

Україна направила запит на продовження мандата СММ ОБСЄ ще на рік

Український уряд направив міністру закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії, чинному голові ОБСЄ Анджеліно Альфано запит про продовження на наступний рік чинного мандата Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це повідомив представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук, передає Цензор.НЕТ.

"Прокопчук: визнаючи роль СММ ОБСЄ у сприянні миру і безпеці, міністр закордонних справ України Павло Клімкін направив чинному голові ОБСЄ, міністру закордонних справ Італії Анджеліно Альфано запит уряду України про продовження мандата СММ на наступний рік", - йдеться у повідомленні Української місії в ОБСЄ і ООН у Відні в мікроблозі в соцмережі Twitter.

Як повідомлялося, в березні цього року Постійна рада ОБСЄ ухвалила рішення продовжити мандат СММ ОБСЄ в Україні на один рік - до 31 березня 2018 року.

Завантаження...