9726 відвідувачів онлайн
6 151 27

Комітет ВР з містобудування та житлово-комунального господарства висловив недовіру міністру фінансів Данилюку через монетизацію субсидій

Комітет ВР з містобудування та житлово-комунального господарства висловив недовіру міністру фінансів Данилюку через монетизацію субсидій

Раніше Мінфін повідомив, що субвенції з субсидій погашено на 50%.

Як передає Цензор.НЕТ, комітет ВР з питань містобудування та житлово-комунального господарства визнав незадовільною роботу міністра фінансів Олександра Данилюка та його заступника, Сергія Марченка. Про це під час "Години запитань до уряду" заявила нардеп від "Самопомочі", заступник голови комітету, Олена Бабак.

"Попри всі обіцянки зі сторони Степана Івановича (віце-прем'єра Кубіва, - ред.) про те, що буде повага до комітетів парламенту щодо вирішення питання монетизації субсидій, не було представника Міністерства фінансів, вкотре, на засіданні комітету. Ми висловили недовіру і визнали незадовільною роботу міністра фінансів і його заступника Марченка з монетизації субсидій. Вся Україна в колапсі, підприємства водо-теплопостачання не знають, як вони в січні будуть отримувати субсидії. ОСББ і ЖБК взагалі залишилися поза увагою. Ви не чуєте людей. ОСББ не хочуть адмініструвати субсидії. Вони хочуть, щоб домоволодіння отримували ці кошти безпосередньо", - заявила вона.

Також Бабак поставила запитання, коли ж буде ухвалено відповідну постанову і внесено зміни до наказу Мінфіну.

На це прем'єр-міністр Гройсман відповів:

"Уряд і я як прем'єр-міністр підзвітні Верховній Раді і завжди готовий з вами зустрічатися і звітувати за виконану роботу ... але за 26 років наш уряд прийняв дуже відповідальне рішення - вперше почати монетизацію субсидій. І ми розуміємо, що не все йде гладко, тому що це ми робимо вперше. Але ми будуємо нову систему і можемо помилятися. Що стосується ОСББ, постачальників енергії та комунальних послуг, все гривня в гривню буде їм оплачено. Наступної середи ми приймемо зміни, які необхідні, і я вважаю, що система запрацює абсолютно нормально. Я прошу вибачення за такі технічні збої. І ми не залишимо жодного ОСББ без уваги і з боргами. Запишіть це собі, а потім з нас запитаєте", - сказав він.

Топ коментарі
+5
Тяжело быть ментом в отставке , что не ляпнишь ради денег .
показати весь коментар
09.02.2018 12:28 Відповісти
+5
Целые отделы, целые комитеты ВР , кабмин работают над субсидиями. Миллионы чиновников задействованы в этой сфере. Миллиарды гривен идет на их зарплату, на оснащение отделов субсидий в больших и маленьких городах, на евроремонты, на аренду ( или покупку) помещений. Зачем??? Экономически обоснуйте тарифы и каждый заплатит сам за себя. Дайте льготы участникам АТО, семьям погибших и инвалидам. И ОТМЕНИТЕ СУБСИДИИ.
показати весь коментар
09.02.2018 12:39 Відповісти
+2
"Самонеміч" і є самонеміч.
показати весь коментар
09.02.2018 12:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Самонеміч" і є самонеміч.
показати весь коментар
09.02.2018 12:23 Відповісти
Тяжело быть ментом в отставке , что не ляпнишь ради денег .
показати весь коментар
09.02.2018 12:28 Відповісти
кацап который для маскировки пишет нашою мовою... думает что сховався!
всё равно его нутро кацапское видно... к тому же видно как старается параша_нко облизать...
всё видно... не скрыться...
показати весь коментар
09.02.2018 12:39 Відповісти
У тебе всі кацапи. І я теж.
показати весь коментар
09.02.2018 12:43 Відповісти
на вору и шапка горить...
показати весь коментар
09.02.2018 13:41 Відповісти
Леваки пошли в атаку
показати весь коментар
09.02.2018 12:26 Відповісти
"Комитет ВР по градостроительству и ЖКХ"

т.е. самый главный комитет по коррупции
показати весь коментар
09.02.2018 12:29 Відповісти
... но за 36 лет наше правительство приняло очень ответственное решение - впервые начать монетизацию субсидий.Источник: https://censor.net/n3049500

2018 - 36 = 1982 год! Комитет ВР по градостроительству и ЖКХ выразил недоверие министру финансов Данилюку из-за монетизации субсидий - Цензор.НЕТ 8357
показати весь коментар
09.02.2018 12:29 Відповісти
обширно мыслит... стратегически
показати весь коментар
09.02.2018 12:35 Відповісти
ума купить невозможно..
показати весь коментар
09.02.2018 12:41 Відповісти
но должность, диплом, водительские права...(абы твои гроши)
а вот совесть, ум, честность, знания...
показати весь коментар
09.02.2018 12:48 Відповісти
"выпускник" МАУПа... деньги знания не дают...
кма купить невозможно...
показати весь коментар
09.02.2018 12:40 Відповісти
редактори та журналісти на цьомму ресурсі -дивні істоти!!! Іноді вони мені здаються з іншої планети. І мають неаби-яку "фантазію". Але це вже - особливості другої дрєвнєйшої....
показати весь коментар
09.02.2018 14:25 Відповісти
Тут два момента:

1. Чиновникам ЖКХ станет намного труднее списывать деньги на несуществующего Ваньку Ветрова.

2. Люмпен, получив живую копеечку для уплаты коммунальных, тупо пропьёт её, а коммунальные не заплатит )))
показати весь коментар
09.02.2018 12:35 Відповісти
Для люмпенів повинна бути банківська картка без зняття налу. Чи якось так. Для оплати газу, там утеплення квартири чи ще якоїсь потрібної покупки.
показати весь коментар
09.02.2018 14:37 Відповісти
С люмпенами справиться проще некуда. Если зафиксировали задолженность на 2 месяца (не важно за какую из коммунальных услугу) - отменить субсидию раз и навсегда. Восстановить в правах на льготы только если докажет, что неуплата произошла по уважительной причине (болезнь его или родителей или что-то еще не менее важное).
показати весь коментар
15.02.2018 12:35 Відповісти
Целые отделы, целые комитеты ВР , кабмин работают над субсидиями. Миллионы чиновников задействованы в этой сфере. Миллиарды гривен идет на их зарплату, на оснащение отделов субсидий в больших и маленьких городах, на евроремонты, на аренду ( или покупку) помещений. Зачем??? Экономически обоснуйте тарифы и каждый заплатит сам за себя. Дайте льготы участникам АТО, семьям погибших и инвалидам. И ОТМЕНИТЕ СУБСИДИИ.
показати весь коментар
09.02.2018 12:39 Відповісти
Экономически обоснуйте тарифы и каждый заплатит сам за себя


Экономически обосновано они станут ещё выше.
показати весь коментар
09.02.2018 17:21 Відповісти
Подивіться засідання Верховної Ради наживо. Взагалі порожній зал. Пару чоловік сидить. Козли кончені.
показати весь коментар
09.02.2018 13:22 Відповісти
вся система "субсидий" глубоко порочная, идиотская и коррумпированная ... обнищавшее население страны является заложником системы и с мольбой ждет подачек, а жирующие "руководители" бросают кости с барского стола ... унизительно ... Нужно не субсидии выплачивать, а регулировать тарифы - имеешь доход равный или даже меньше прожит. минимума - плати услуги по социальному тарифу, который значительно ниже обычного и не нужно никому ничего выплачивать ... почему этим не занимается Комитет ВР по градостроительству и ЖКХ, а ищет пылинки в чужом глазу ???????????????
показати весь коментар
09.02.2018 13:44 Відповісти
монетизация субсидий - это государственный конвертцентр, чтобы ни говорили.
показати весь коментар
09.02.2018 14:22 Відповісти
І що конветується? Готівка там не ккрутиться. Кошти надходять на обліковий рахунок платника.
показати весь коментар
09.02.2018 14:26 Відповісти
вся та система субсидий с самого начала была задумана для того, чтобы не понизились доходы у монополистов, которые поставляют населению эл. энергию, газ, тепло и др услуги, из-за уменьшения платежной способности населения. с помощью этой системы олигархи имеют гарантированные выплаты по своим тарифам, взятым с потолка
показати весь коментар
09.02.2018 15:20 Відповісти
Піпець... Який я придурок... Позаминулого року повіривши у монетизацію, зекономив майже 12 000 грн - дровами опалював частково. .. списали залишок ...комусь.... Минулого року наекономив майже 5 тис. грн з надією на монетизацію, котру обіцяли.... Із них 700 грн повернули... Цьогоріч субсидії нарахували - у хаті на неї 16 градусів... Живемо по новому....
показати весь коментар
09.02.2018 19:21 Відповісти
133133. Я согласна плаатить за все, чем пользуюсь. Но почему оплата за лифт зависит от площади квартиры, включая балкон и лоджию, а не зависит от числа жильцов, пользующихся этим лифтом? Почему работающий человек платит налоги и оплачивает коммуналку соседу - алкашу, или получающему зарплату в конверте?
показати весь коментар
09.02.2018 21:14 Відповісти