6941 відвідувач онлайн

У справах Майдану тільки одна людина відбуває покарання, - Горбатюк

У справах Майдану тільки одна людина відбуває покарання, - Горбатюк

Начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що у справах про злочини проти євромайданівців покарання наразі відбуває одна людина.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  "Радіо Свобода".

"Насьогодні за результатами розслідування і розгляду маємо 50 вироків. Тільки дві людини отримали реальну міру покарання, а відбуває покарання одна людина. 412 особам повідомлено про підозру, обвинувальні акти щодо 258 осіб перебувають у суді", - заявив він.

Горбатюк зазначає, що це не той результат, якого очікує суспільство, однак каже, що проведена "велика робота" для доказу злочинів, яка ще не закінчена.

"Практично кожного тижня у нас або повідомляється про підозри, завершується розслідування, направляються обвинувальні акти в суд. Процес встановлення істини триває", - сказав він.

Топ коментарі
+31
И это безобидный Топаз, я так понял? Вот это лох, один за всех попал...
показати весь коментар
10.02.2018 02:15 Відповісти
+30
По делам Майдана только один человек отбывает наказание, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 6742 По делам Майдана только один человек отбывает наказание, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 5178
показати весь коментар
10.02.2018 06:47 Відповісти
+22
ДЛЯ ПОРОШЕНКО ПОСЛЕДНИЙ МАЙДАН - ЭТО СРЕДСТВО ДЛЯ ЛИЧНОГО ОБОГАЩЕНИЯ , ЧТО ПОДТВЕРЖДАЕТ ВРЕМЯ !
показати весь коментар
10.02.2018 03:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это бред. Вас просто обходят стороной, не вступают в дискуссию. Сейчас уже у каждого сформировалось свое мнение, и доказывать никто ничего не хочет. Надоело.
показати весь коментар
10.02.2018 15:33 Відповісти
пардон за наполегливість,а брєд де?
показати весь коментар
10.02.2018 16:30 Відповісти
Конечно один ведь остальные сейчас у власти. Ну ничего, это скоро пройдет
показати весь коментар
10.02.2018 13:28 Відповісти
В центрі великої європейської столиці відбувались масові вбивства у прямому ефірі під об'єктивами десятків камер і очевидців, а вони 5-й рік чорт знає чим і як збирають докази, що ні одна, практично, сволота-вбивці і ті ублюдки, які давали накази і цим кеувли не покарані!!!...
показати весь коментар
10.02.2018 14:23 Відповісти
Где ты видел ,как убийцы себя сами казнить будут? Зачем им это? У них хорошие зарплаты и они их повышают друг другу.
показати весь коментар
10.02.2018 18:52 Відповісти
Вбивці - це беркутня і їм подібні і ті хто ними керував, як в Україні, так і в росії!
показати весь коментар
10.02.2018 22:09 Відповісти
В Украiнi пануе гречка... У справах Майдану тільки одна людина відбуває покарання, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 2034
показати весь коментар
11.02.2018 09:49 Відповісти
И это шестерка в минусовой степени - ТАПАЗ! Отдай каманду!
показати весь коментар
10.02.2018 17:17 Відповісти
Наказывать должен народ с самого начала Майдана. На власть нельзя пологаться ни в одном вопросе.
показати весь коментар
10.02.2018 18:53 Відповісти
Януковичь в Ростове.
показати весь коментар
10.02.2018 19:15 Відповісти
,,,остальные у власти
показати весь коментар
10.02.2018 22:10 Відповісти
Полный быдляк- налицо...Пора мерзоту менять... У справах Майдану тільки одна людина відбуває покарання, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 9401
показати весь коментар
11.02.2018 09:46 Відповісти
самое паскудное, что скоро выборы, и опять выползут рожи, которые будут пищать про "злочинну владу", обещать "бандитам тюрми", "довести справу Майдану до кінця" и тд и тп. А потом опять затихнет все это на 5 лет, до следующих выборов. И так по кругу, пока это совсем уже никому не станет интересным, кроме тех, кто будет приходить на могилы погибших.
показати весь коментар
11.02.2018 11:32 Відповісти
Порсле войны Пороха, Медведчука, ПАшиеского, Тимошенко-Капительман, Бойко, Левочкина, Ахметку . Шуфрича, Фирташа. Луцика, Вилкула, Ефремова -под нож...НЕ ждать