Найманці РФ на навчаннях відпрацьовують елементи ведення наступального бою, - ГУР

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це на брифінгу сказав прес-секретар МОУ з питань АТО полковник Дмитро Гуцуляк.
"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, противник продовжує порушувати мінські домовленості в частині, що стосується заборони проведення навчань з бойовою стрільбою у межах зони безпеки (рішення Тристоронньої контактної групи від 3 березня 2016 року) та відведення важкого озброєння від лінії розмежування.
Встановлено, що в районі н.п. Алмазна підрозділами окремого мотострілецького полку зі складу т.зв. 2 АК російсько-окупаційних військ проводились навчання з бойовими стрільбами зі стрілецької зброї.
В районі н.п. Мирне, Успенка, Круглик (Лутугінського району Луганської обл.) підрозділами окремої мотострілецької та окремої артилерійської бригад цього ж т.зв. 2 АК проводились заходи бойової підготовки з бойовою стрільбою артилерійських й танкових підрозділів, а також відпрацьовувались елементи ведення наступального бою та водіння бойових машин.