11178 відвідувачів онлайн

Найманці РФ на навчаннях відпрацьовують елементи ведення наступального бою, - ГУР

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це на брифінгу сказав прес-секретар МОУ з питань АТО полковник Дмитро Гуцуляк.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, противник продовжує порушувати мінські домовленості в частині, що стосується заборони проведення навчань з бойовою стрільбою у межах зони безпеки (рішення Тристоронньої контактної групи від 3 березня 2016 року) та відведення важкого озброєння від лінії розмежування.

Встановлено, що в районі н.п. Алмазна підрозділами окремого мотострілецького полку зі складу т.зв. 2 АК російсько-окупаційних військ проводились навчання з бойовими стрільбами зі стрілецької зброї.

В районі н.п. Мирне, Успенка, Круглик (Лутугінського району Луганської обл.) підрозділами окремої мотострілецької та окремої артилерійської бригад цього ж т.зв. 2 АК проводились заходи бойової підготовки з бойовою стрільбою артилерійських й танкових підрозділів, а також відпрацьовувались елементи ведення наступального бою та водіння бойових машин.

Топ коментарі
+10
Освободить Донбасс уже не проблема. Проблема что с ним дальше делать. Это как чемодан без ручки - жалко бросить, а переть на горбу ой как не хочется когда начинаются выплаты по кредитам просто колоссальные. Пусть вата слегка передохнет. Там уже инвалидов из покалеченных ополченцев немеряно. Кормить и лечить эту погань? А разминировать? Чтобы дать ватникам работу нужно заново создавать промышленный комплекс. До следующего набега орды? Не... Пусть пока выгребают "русский мир" медленно, тоскливо, в полной жопе и безнадеге. А "нам своє робить".
показати весь коментар
11.02.2018 14:35 Відповісти
+10
Наемники РФ на учениях отрабатывают элементы ведения наступательного боя, - ГУР  - Цензор.НЕТ 3431
показати весь коментар
11.02.2018 14:41 Відповісти
+7
Во первых у нас нет военных сил сейчас освободить Донбасс. Да и нету экономических ресурсов содержать его после освобождения. Так что позицию правительства по вопросу Донбасса я поддерживаю!
показати весь коментар
11.02.2018 14:22 Відповісти

Завантаження...