Моя прабабуся Тамара рятувала Сталіна від царських жандармів, - Саакашвілі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
"Сходили з друзями в кіно на "Смерть Сталіна". Супер крутий фільм. Моя прабабуся Тамара розповідала мені, як рятувала Сталіна від царських жандармів, виводила його за руку з будинку її батька - багатого промисловця. А Сталін її сім'ї за добро віддячив конфіскацією майна і знищенням її батька і брата", - написав він.
"Мій учитель англійської, Гела Чарквіані, протягом декількох років до смерті вождя часто бував у Сталіна разом із батьком, партійним босом Кавказу, і ситуація, яку він описував, дуже схожа на ту, яка показана у фільмі. Тому рекомендую сходити і подивитися", - додав Саакашвілі.
Нагадаємо, фільм "Смерть Сталіна" заснований на однойменному коміксі Фаб’єна Нурі і Тьєррі Робіна. Сюжет стрічки будується навколо боротьби за владу в СРСР, що розгорнулася після смерті Йосипа Сталіна в 1953 році. Головні ролі у фільмі виконали Стів Бушемі, Джейсон Айзекс, Майкл Пейлін, Руперт Френд, Ольга Куриленко.
У Росії прокатне посвідчення фільму "Смерть Сталіна" відкликало Міністерство культури. Мединський заявляв, що люди старшого покоління сприймуть фільм як "образливе глузування над усім радянським минулим".
Фільм частково знімали в Києві. Зокрема, вказані такі локації, як будівля Київської міської державної адміністрації на Хрещатику і будинок на вул. Олеся Гончара, 45-Б, міст Патона, національний комплекс "Експоцентр України".

Так вот, комментарии у орков такие же, один в один, как и у порохоботов.
Одна школа. Одинаковая ненависть к Саакашвили. Упоминается галстук, наркотики, и про Карлсона.
Как под копирку. Жах.