8461 відвідувач онлайн
5 960 19

Штрафи за знищення природи можуть збільшити уп’ятеро

Штрафи за знищення природи можуть збільшити уп’ятеро

Штрафи за порушення норм державної власності і правил користування надрами, водами, лісами і тваринами, рибними ресурсами тощо можуть збільшити в 5 разів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання "ЗіБ".

Група народних депутатів зареєструвала проект закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо впровадження європейського досвіду при здійсненні державного природоохоронного контролю)" (№8026). У проекті передбачено зростання більш ніж вп'ятеро штрафів за порушення норм державної власності і правил користування надрами, водами, лісами і тваринами, рибними ресурсами тощо.

Зокрема, штрафи накладатимуться у разі порушення правил полювання: на фізичних осіб - від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-5100 грн), на чиновників - від 150 до 450 неоподатковуваних мінімумів (2550-7650 грн). Повторне порушення правил полювання потягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 300 до 625 н.м.д.г. (5100-10625 грн) з конфіскацією рушниць або позбавленням права полювання на строк до трьох років.

Найбільше каратимуть за засмічення лісів відходами - для громадян від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів (5100-8500 грн) І для посадових осіб - від 500 до 1000 н.м.д.г. (5100-17000 грн).

Топ коментарі
+6
**** толку....у нас не работает не один закон,чем оличается этот....????
показати весь коментар
13.02.2018 11:00 Відповісти
+2
Украинские "экологи" наносят нам ущерба больше, чем стихийные бедствия
показати весь коментар
13.02.2018 11:01 Відповісти
+2
Ещё как работает в плане кошмаренья и отжима бизнеса!
показати весь коментар
13.02.2018 11:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
**** толку....у нас не работает не один закон,чем оличается этот....????
показати весь коментар
13.02.2018 11:00 Відповісти
Ещё как работает в плане кошмаренья и отжима бизнеса!
показати весь коментар
13.02.2018 11:02 Відповісти
А парки и скверы? В Одессе "неизвестные" спилили около полусотни деревьев, корни которых удерживали склон от сползания - и никого "не нашли".

Источник: http://dumskaya.net/news/v-merii-ne-znayut-negodyaev-spilivshih-polsotni-082427/
показати весь коментар
13.02.2018 11:59 Відповісти
Нашли и обилетили по-полной, не волнуйтесь! Где есть шанс поживиться, эти упыри проворны. Только общество в накладе...
Не ведитесь на "овечью шкуру" о лесах и парках. Закон преследует совсем иную цель.
показати весь коментар
13.02.2018 13:35 Відповісти
Как не работает?!
Размер откатов прямо пропорционален размеру штрафа. Поэтому размер отката вырастет можете не сомневаться!
показати весь коментар
13.02.2018 12:21 Відповісти
Украинские "экологи" наносят нам ущерба больше, чем стихийные бедствия
показати весь коментар
13.02.2018 11:01 Відповісти
с такой ценой на уголь посадки уже вокруг сел рубят не только алкаши как раньше
показати весь коментар
13.02.2018 11:04 Відповісти
"Ліко-Холдінг" можете одразу штрафувати,на Теремках-2 незаконно вирубали дерева.
Слабо?
Чи тільки шашличників штрафувати будуть? втім і шашличників ніхто не штрафує-іноді виникає бажання дати в морду даунам,які неспроможні купити мангала та в'язанку дров.
показати весь коментар
13.02.2018 11:07 Відповісти
для "криворожстали" 17000 "штрафа", это в тысячу раз меньше, чем дробинка для слона!
показати весь коментар
13.02.2018 11:11 Відповісти
Так це ж штраф для фізичної чи посадової особи.А "Криворіжсталь" це підпириємство,і як я розумію особа юридична.
Там певне інші штрафи.
показати весь коментар
13.02.2018 11:15 Відповісти
А что мешает им к примеру нанять физлицо, для вырубки деревьев, заранее договорившись с ним о дополнительной компенсации штрафа?!
показати весь коментар
13.02.2018 12:24 Відповісти
Как мертвому припарки. Тут первым делом не штрафы увеличивать нужно, а нац.гвардию вводить по-очереди в каждый регион. С вертолетами и беспилотниками, и вычищать с хотя бы месяц. И повторять такие акции если хоть кто то посмеет перднуть в сторону работника парка, егеря, etc.
показати весь коментар
13.02.2018 11:48 Відповісти
бравушки за инициативу,а по прошлому варварскому отношению--спросить есть с кого? или...как обычно,поперЭдники-заразы!!!)))
показати весь коментар
13.02.2018 11:54 Відповісти
І законопроект ніби непоганий,і в авторах ніби не останні депутатські бидляки - а все-таки чогось побоюєшся...Боїшся що він вдарить не по корпораціям,які посипають дустом ріпакові поля,не по власникам хімічних виробництв чи лісових господарств...А вдарить по нам,смертним...Тим,які напорпали десь глини на камін чи піч,вибурили сверловину біля будинку,зрубали пару тичок на фасолю чи просто зупинились справити малу нужду десь під деревом в лісі...От їх всіх можна штрафувати,а раз можна - значить будуть,збільшуючи тим самим поступлення в бюджет і зміцнюючи обороноздатність нашої незалежної неньки - України...
показати весь коментар
13.02.2018 11:58 Відповісти
Эти люди неграмотные идиоты оторваные от реалий жизни. Давно извесно, шо 90% нарушения какого либо закона, вызвано прежде всего дебилоидностью самого этого закона и оторваностью его положений от реальности. Внесение в закон правок, сделав его актуальным и жизнеспособным в текущих условиях или вообще принятие нового, если старый настоко идиотский что правкам уже не подвергается, автометически уменшит количество его нарушений на эти 90%.
показати весь коментар
13.02.2018 12:17 Відповісти
мало в 5 раз. ну был штраф 340 грн - стал 1700, сильно ситуацию не изменит
показати весь коментар
13.02.2018 12:42 Відповісти
Штрафи за знищення природи можуть збільшити уп’ятеро - Цензор.НЕТ 2402
показати весь коментар
13.02.2018 14:29 Відповісти
Хоча б у мільйон разів потрібно
показати весь коментар
13.02.2018 15:00 Відповісти
а могут и не увеличиться.
показати весь коментар
13.02.2018 21:04 Відповісти