8298 відвідувачів онлайн
24 298 74

Дніпро, Харків, Запоріжжя та Одеса, - Князєв назвав "найкримінальніші" міста України

Дніпро, Харків, Запоріжжя та Одеса, - Князєв назвав "найкримінальніші" міста України

Дніпро, Харків, Запоріжжя та Одеса - це чотири найпроблемніших регіони за кількістю правопорушень.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав голова Національної поліції Сергій Князєв в інтерв'ю Gazeta.ua.

"На це впливають економічні та соціальні чинники. Зокрема те, що це - промислові регіони. Але якщо взяти Харківську область, то Харків і область дуже відрізняються. Велика концентрація міського населення збільшує кількість злочинів.

Йдемо в центр України, на захід. Чим далі, тим менше злочинів скоєно. Це залежить швидше не від правоохоронної системи, а від ментальності суспільства. Там люди в неділю ходять до церкви. І чим далі на захід - тим частіше. Якщо сімейні цінності переважають над іншими, то правопорушень менше", - пояснив він.

Найменший рівень злочинності - у Донецькій та Луганській областях, зазначив Князєв.

"У більшості випадків правопорушення виникають ситуативно: погано лежить - поцупив. Питання в іншому. На Донбасі дуже багато поліцейських, і правопорушникам некомфортно", - розповів він.

Топ коментарі
+40
Харьков стал таким криминогенным после того, как сюда приперлось все это гавно с даунбаса и лугандона.
показати весь коментар
13.02.2018 14:29 Відповісти
+23
Эта биомасса расползалась по всему юго-востоку
показати весь коментар
13.02.2018 14:31 Відповісти
+18
ага..в Киеве каждій день стреляют, а Днепр криминальній....
показати весь коментар
13.02.2018 14:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
братва на гастролях. на землях Донбасса красть у людей уже нечего.
показати весь коментар
13.02.2018 14:29 Відповісти
Харьков стал таким криминогенным после того, как сюда приперлось все это гавно с даунбаса и лугандона.
показати весь коментар
13.02.2018 14:29 Відповісти
Эта биомасса расползалась по всему юго-востоку
показати весь коментар
13.02.2018 14:31 Відповісти
а Донецьк ? нє?

Днепр, Харьков, Запорожье и Одесса, - Князев назвал самые "криминальные" города Украины - Цензор.НЕТ 9564
показати весь коментар
13.02.2018 14:29 Відповісти
Всі ці області граничать з Дамбасом. Ну, окрім Одеси.
показати весь коментар
13.02.2018 14:31 Відповісти
А шо, в Одессу уже дороги перекрыты?...
показати весь коментар
13.02.2018 14:32 Відповісти
ага..в Киеве каждій день стреляют, а Днепр криминальній....
показати весь коментар
13.02.2018 14:32 Відповісти
В Днепре тоже стреляют. И люди пропадают каждый день.
показати весь коментар
13.02.2018 16:04 Відповісти
А Конча-Заспа?
показати весь коментар
13.02.2018 14:34 Відповісти
Дивно, як Львів туди не попав. Адже за версією деяких можновладців там мер - чуть не український Аль-Капоне.
показати весь коментар
13.02.2018 14:34 Відповісти
А Катя сама звідки?
показати весь коментар
13.02.2018 14:44 Відповісти
З Хайфи
показати весь коментар
13.02.2018 14:49 Відповісти
З вікон в Хайфі видно, що "всі вуйки на Польщи"?
показати весь коментар
13.02.2018 14:51 Відповісти
З викон Хайфы только МКАД видно, больше ничего ! ))
показати весь коментар
13.02.2018 15:17 Відповісти
А ти в Хайфі жидам дупи смокчеш?
показати весь коментар
13.02.2018 15:19 Відповісти
Из за поребрика....
показати весь коментар
13.02.2018 14:51 Відповісти
На рахунок "вуйків". Значна їх частина в цей час, коли ви там в Хайфі потішаєтеся (теж напевно не на курорті лежите?) на Донбасі в окопах за всіх лямку тягне. Біля Львова є села, де 80!!!% чоловічого населення пройшло через АТО. А скільки цих "вуйків" привезли з АТО в трунах, вам цікаво? Немає жодного населеного пункту на Західній Україні, де люди, стоячи на колінах, не зустрічали труну з таким "вуйком". Тому деколи варто думати, аніж щось писати.
показати весь коментар
13.02.2018 15:22 Відповісти
Сказочник ,порошенко,ахметов,яценюк,гройсман,луценко ГЛАВНЫЕ воры Украины,но мусорок продажный этого конечно не знает ....
показати весь коментар
13.02.2018 14:37 Відповісти
і які висновки?! треба збільшити кількість поліції в 10 разів, чи 110?!
показати весь коментар
13.02.2018 14:41 Відповісти
Вилкул, Кернес, Труханов... Совпадение
показати весь коментар
13.02.2018 14:42 Відповісти
Не думаю !
показати весь коментар
13.02.2018 15:21 Відповісти
Похоже Вам придется согласиться. 7-0 в мою пользу
показати весь коментар
13.02.2018 17:13 Відповісти
Ще один знавець, як і Катя. Сам звідки?

показати весь коментар
13.02.2018 14:46 Відповісти
по суті щось маєте?
чи по нотатках діалог будуєте...
типу "а ти хто такий"?
показати весь коментар
13.02.2018 14:50 Відповісти
Цікавить звідки Сэмэн отримав інформацію, яку розповсюджує
" тому що всі в Польщі та Італії унітази миють"
показати весь коментар
13.02.2018 14:55 Відповісти
Спроси у этого серёжи чей Крым ! ))
показати весь коментар
13.02.2018 15:20 Відповісти
Можно не спрашивать, он сЭмЭн и это имя говорит само за себя...)
показати весь коментар
13.02.2018 15:23 Відповісти
а ви, пронумеровані, звідкі такі?
Дніпро, Харків, Запоріжжя та Одеса, - Князєв назвав "найкримінальніші" міста України - Цензор.НЕТ 4804
показати весь коментар
13.02.2018 15:30 Відповісти
Ми просто заходимо на ЦН через google або фейсбук.
Це і є розгадка загадки про цифри.
показати весь коментар
13.02.2018 15:44 Відповісти
вибачте, але не Ваш...
як би Вам цього не хотілося
показати весь коментар
13.02.2018 15:27 Відповісти
Українці, які їдуть на роботу в Польщу, найчастіше працюють на будівництві (чоловіки) або виконують роботу по дому (жінки).

http://svitua.com.ua/news/201706/3806-buduyut-prybyrayut-kym-pracyuyut-skilky-otrymuyut

Українці в Італії - це переважно жінки, які працюють доглядальницями, прибиральницями, нянями

https://hromadske.ua/posts/ukrainci-zarobitki-v-italii
показати весь коментар
13.02.2018 15:26 Відповісти
Ну от, виявляється, що можна займатись не тільки унітазами. Ще:
"Важный и светлый пункт на нашем рынке труда": украинцы заняли второе место в рейтинге "50 наиболее влиятельных людей польской экономики".
https://censor.net/news/3049730/vajnyyi_i_svetlyyi_punkt_na_nashem_rynke_truda_ukraintsy_zanyali_vtoroe_mesto_v_reyitinge_50_naibolee

Та й виїхали далеко не всі, як про це розказує раша-пропаганда.
Багато людей живе тут, працюють, виховують дітей, святкують свята.
Знайшла спеціально для Сэмэна відео зі Львова, який геть не схожий на знелюднене місто.

У Львові ********** різдвяний вертеп.
https://www.youtube.com/watch?v=SMrWMi6wq_Y

Льодові фігури у Львові січень-2018.
https://www.youtube.com/watch?v=zltJhzonLDg
показати весь коментар
13.02.2018 15:42 Відповісти
я тобі про Львів щось писав?
Захід України це що, тільки Львів?
Скромніше треба бути....
Жируєте на туристах то й жируйте а за весь захід зась.
показати весь коментар
13.02.2018 16:14 Відповісти
Не кіпішуй, Сэмэн, я не зі Львова.))
Про яке "знелюднене" місто тобі відео показать?
показати весь коментар
13.02.2018 16:21 Відповісти
то на хер ти мені свій Львів тулиш, гроші заробляєш?
показати весь коментар
13.02.2018 19:38 Відповісти
Хто видалив перший комент Сэмэна в цій темі, той, під яким я писала цей свій?

https://censor.net/comments/locate/3050146/01921654-595d-7278-9e80-a645189ce865
показати весь коментар
13.02.2018 20:09 Відповісти
Жителі західних областей значно частіше, ніж в інших регіонах виїжджають за кордон на заробітки (17% на Західній Україні проти 1-3% в інших регіонах) і в робочі відрядження (7% на Західній Україні проти2-4% в інших регіонах

https://life.pravda.com.ua/society/2017/07/20/225434/
показати весь коментар
13.02.2018 16:19 Відповісти
Ну ви і Иксперд!
показати весь коментар
13.02.2018 14:54 Відповісти
Так этот Князев мент или аналитик?
показати весь коментар
13.02.2018 14:52 Відповісти
Днепр, Харьков, Запорожье и Одесса тоже ходят в церкви,але Мордовського патриархата.Ось и уся разница
показати весь коментар
13.02.2018 14:53 Відповісти
За всех на расписуйся!
показати весь коментар
13.02.2018 15:22 Відповісти
Гаразд.Але це правда.Який поп,такий и приход
показати весь коментар
13.02.2018 18:24 Відповісти
Все це брехня.
Грося, авакян и клоун луцик стверджують, що злочинність впала, розслідуванність крим. справ 85%....
І хто бреше?
Мабуть всі.
показати весь коментар
13.02.2018 14:53 Відповісти
Метастази "свабодного Данбаса" і "русского міра". (((
показати весь коментар
13.02.2018 14:55 Відповісти
Князеву хопошо бы отчитаться за Княжичи. Гнусавый гундос, ряженый в полицая.
показати весь коментар
13.02.2018 14:57 Відповісти
У цих містах йде перерозподіл власності, та "опіки" бізнесу.
По друге в Україні дуже боляче з великим протистоянням і власне протидією рубаються щупальці москалів та головне знищується економічна база їх приспішників.
Ось чому у ЗМІ рздається багато галасу , що теперішня влада підмінає під себе бізнес.
А коли ригі Януки та його сім"я захопили увесь бізнес в Україні їх попереджали що так буде.
Хай дякують що їх не спускають в унітаз, як це робили вони.
На даному етапі робиться усе правильно!!!!!!!!!!!!!!!! Усе нажите нечесним кримінальними діями повинно бути націоналізовано у дохід держави , а потім повернуто законним власникам.
Прийдуть нові оцінять законність дій теперішніх.
показати весь коментар
13.02.2018 14:57 Відповісти
Які з підприємств за останні 4 роки націоналізували?
показати весь коментар
13.02.2018 15:22 Відповісти
Якщо законність підтвердиться іноземець прийде в Україну з інвестиціями.
показати весь коментар
13.02.2018 15:00 Відповісти
А шо там Николаев?
показати весь коментар
13.02.2018 15:01 Відповісти
"Наименьший уровень преступности - в Донецкой и Луганской областях, отметил Князев" Источник:https://censor.net/n3050146
показати весь коментар
13.02.2018 15:04 Відповісти
Раньше думал, что овцы, а сейчас уверен - КУРЫ, которые серут и кудахчут и у которых попка сама раскрывается, как только пидро ПЕТУШАРА рядом. В добавок, когда очередную курицу терзают, остальные набрасываются на еще не остівшие остывшие потрошки, чтоб вовремя склевать ВЫВОД: каннибалы, которые коллективно умеют лишь жрать друг друга, чем отстаивать свои права, но для цього потрибно поважати сусіда та иоточуючих щоб гуртоватися, а это никак не возможно, ибо запрещает мнимое величие и дебильное продажное нутро
показати весь коментар
13.02.2018 15:07 Відповісти
Міста де мери сепари, совки, диверсанти. Савпадєніє? Нідумаю...
показати весь коментар
13.02.2018 15:15 Відповісти
"Идем в центр Украины, на запад. Чем дальше, тем меньше преступлений совершается. Там люди в воскресенье ходят в церковь. И чем дальше на запад - тем чаще."
Днепр, Харьков, Запорожье и Одесса, - Князев назвал самые "криминальные" города Украины - Цензор.НЕТ 6138
показати весь коментар
13.02.2018 15:18 Відповісти
Кстати, да, преступники в большинстве случаев очень религиозны. Тут как задачка в учебнике по логике: все преступники религиозны, но не все религиозные люди - преступники.
показати весь коментар
13.02.2018 15:32 Відповісти
Вспомнить новых русских и рэкетиров из 90-х, они ж из церквей не вылазили и лбы разбивали.
показати весь коментар
13.02.2018 15:34 Відповісти
А посмотрел карту за 2011 год... в Одессе уровень преступности был ниже киевского и чуточку выше, чем у нас в Виннице. Харьков, Днепр и Запорожье не намного ниже был.
показати весь коментар
13.02.2018 15:24 Відповісти
Не верю. + Киев - зто, как минимум.
показати весь коментар
13.02.2018 15:36 Відповісти
Перечислены области где в правоохранительных органах значительное колличество бандитов в погонах.
показати весь коментар
13.02.2018 15:39 Відповісти
да это дебильная политика правительства спрашивается нафига например в Харьковскую область почти 300 тыс переселенцев дамбасян переместили к местным уркам добавились дамбасяне и те не имеют работы естественно надо грабить и нафига такая концентрация переселенцев, надо равномерно распределять или селить у себя на дамбасе в подконтрольных местах. Вот как раз Днепропетровская, Запорожская и Харьковская обл граничат с АТО и там больше всех переселенцев.
показати весь коментар
13.02.2018 15:40 Відповісти
Ни "Днепр", а "Днипро"!!! Дніпро, Днипро, Dnipro и т.д.
показати весь коментар
13.02.2018 16:09 Відповісти
Харьков всегда был и находится под полным контролем грязного, продажного мусорья. Все преступления совершенные в Харькове на их совести
показати весь коментар
13.02.2018 16:14 Відповісти
Днепр, Харьков, Запорожье и Одесса - это четыре наиболее проблемных региона по количеству правонарушений. Источник: https://censor.net/n3050146

Шо могу сказать, потенциально сепарские и ментально приближенные данбасу регионы, кроме того исходя из опыта личного общения с сотрудниками Полиции - это города где крайне похабно "проводилась" переаттестация. Кто мне не верит, а у каждого есть знакомый сотрудник МВД, переговорите и наберете свою статистику.
показати весь коментар
13.02.2018 16:19 Відповісти
всьо серьезне бандво в кийове сидить.
показати весь коментар
13.02.2018 16:34 Відповісти
Криминальный председатель назвал самые криминальные города?
Что то я догадываюсь какое у него погоняло среди ментов. Не иначе как ''князь''.
показати весь коментар
13.02.2018 18:02 Відповісти
___Щекастый изверг___ и шо?
показати весь коментар
13.02.2018 19:32 Відповісти
Кто стоит у руля новостного агенства *Харьков*? Помойка какая-то.......