6722 відвідувача онлайн
5 484 20

Жодної дози сироватки проти дифтерії і ботулізму в Києві немає, - Гінзбург

Жодної дози сироватки проти дифтерії і ботулізму в Києві немає, - Гінзбург

Сироватки проти ботулізму і дифтерії в Києві, як і раніше, немає.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це на брифінгу повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург.

"Що стосується сироватки проти ботулізму як лікувального препарату, то її немає, як і проти дифтерії. Постачальник у нас - Міністерство охорони здоров'я. Коли були випадки - було 10 випадків ботулізму в Києві минулого року, то хворі самі купували. На превеликий жаль, така ситуація, і ми (влада Києва. - Ред.) не можемо на неї вплинути", - зазначила вона.

Гінзбург з посиланням на Міністерство охорони здоров'я уточнила, що в Україні є протидифтерійна сироватка, отримана як гуманітарна допомога.

"Але в області вона не спрямована, і говорити про її кількість я не можу", - зазначила вона.

Що стосується запобігання ботулізму - вона порадила дотримуватися правил зберігання продуктів харчування.

"Проти інших хвороб у Києві є вакцини", - запевнила Гінзбург.

"Що стосується наявності вакцин проти дифтерії - вона є в достатній кількості для всіх вікових категорій. Вже вакциновано понад 23 тис. осіб, серед них 3 тис. - це дорослі. Спалаху не буде, якщо всі будуть вакцинуватися", - додала вона.

Як повідомлялося, 22 січня Гінзбург заявила, що в Києві протягом останніх трьох років випадків захворювання на дифтерію не виникало, охоплення вакцинацією минулого року було на рівні 93%.

Вона також зазначила, що МОЗ запевняє, що для Києва є сироватка проти дифтерії.

"Протидифтерійна сироватка в грудні, за інформацією Міністерства охорони здоров'я, була отримана. Перерозподілу на Київ не було", - зазначила Гінзбург.

Топ коментарі
+9
Це пердомога, реформы идуть.
показати весь коментар
14.02.2018 14:16 Відповісти
+5
А оно Гросе надо? Он по торговле струселями на базаре спец.
показати весь коментар
14.02.2018 14:21 Відповісти
+5
Супрун гнать в три шеи надо и Раду, которая ее поставила и Порошенка с Гнойсманом, геноцидников. Все о реформе медицины рассказывали, лапшу вешали на уши, вот и реформа, помирайте украинцы молча и не возмущайтесь.
показати весь коментар
14.02.2018 15:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Геноцид,не?
показати весь коментар
14.02.2018 14:16 Відповісти
Супрун гнать в три шеи надо и Раду, которая ее поставила и Порошенка с Гнойсманом, геноцидников. Все о реформе медицины рассказывали, лапшу вешали на уши, вот и реформа, помирайте украинцы молча и не возмущайтесь.
показати весь коментар
14.02.2018 15:33 Відповісти
Це пердомога, реформы идуть.
показати весь коментар
14.02.2018 14:16 Відповісти
Януковіч прийде - порядок наведе
показати весь коментар
14.02.2018 14:17 Відповісти
Это может говорить об одном. Киевляне не болеют теми болезнями, иначе бы власть обеспечила
показати весь коментар
14.02.2018 14:19 Відповісти
Болеют, ботулизм встречается не так уж и редко.Если в Киеве нет, то нет нигде в Украине.Если у нас от бешенства не было вакцин и людям предлагали в Белоруссии прививаться после укуса, то о чем говорить.
показати весь коментар
14.02.2018 15:36 Відповісти
А оно Гросе надо? Он по торговле струселями на базаре спец.
показати весь коментар
14.02.2018 14:21 Відповісти
Выживут сильные , которые сожрут работников Министерства здравоохранения.
показати весь коментар
14.02.2018 14:22 Відповісти
Богатырёву хвалят,остальных сожрали ,или готова сожрать медмафия.
показати весь коментар
14.02.2018 14:26 Відповісти
А декотрі дебілоіди дивуються, чого народ за поребрик валить...
показати весь коментар
14.02.2018 14:31 Відповісти
Не вмешивайте сюда жида, а то будет беда.
показати весь коментар
14.02.2018 14:35 Відповісти
рабы должны быть здоровые,
показати весь коментар
14.02.2018 14:38 Відповісти
Краще за всіх про нашу медицину написав М.В.Гоголь. "Лекарств дорогих мы не употребляем.Человек простой:если умрет,то и так умрет,если выздоровеет,то и так выздоровеет"...
показати весь коментар
14.02.2018 14:53 Відповісти
Путен приказал довести численность населения до 15 млн. чел.
показати весь коментар
14.02.2018 14:58 Відповісти
Валентина Гинзбург еврейка..... значит всё по плану.....
показати весь коментар
14.02.2018 15:13 Відповісти
Если банка вздулась, то лучше не употреблять, там наверняка ботулизм сидит.
показати весь коментар
14.02.2018 16:10 Відповісти
Бл@ха. А що мені тоді сьогодні вкололи??? О_о