8955 відвідувачів онлайн
3 099 12

Станція київського метро "Майдан Незалежності" не працюватиме зранку в четвер

У четвер, 15 лютого, у зв'язку з проведенням офіційних заходів за участю керівництва держави станція київського метрополітену "Майдан Незалежності" не працюватиме до їх закінчення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє КП "Київський метрополітен".

"Завтра, 15 лютого, у зв'язку з проведенням офіційних заходів, відповідно до розпорядження Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, станція "Майдан Незалежності" не працюватиме з початку заходів і до їх закінчення. Пересадка і станція "Хрещатик" функціонуватимуть у звичайному режимі. приносимо вибачення за незручності!" - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+10
Правильно, шоколадный царь должен быть максимально огражден от охлоса. А то повыходят со своего метро, понимаешь.
показати весь коментар
14.02.2018 18:05 Відповісти
+5
Власть с народом!слава пэтьке
показати весь коментар
14.02.2018 18:06 Відповісти
+4
а меж тем в стартовом матче по хоккею на Олимпиаде словаки выиграли у какой-то рассеи, выступавшей скорее всего без мельдония... что полностью убивает чистый спортивный принцип
Станция киевского метро "Майдан Незалежности" не будет работать с утра в четверг - Цензор.НЕТ 3159
показати весь коментар
14.02.2018 18:18 Відповісти

Завантаження...