Станція київського метро "Майдан Незалежності" не працюватиме зранку в четвер

У четвер, 15 лютого, у зв'язку з проведенням офіційних заходів за участю керівництва держави станція київського метрополітену "Майдан Незалежності" не працюватиме до їх закінчення.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє КП "Київський метрополітен".
"Завтра, 15 лютого, у зв'язку з проведенням офіційних заходів, відповідно до розпорядження Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, станція "Майдан Незалежності" не працюватиме з початку заходів і до їх закінчення. Пересадка і станція "Хрещатик" функціонуватимуть у звичайному режимі. приносимо вибачення за незручності!" - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+10 Alex Rozhenko
показати весь коментар
14.02.2018 18:05 Відповісти Посилання +5 росися вперде #403471
показати весь коментар
14.02.2018 18:06 Відповісти Посилання +4 Alter Nator
показати весь коментар
14.02.2018 18:18 Відповісти Посилання