8926 відвідувачів онлайн
9 526 28

Доба в АТО: 12 прицільних обстрілів, одного воїна ЗСУ поранено

Доба в АТО: 12 прицільних обстрілів, одного воїна ЗСУ поранено

Минулої доби бойовики російсько-окупаційних військ використовували заборонені Мінськими угодами зразки озброєння - великокаліберні артилерійські системи, танки та важкі міномети.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр АТО, минулої доби зафіксовано 12 прицільних обстрілів позицій Збройних сил України. Унаслідок ворожого вогню поранення зазнав один український захисник.

На луганському напрямку ворог найбільше обстрілював наші опорні пункти на Світлодарській дузі. Під вогонь противника з мінометів різних калібрів та озброєння БМП потрапили українські позиції в районі населених пунктів Луганське, Лозове і Троїцьке. Крім того, біля Луганського загарбники застосували артилерію калібру 122 мм. З гранатометів окупанти вели вогонь біля Майорська, а стрільбу з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї зафіксовано поблизу Кримського.

На донецькому напрямку неподалік Пісків загарбники вели вогонь із озброєння танка та мінометів різних калібрів.

Топ коментарі
+7
держитесь, родные наши!
выздоровления раненному...
простите нас.
(сегодня Прощенное Воскресенье)
показати весь коментар
18.02.2018 08:26 Відповісти
+5
Треба у відповідь готувати висококваліфікованих снайперів. Впевнений, що сепарам сподобається коли їх вбиватимуть з 2 км!
показати весь коментар
18.02.2018 08:23 Відповісти
+3
Ну невже БМП дістати нічим, щоб спалити ці ********? Не розумію..
показати весь коментар
18.02.2018 08:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"...крупнокалиберные артиллерийские системы, танки и тяжелые минометы..." Источник: https://censor.net/n3051053
І куди вони цілилися?
показати весь коментар
18.02.2018 08:20 Відповісти
Ну невже БМП дістати нічим, щоб спалити ці ********? Не розумію..
показати весь коментар
18.02.2018 08:22 Відповісти
получается, что нечем
показати весь коментар
18.02.2018 08:25 Відповісти
або не можно...(нема наказу)
показати весь коментар
18.02.2018 08:27 Відповісти
а почему Порошенка награждал за подбитие танков бойцов, что стреляли из РПГ, СПГ образца 70-х? Турчинов свое дело знает, нет на фронте ни Стугн,ни Корсаров.
показати весь коментар
18.02.2018 11:14 Відповісти
Треба у відповідь готувати висококваліфікованих снайперів. Впевнений, що сепарам сподобається коли їх вбиватимуть з 2 км!
показати весь коментар
18.02.2018 08:23 Відповісти
держитесь, родные наши!
выздоровления раненному...
простите нас.
(сегодня Прощенное Воскресенье)
показати весь коментар
18.02.2018 08:26 Відповісти
Порошенко все правильно робить? Є у нас і чим відповісти, і чим їм хвоста накрутити.немає тільки сили волі відповідати у нашого генералітета.
показати весь коментар
18.02.2018 08:27 Відповісти
Сила волі не допомогла Видатному Полководцю Грузії Саакашвілі. Коли він нюхнув і начудив. А потім вся Європа не знала що робити, а Міхо із задумливим виглядом жував перед камерами свою краватку.
показати весь коментар
18.02.2018 08:36 Відповісти
Можно сколько угодно не любить сааку, но обвинять его в поражении Грузии это нонсенс. Для особо "одаренных полководцев" напоминаю, что все население Грузии в три раза меньше, чем одного мацквабада
показати весь коментар
18.02.2018 08:41 Відповісти
І до початку війни Саака того не знав?
показати весь коментар
18.02.2018 08:51 Відповісти
А кто ту войну начал?
показати весь коментар
18.02.2018 08:53 Відповісти
Саака попер буром з криками ;ура;
І просрав третину Грузії. Аби не вмішалася Європа- просрав би всю.
показати весь коментар
18.02.2018 08:54 Відповісти
Володя, ты ватник? Признайся честно
показати весь коментар
18.02.2018 08:57 Відповісти
Ні. Я просто не вірю в військовий геній Мессії Саакашвілі.
Та я взагалі думаю що він трохи... Ой, на всю голову хворий.
показати весь коментар
18.02.2018 09:13 Відповісти
Это совсем другое. Абхазия и Ю.Осетия это части Грузии, так же как Приднестровье часть Молдовы. Про Крым и Донбасс и разговора нет. Это Украина. И не дело ватникам лезть своим свиным рылом в чужие дела
показати весь коментар
18.02.2018 09:21 Відповісти
Уявивши себе Македонським Саакашвілі просрав втричі більше територій ніж були окуповані до того.
показати весь коментар
18.02.2018 09:39 Відповісти
А по теме? Про руцькую оккупацию?
показати весь коментар
18.02.2018 09:52 Відповісти
натомість ми справно воюємо з Росспівпрацею, яка арендує приміщення в Києві.
ось ці ВОЯКИ:
Доба в АТО: 12 прицільних обстрілів, одного воїна ЗСУ поранено - Цензор.НЕТ 2499
показати весь коментар
18.02.2018 08:35 Відповісти
А де підтримка твого коментаря зрадоботами?
показати весь коментар
18.02.2018 08:37 Відповісти
А при чем тут зрадоботи. Ваше соево - "народно - фронтовое" правительство, что для поднятия патриотизма делает? Взяточников и сепаров амнистирует? Патриотов сажает? Али, напомни мне, когда в кацапии последнюю украинскую библиотеку закрыли?
показати весь коментар
18.02.2018 08:46 Відповісти
йшов би ти
показати весь коментар
18.02.2018 09:13 Відповісти
Личинки обдроченцев. Людьми не станут никогда. "Нашилюди".Доба в АТО: 12 прицільних обстрілів, одного воїна ЗСУ поранено - Цензор.НЕТ 1604
показати весь коментар
18.02.2018 09:09 Відповісти
американцы четко показали, как надо поступать с ихтамнетами. Полторак и Муженко наверное, до сих пор пьяные глазки протирают - "а че, так можно было?".
показати весь коментар
18.02.2018 11:17 Відповісти
Антиминск...Для бэхи и блиндажа вполне приемлимо...б.п должны остаться причем много..
Доба в АТО: 12 прицільних обстрілів, одного воїна ЗСУ поранено - Цензор.НЕТ 7769
показати весь коментар
18.02.2018 12:55 Відповісти
І кому ще, крім конечно іпанутих, та конкретних жерців з порохошоколадної годівниці незрозуміло, що нас вже четвертий рік продовжують вбивати ні за понюх табаку під назвою "мінські домовленності"?
Ті іпануті та пороховатні заробітчани на крові, (яка страшенно схожа на шоколад Рошен) мені не цікаві.
Цікаво чого варті ми , якщо дозволяємо це з нами робити схибнутому на величі самозакоханому сину завгара? Якщо хто не зрозумів, то ПАП є сином начальника СПМК - спеціалізованої пересувної механізованої колони - тобто гаражу.
Щоби не бути голослівним, батько Порошенка, Олексій Порошенко -
"с 1983 г. работал в Тирасполе начальником специализированной передвижной механизированной колонны (СПМК-7) треста «Молдсельхозмонтаж»" - дивись ось тут:
https://latifundist.com/dosye/poroshenko-aleksej-ivanovich
А у 1986 році був засуджений "за хищение соцсобственности" (до речі дуже типова стаття для завгарів совєцьких часів):
приговором коллегии по уголовным делам Верховного Суда Молдавской ССР от 20 июля 1986 года в деле №2-121/86 Порошенко Алексей Иванович, украинец, 11 июня 1936 рождения, был приговорен к 5 годам лишения свободы с отбыванием наказания в исправительно-трудовой колонии общего режима, конфискацией имущества и лишением права занимать руководящие должности в течение 5 лет.
показати весь коментар
19.02.2018 23:44 Відповісти
Це ніби і не в тему, але слово "домовленності" за яке нас вже четвертий рік вбивають та калічать на досі неназваній війні найкраще перекладається на російський блатняк словом "договорняк", а на міжнародно-юридичну майже не перекладається - хіба що так: "домовились - погодились" і жодних зобов*язань, жодних санкцій за порушення "домовленності".

Ну і маємо нащот тих, уже вбитих за час дії "договорняку" кількасот українців що? - а рахубу з ОБСЄ - хто і скільки разів стріляв з обох боків, а більше ніфуя.

А попереду видніється 202... рік, а ОБСЄ усе рахує наших вбитих і поранених, а Порошенко усе пурхає по усіх міжнародних тусовках типу Давосу, чи Мюнхену і хизується перед поржніми залами своїми 247 реформами, які ніхто крім нього не побачив.

А ми продовжимо обережно-обережно, з великими засторогами (я, боронь боже, не є прихильником Саакашвілі, але...) потроху, тисяч по п*ять приходити на Майдан?

Чекаючи чого? Що той наш (а хто, до речі він нам є? слуга наш, чи господар?) невідомо хто сам вип*є йаду, чи уп*ється об стіну?
Ну-ну. Вдачі вам і нам також...
показати весь коментар
20.02.2018 00:23 Відповісти