5441 відвідувач онлайн
9 949 44

"Модернізуючи свій ядерний арсенал і проводячи ядерні навчання, Росія ризикує спровокувати нову ядерну гонку в Європі", - Столтенберг

"Модернізуючи свій ядерний арсенал і проводячи ядерні навчання, Росія ризикує спровокувати нову ядерну гонку в Європі", - Столтенберг

Росія порушує Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності і це може призвести до нової ядерної гонки в Європі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Новий час", про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю Bild.

"Модернізуючи свій ядерний арсенал і проводячи ядерні навчання, Росія ризикує спровокувати нову ядерну гонку в Європі. США як учасник договору РСМД встановили, що Росія порушує його і збирається розробити, а також випробувати нову ракету середньої дальності. Усі партнери по НАТО стривожені. Я закликаю Росію дотримуватися договору РСМД і забезпечити прозорість своїх оборонних проектів і військових навчань", - заявив Столтенберг.

Генсек НАТО додав, що договір про РСМД є "наріжним каменем європейської безпеки".

"Він забороняє розміщення ракет середньої дальності на території Європи. Це було вирішальним фактором для підтримання миру в Центральній Європі протягом десятиліть. Ніхто не зацікавлений у новій гонці озброєнь. Включно з Росією", - зазначив Столтенберг.

Раніше The New York Times повідомила, що Росія таємно розгорнула нові крилаті ракети, незважаючи на те, що це порушує російсько-американський договір 1987 року про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. 

Топ коментарі
+3
жуйте сопли дальше, и скоро получите Ына у себя под жопой с огромным ядерным потенциалом, неисчерпаемыми ресурсами и многомиллионную армию из озлобленных, нищих, шовинистических ущербных ватанов, готовые преврптить весь мир в труху и радиоактивный пепел...
показати весь коментар
19.02.2018 08:27 Відповісти
+2
Зря вагнеровцы наступали с калашами, надо было брать бубен...
показати весь коментар
19.02.2018 07:57 Відповісти
+2
при том..что о планах вагнеровцев америкаці узнали из The New York Times
показати весь коментар
19.02.2018 08:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То США теж винні? Та невже...
показати весь коментар
19.02.2018 08:00 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=hEjsolitZug Россияне под удары в бубен и камлание "ведьмы" жгут доллары
показати весь коментар
19.02.2018 07:51 Відповісти
Любая гонка имеет свой финиш. Парашка рискует его не увидеть
показати весь коментар
19.02.2018 07:54 Відповісти
Як держава ризикує. А от відносно території та населення?... І питаннь ще багато.
показати весь коментар
19.02.2018 08:02 Відповісти
Если она ещё только собирается разработать такую ракету, то что она нарушает? Может ещё и не соберётся
показати весь коментар
19.02.2018 07:55 Відповісти
Зря вагнеровцы наступали с калашами, надо было брать бубен...
показати весь коментар
19.02.2018 07:57 Відповісти
https://youtu.be/LNZiEVZCw5k?t=4 Арфы нет - возьмите бубен! (с)
"Модернізуючи свій ядерний арсенал і проводячи ядерні навчання, Росія ризикує спровокувати нову ядерну гонку в Європі", - Столтенберг - Цензор.НЕТ 3820
показати весь коментар
19.02.2018 08:29 Відповісти
Если у вас есть устойчивое желание украсть, то вы преступник или им станете лишь украв?
показати весь коментар
19.02.2018 07:57 Відповісти
Стало быть большинство украинцев потенциальные воры? Ну-ну. Большинство украинцев хотят не украсть, а дать по роже высокомерному и наглому агрессору. Кстати, крым чей будет?
показати весь коментар
19.02.2018 08:11 Відповісти
Вам приходилось когда либо слышать про профилактику преступлений, а также о том, как во всех цивилизованных странах ее осуществляют с подобными потенциалами?
показати весь коментар
19.02.2018 08:05 Відповісти
Прокурор просил 40, но суд в штате Орегон дал 30 лет тюремного заключения гражданину США сомалийского происхождения, который намеревался устроить террористический акт в городе Портленд.
показати весь коментар
19.02.2018 08:09 Відповісти
Ранее The New York Times сообщила...

То есть он прочитал о модернизации ядерного оружия русских в газете?
показати весь коментар
19.02.2018 07:57 Відповісти
"Вагнеровцам" не представилось случая сразиться с американцами на кулачках.
показати весь коментар
19.02.2018 07:59 Відповісти
при том..что о планах вагнеровцев америкаці узнали из The New York Times
показати весь коментар
19.02.2018 08:01 Відповісти
Просто у рашки еще есть денешки....
показати весь коментар
19.02.2018 08:05 Відповісти
жуйте сопли дальше, и скоро получите Ына у себя под жопой с огромным ядерным потенциалом, неисчерпаемыми ресурсами и многомиллионную армию из озлобленных, нищих, шовинистических ущербных ватанов, готовые преврптить весь мир в труху и радиоактивный пепел...
показати весь коментар
19.02.2018 08:27 Відповісти
Вот именно. Рашка уже начала гонки в одностороннем порядке, а эти все "предостерегают"...
показати весь коментар
19.02.2018 09:08 Відповісти
оккупацией украинского Крыма рашист призвал себе в помощники мировое зло.которое есть его родителем...
показати весь коментар
19.02.2018 08:32 Відповісти
http://2015.strelaua.com/rassledovaniya/pochemu-russkie-nelyudi-ili-geneticheskaya-obuslovlennost-nravstvennoy-nepolnotsennosti-russkih.html
показати весь коментар
19.02.2018 08:52 Відповісти
http://2015.strelaua.com/rassledovaniya/pochemu-russkie-nelyudi-ili-geneticheskaya-obuslovlennost-nravstvennoy-nepolnotsennosti-russkih.html
показати весь коментар
19.02.2018 08:53 Відповісти
****** "повезло" с соседом-террористом!
показати весь коментар
19.02.2018 09:25 Відповісти
Ой, та не треба таке наговорювати на той жалюгідний десяток ядерних боєголовок кацапів, які ще здатні підірватися
показати весь коментар
19.02.2018 09:30 Відповісти
Столтенберг тонко троллит. Нынешняя россия - это не СССР с коалицией стран Варшавского договора и ядерными ракетами на Кубе. В россии даже Резервный фонд иссяк. Какая там гонка для больной бешенством клячи?
показати весь коментар
19.02.2018 14:49 Відповісти
Вождь Волчей стаи нагл был, смел,
Но постарел и окривел.
Когда на след напал он стада,
- Да зубы ваши будут рады! -
Сказал Волкам и сел.
- Мне Бычью ногу принесёте!
Но… на войне - как на охоте:
Три племенные Волкодава из Техаса
Любили рвать когтями мясо,
От горя стадо защищая.
Бесславно пала Волчья стая!
Вождь поднял зад,
Сбежал в лесок.
Волчонка задней лапой щелк:
- Не лги, что смерть отец нашел.
К другой Волчице он ушел!
Для стаи я - Отец Побед.
Где пораженье, нас там нет!

Бобёр: "Нахалам поделом!
Я догадался, стих о ком!
Смысл тайный не поймет сих строк
Лишь тот, кто Ослик или Волк!"
показати весь коментар
19.02.2018 14:49 Відповісти