10030 відвідувачів онлайн

Спортивний арбітраж відкрив справу стосовно російського кьорлінгіста

Спортивний арбітраж відкрив справу стосовно російського кьорлінгіста

У спортивному арбітражному суді (CAS) зареєстрували нове провадження стосовно російського кьорлінгіста, бронзового призера Олімпіади в Пхьончхані, Олександра Крушельницького.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, про це йдеться в прес-релізі суду.

У документі зазначається, що дату слухань ще не призначено, і будь-якої додаткової інформації в цій справі поки ​​не буде.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в одному з допінг-тестів Крушельницького виявлено сліди мельдонію. Штаб російської делегації на Олімпіаді підтвердив, що отримав повідомлення про можливе порушення антидопінгових правил, однак ім'я спортсмена та вид спорту до розкриття проби 19 лютого називати відмовився.

19 лютого агентство Reuters повідомило, що Олександр Крушельницький повернув акредитацію та залишив олімпійське селище. У Міжнародному олімпійському комітеті не підтвердили інформацію про те, що російський спортсмен здав олімпійську акредитацію.

Офіційний представник Міжнародного олімпійського комітету Марк Адамс заявив 19 лютого, що в разі підтвердження порушення з боку Крушельницького ця справа буде розглянута групою МОК, яка аналізує повернення Росії як команди, а не окремих її представників як "олімпійських атлетів з Росії".

Міжнародний олімпійський комітет 5 грудня 2017 року відсторонив збірну Росії від участі в зимовій Олімпіаді-2018 у Південній Кореї. Два розслідування підтвердили, що Кремль організував систему застосування допінгу в спорті. Російським спортсменам, які довели, що не застосовували допінг, дозволили змагатися під нейтральним прапором. Як наслідок, було зареєстровано 169 російських атлетів для участі в Олімпіаді-2018.

Топ коментарі
+34
А вы депилы докажите что он россиянин. Вы у него флаг наш видели?
Спортивний арбітраж відкрив справу стосовно російського кьорлінгіста - Цензор.НЕТ 5115
показати весь коментар
19.02.2018 12:28 Відповісти
+19
Такого в истории Олимпиад еще не было. В след за РФ, запретят участие и граждан страны ОАР
показати весь коментар
19.02.2018 12:39 Відповісти
+15
Это все неправда. Никакой я не спортивный ихтамнет от страны ОАР, я обычный донецкий шахтер, вынужденный стать луганским милиционером...
Спортивный арбитраж открыл дело в отношении российского керлингиста - Цензор.НЕТ 8576
показати весь коментар
19.02.2018 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мнение из-за поребрика:
"Это явная подстава. 100%. Никто не стал бы так палиться. Если говорит, что подмешали, значит так и было,
Или пробы вскрыли и подсыпали в пробирку. Теперь уже все умеют так делать ))."
показати весь коментар
19.02.2018 12:10 Відповісти
Подмешали на почте в переданную баночку с бабушкиным вареньем...
показати весь коментар
19.02.2018 12:24 Відповісти
Проба Б Крушельницкого дала положительный результат.

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2405900-proba-b-rosijskogo-prizera-z-kerlingu-takoz-pozitivna.html


показати весь коментар
19.02.2018 13:55 Відповісти
https://twitter.com/ZelenovZ
показати весь коментар
19.02.2018 13:57 Відповісти
on NASOSAL MELDONIJA I NEMNOGO BOTOKSA ...DOGADAJTESJA U KAVO
показати весь коментар
19.02.2018 13:57 Відповісти
Кёрлинг - это вид силовой вид спорта? Там надо бегать как спринтер? Зачем мельдоний? Или у российских спортсменов его принято употреблять, как витамины?
показати весь коментар
19.02.2018 12:12 Відповісти
мельдоний применяют не только в силовых видах спорта- он в целом влияет на организм , повышает концентрацию и функции нервной системы.

... мельдоний при приёме во время периода тренировок повышает результаты атлетов, выносливость, улучшает восстановление после выступления, защищает от стресса и активирует функции центральной нервной системы. Немецкие ученые пришли к выводу, что влияние мельдония на организм сопоставимо с влиянием препарата https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BD триметазидин , входящего в запрещенный список WADA с начала 2014 года из-за его свойств «модулятора сердечного метаболизма»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B9#cite_note-23 [23]
показати весь коментар
19.02.2018 13:22 Відповісти
я тебе советую задать этот вопрос чурбесику из мардвастану. тебе на заметку: у меня был друг м/с по стрельбе из пистолета, советское время 78-80 год, так вот, он мне лично говорил, что принимал какие-то пилюли.
показати весь коментар
19.02.2018 16:32 Відповісти
этому-то мельдоний нахрена?
Камешек этот скользкий слишком тяжелый или шваброй тереть без допинга невмоготу?
В терминах кёрлинга не силен, сори.
Наверное, для русских мельдоний, как и водка, "ихнее фсё".
показати весь коментар
19.02.2018 12:12 Відповісти
на кацапских сайтах пишут что существенно улучшает кровообращение что способствует обострению зрения и улучшению глазомера, что в данном виде спорта очень важно...
Хрен их знает, им виднее конечно.
показати весь коментар
19.02.2018 12:18 Відповісти
на тлі такого скандалу козлорожі знову відзначилися, лєтящіє по граблях науку геть не засвоїли, от де нема ні ума, ні гордості, тільки про що це я, яка гордість може бути в бидла абикнавєнного, жруть все, що пропонують, чи то тєлєк інформацію, чи то тренер-дрєсіровщік пігулки різні
показати весь коментар
19.02.2018 12:14 Відповісти
куда мордвин убежал? а как же вяличие?
показати весь коментар
19.02.2018 12:15 Відповісти
Следы величия терял на ходу, по ним можно и найти))
показати весь коментар
19.02.2018 12:56 Відповісти
Мельдоний жрут так же и для восстановления после травм, сейчас его активно рекламируют по телеканалам, наверное хотят вовлечь и наших спортсменов 😁 "Милдронат" называется
показати весь коментар
19.02.2018 12:15 Відповісти
Не все знают, что если принять на грудь мельдоний и дышать им потом перед снарядом керлингиста-снаряд точно ложится в намеченное место.
показати весь коментар
19.02.2018 12:15 Відповісти
Это все неправда. Никакой я не спортивный ихтамнет от страны ОАР, я обычный донецкий шахтер, вынужденный стать луганским милиционером...
Спортивный арбитраж открыл дело в отношении российского керлингиста - Цензор.НЕТ 8576
показати весь коментар
19.02.2018 12:16 Відповісти
невинаватая Я!
показати весь коментар
19.02.2018 12:26 Відповісти
А вы депилы докажите что он россиянин. Вы у него флаг наш видели?
Спортивний арбітраж відкрив справу стосовно російського кьорлінгіста - Цензор.НЕТ 5115
показати весь коментар
19.02.2018 12:28 Відповісти
Все что надо знать о животных населяющих страну ОАР
https://img.championat.com/news/big/p/e/doping-proba-v-krushelnickogo-dala-polozhitelnyj-rezultat-na-meldonij_15190320121847389756.jpg

Александр Крушельницкий предположил, как мельдоний мог попасть в его кровь... занавес!
показати весь коментар
19.02.2018 12:22 Відповісти
Как - как? ОРАЛЬНО!
показати весь коментар
19.02.2018 13:12 Відповісти
ну не знаю... от этих пид.ров можно чего хочь ожидать
показати весь коментар
19.02.2018 13:13 Відповісти
Ну, не просто ж так он вчера в спешке удирал из олимпийской деревни...
показати весь коментар
19.02.2018 12:23 Відповісти
И по нему, наверняка, стреляли вслед! А чё? по легетимному-то "стреляли", а он-то чем хуже?
показати весь коментар
19.02.2018 14:39 Відповісти
Да и вообще, какой керлингист? Еготамнебыло! Вы о чём?

https://fakty.ictv.ua/ua/lol/20180215-zderly-z-gry-v-merezhi-smiyutsya-nad-rosijskym-soldatom-majbutnogo/ Недавно кацапы срисовали ватосолдата будущего с Ghost Recon: Future Soldier - "...представлений концепт включає в себе такі елементи спорядження як шолом із системою зв'язку та обробки інформації, бронекомплект Пермячка, GPS/ГЛОНАСС комунікатор, маскуюче обладнання і штурмова гвинтівка АК-12"

Какой нахрен GPS, какой ГЛОНАСС? У них должна быть своя скрепная система - I.H.T.A.M.Net, Innovative Hybrid Tactically Absent Military Network (то есть Инновационно-Гибридная Тактически-Отсутствующая Военная Сеть)
показати весь коментар
19.02.2018 12:24 Відповісти
Так их ГЛОНАСС в трех режимах работает:
1- Глонасса нет
2- Только что был
3- Сейчас будет...
показати весь коментар
19.02.2018 12:26 Відповісти
Ну вот его в I.H.T.A.M.Net, собственно, можно и переименовать
показати весь коментар
19.02.2018 12:29 Відповісти
там еще супернанотехнологический прицел (присмотритесь
показати весь коментар
19.02.2018 14:05 Відповісти
в одном из допинг-тестов Крушельницкого обнаружены следы мельдония.
-----------------
Вся "слава" России - сплошные водка и мельдоний. И ни слова правды.
показати весь коментар
19.02.2018 12:27 Відповісти
Такого в истории Олимпиад еще не было. В след за РФ, запретят участие и граждан страны ОАР
показати весь коментар
19.02.2018 12:39 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2018 12:44 Відповісти
ОАР - объединенные алтайские репоеды?
показати весь коментар
19.02.2018 12:49 Відповісти
нет, объединенные антихристом регионы.
показати весь коментар
19.02.2018 12:51 Відповісти
никогда не было и вот опять)))
показати весь коментар
19.02.2018 14:56 Відповісти
Обедненные Рабские Вымираты
показати весь коментар
19.02.2018 14:16 Відповісти
Це Вейшнорія кацапів підставила...
показати весь коментар
19.02.2018 12:47 Відповісти
Да, хрен они вейшнорцев в последней войне уничтожили!
показати весь коментар
19.02.2018 14:42 Відповісти
То кацапы патякали, что мельдоний не жрали никогда, то теперь говорят, что не жрали с 2015 года... Крушельницкий уже вспомнил, что не лично жрал с 2016 года. Теперь кацапы говорят, что все же жрали, но мол мельдоний это не допинг, а типа настойки боярышник "для сердечка" Кацапы - генетические брехуны и вонючки мельдониевские. Отвратительная нация.
показати весь коментар
19.02.2018 12:47 Відповісти
намотать на клюшку тряпку и пусть драит олимпийскую деревню.
показати весь коментар
19.02.2018 12:49 Відповісти
Чим далі, - тим більш переконуюсь: московіти - то діагноз)))
показати весь коментар
19.02.2018 12:50 Відповісти
Завтра Лавруха скаже: "Употреблять мельдоний нас вынудили страны НАТО! Если бы мы его не употребляли - это начали бы делать американцы!"
Одне слово - русосвинота!
показати весь коментар
19.02.2018 12:59 Відповісти
То есть, что поработать шваброй любая уборщица должна жрать мельдоний?
показати весь коментар
19.02.2018 13:06 Відповісти
все российские спортсмены - алкаши и наркоманы.
показати весь коментар
19.02.2018 13:13 Відповісти
таке прізвище скапостив і знеславив! мельдоницький ти, а не Крушельницький!
показати весь коментар
19.02.2018 13:42 Відповісти
Ось він каже, що йому підсипали. Нещодавно була передача по ICTV про допінг, так там спортсмени, що приймали мельдоній (різні силові, там де ніхто не перевіряє і ніхто в Олімпіадах і офіційних чемпіонатах не приймає участі) казали, що після прийому відчувається, так що непомітно прийняти і не відчути неможливо.
показати весь коментар
19.02.2018 13:53 Відповісти
"під водочку" міг і не зауважити..
показати весь коментар
19.02.2018 14:09 Відповісти
с органом бабушки + мельдоний который превращается в орган дедушки
показати весь коментар
19.02.2018 14:36 Відповісти
наоборот- Орган дедушки при употреьлении превращается в орган бабушки и на крывает собой усю Дзюдохерию парашенскую!!!
показати весь коментар
19.02.2018 14:58 Відповісти
https://twitter.com/A_G_2007 Олексій‏ @A_G_2007 https://twitter.com/A_G_2007/status/965562506549846016 36 мин.36 минут назад

Кожен хто перейде за посиланням https://t.co/DxOTEGmiaE https://www.olympic.org/russia/ буде сидіти і либитися як кіт що наївся сметани.
показати весь коментар
19.02.2018 15:02 Відповісти