8982 відвідувача онлайн

Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку"

Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку"

Російська фігуристка Аліна Загітова була змушена достроково покинути офіційне тренування на Олімпіаді через вимоги допінг-офіцера Всесвітнього антидопінгового агентства здати допінг-пробу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  РИА Новости.

"Кілька годин тому до Аліни прийшов допінг-офіцер WADA і провів у неї забір крові. Після цього від неї зажадали здати сечу, але через нервову обстановку фігуристка фізично не змогла цього зробити.  У свій тренувальний час вона вийшла на лід, але через кілька хвилин їй довелося піти, оскільки допінг-офіцер вимагав від неї здати пробу. Таким чином, тренування було зірвано", - розповіли в штабі російської команди.

Топ коментарі
+114
плять посцать не смогла? попросила бы биатлонистов....
показати весь коментар
19.02.2018 22:58 Відповісти
+96
Русские не ссут !
показати весь коментар
19.02.2018 23:05 Відповісти
+92
надо было ей фотку правосека показать,сразу бы уссалась.
показати весь коментар
19.02.2018 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
но самое интересное что действо все это проходило в тюрьме и сооружено зеками
показати весь коментар
20.02.2018 14:04 Відповісти
"Твой позорный недуг мы в подвиг определим: пошлём в десантники. Там ты ещё и сраться начнёшь". Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 8078
показати весь коментар
20.02.2018 09:37 Відповісти
Зажохали вже кацапів, що в них сечевипускання розладилося
показати весь коментар
20.02.2018 10:43 Відповісти
Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 8276
показати весь коментар
20.02.2018 20:41 Відповісти
Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 4725
показати весь коментар
20.02.2018 11:13 Відповісти
Роиськая мельдоністка-уриністка з хворим мєховим сєчуром!
показати весь коментар
20.02.2018 16:39 Відповісти
А где патриоты роССии? Что пописять некому? В 2014 ссали в баночки "олимпийцев" все кому не лень?
показати весь коментар
20.02.2018 11:14 Відповісти
не довезли запасные анализы они, в самолете выпили случайно когда водяра закончилась, вот и не смогла......
показати весь коментар
20.02.2018 12:25 Відповісти
все патриоты России, они-же все под кайфом или пьяные, тест всё равно покажет, и наркотик, и боярышник, а стекломой покажет как отравление химреактивами..
показати весь коментар
20.02.2018 13:09 Відповісти
горбатого могила справить, кацапа-нічого
показати весь коментар
20.02.2018 11:27 Відповісти
Головне - в могилу їх.
А пофіксить їх там чи ні - то вже хробацька справа.

Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 1397
показати весь коментар
20.02.2018 14:23 Відповісти
Мы обеспокоены !!!!!
показати весь коментар
20.02.2018 12:00 Відповісти
Физически не могла поссать, так как обосралась....
показати весь коментар
20.02.2018 12:16 Відповісти
Та що ж це робиться!!! Ну ніхто не любить русосвиней! А вони ж такі гарні, порядні, добрососідські! Ну, трішки сп*здили Крим, ну, трішки влізли на Донбас та вбивають наших хлопців, ну трішки жруть мельдоній, щоб прославити себе та плешивого чмошника... Ну хіба ж це привід - не любити цих свиней?!!!
показати весь коментар
20.02.2018 13:02 Відповісти
Вчера был выявлен агент «Моссада» Александр Коган, занимающий должность генерального директора Федерации фигурного катания России (ФФКР), после того, как он сорвал спецоперацию кибернетических войск России.
Задумка офицеров российских информационных спецвойск, базирующихся в Ольгино, была гениально проста: по их замыслу тренировку российской фигуристки Алины Загитовой провели так, чтобы она совпала с взятием пробы на допинг. Когда допинг-офицеры пришли брать пробу, Загитова великолепно разыграла заранее отрепетированную истерику, отказалась писать в баночку и убежала с тренировки.

http://buggybugler.info/articles/tschatelno_produmannaja_rossijskaja-1117.html
показати весь коментар
20.02.2018 13:02 Відповісти
Ну если в крови нет мельдония зачем нервничать, спокойно пройди ТЕСТ НА МЕЛЬДОНИЙ. Ну а если в крови есть мельдоний то нервная обстановка любого из колии выбьет.
показати весь коментар
20.02.2018 13:05 Відповісти
может шугонуть её надо было ...ну как это - не смогла посцать ...
показати весь коментар
20.02.2018 13:23 Відповісти
Цікаво було читати коментарі до посту в інстаграмі щодо 5го та 13го місць росіян в парному фігурному катанні. Навіть без тролінгу українців) " послє правала алімпіади начінаєш падазрєвать, што скандал с допінгам таки правда". Щоправда таке умозаключєніє зробили пару чоловік із сотні, решта зафукали фігурісів. Висловлювали сподівання на дівчаток з одиночного. Ну-ну)))))
показати весь коментар
20.02.2018 13:25 Відповісти
Ну офицер, ну напугал. Теперь бедная и "честная" фигуристка меся писать не будет с перепугу. Проблема.
показати весь коментар
20.02.2018 13:34 Відповісти
не смогла сдать допинг-пробу "из-за нервной обстановки"
-----------------
Так бедная нервничала, что и поссать в бутылочку не сумела.... ))))
показати весь коментар
20.02.2018 14:26 Відповісти
промазала - химический ожог рук!
показати весь коментар
20.02.2018 22:29 Відповісти
Пургена бы ей дали, на месте сдала бы все анализы и не зависимо от обстановки
показати весь коментар
20.02.2018 14:36 Відповісти
https://twitter.com/baraban040867 Вася Барабаненко‏ @baraban040867

росс спортсменка н@******** на фоне рекламы водки "Зимняя дорога". https://twitter.com/baraban040867/status/965901171054571520

П.С. вы меня каждый день смешить будете, шпарцмены из Объединной Африканской РыспублЫкэ?
показати весь коментар
20.02.2018 14:42 Відповісти
Ржуууууууу

Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 9983
показати весь коментар
20.02.2018 15:54 Відповісти
Вона буквально сприйняла фразу ***** "не сцыте!")))
показати весь коментар
20.02.2018 15:09 Відповісти
По-моему вы 5-й или 7-й человек который написал это. Как будто люди из одной фабрики вышли. Да, че то я раскритиканствовался. Но вы такие унылые и однообразные. Просто не могу. Неужели у украинцев никогда не было нормального чувства юмора.
показати весь коментар
20.02.2018 17:00 Відповісти
гордись скрепная, украинцы бред пуйла на цитаты "разбирают"...
показати весь коментар
20.02.2018 18:03 Відповісти
Олімпіада-2018: Російська фігуристка Загітова не змогла здати допінг-пробу "через нервову обстановку" - Цензор.НЕТ 4316
показати весь коментар
20.02.2018 20:43 Відповісти
у ваших ваще мочегонного не было снабдили спортсменов ОАР тока мельдонием и зелёнкой
показати весь коментар
20.02.2018 16:32 Відповісти
Да блин почему вы все время смайлики лепите. Это так глупо выглядит. Как комик который все время ржет над своими шутками.
показати весь коментар
20.02.2018 16:56 Відповісти
<facepalm>
показати весь коментар
20.02.2018 16:55 Відповісти
Проссаться не смогла?
показати весь коментар
20.02.2018 18:19 Відповісти
Обосцалась когда ее повели на пробу...
показати весь коментар
20.02.2018 18:33 Відповісти
типичная россиянка Алина Загитова.... рюзге, да ?
показати весь коментар
20.02.2018 18:34 Відповісти
типична рюзьке, прописятся с перепугу не смогла
показати весь коментар
20.02.2018 19:59 Відповісти
Щось в новому році, раісушка по всьому світі радує
То путінський сокол, за пацанов навернувся
Потім, іхтамнетів заіхтамнетили)
А теперь збірна кілець з аналізами
..Може многоходовочка!?))
показати весь коментар
20.02.2018 20:14 Відповісти
Так и есть -много ходов очка...путена.
показати весь коментар
20.02.2018 20:50 Відповісти
Мельдоний косит касабов.. не удивлен - страна лживых ОРКОВ !!!! .
показати весь коментар
20.02.2018 20:37 Відповісти
Только руки себе обоссала Забористо живут пацаны
показати весь коментар
20.02.2018 20:56 Відповісти
интересно, отказ от сдачи пробы на допинг приравнивается к полной дисквалификации, в т.ч. на будущие соревнования? Или просто "не смогла сдать", да и уехала без последствий?
показати весь коментар
20.02.2018 21:31 Відповісти
Сторінка 3 з 3