10248 відвідувачів онлайн
15 100 55

Гройсман про підвищення пенсій військовослужбовцям: "Від сьогодні почнеться робота з нарахування"

Гройсман про підвищення пенсій військовослужбовцям:

Перерахунок і нарахування нових пенсій буде проведено від 1 січня 2018 року.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 21 лютого, під час засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про те, що в Україні починається процес підвищення пенсій військовослужбовцям. Перерахунок і нарахування виплат проведуть від 1 січня 2018 року.

"Ми розпочали дискусію ще в листопаді щодо нового закону про пенсії військовослужбовцям. Це надзвичайно важливий закон, який відновить соціальну справедливість для військовослужбовців. Особливо хотілося відзначити тих, хто сьогодні захищає нашу країну. Це можливо буде зробити тільки тоді, коли буде абсолютно новий закон. Це те, що я обіцяв військовослужбовцям, що ми з 1 січня піднімемо пенсії військовослужбовцям. І, повірте мені, з 1 січня я щодня пам'ятаю, що ми разом з колегами маємо це зробити. Але, на жаль, дискусії, щодо узгодженого проекту закону досі тривають. Листопад, грудень, січень, уже закінчується лютий, а ми поки що не можемо знайти компромісний варіант для того, щоб розглянути його в парламенті без популізму".

За словами Гройсмана, ці дискусії ще можуть тривати місяць-два.

"Але я пам'ятаю, що я пообіцяв і немає нічого, що я б пообіцяв і не зробив. І повірте, ми працювали довго над тим, щоб знайти спосіб хоча б тимчасово підняти пенсії військовослужбовцям без змін до законодавства. І ми це зробили. І сьогодні ми ухвалимо рішення для підвищення пенсій військовослужбовцям", - сказав Гройсман.

За його словами, в середньому пенсію військовослужбовцям буде підвищено на 1500 грн.

"Також я пам'ятаю, що я обіцяв зробити це з 1 січня. І я чергову обіцянку виконую. Перерахунок пенсій відбудеться з 1 січня 2018 року. Від сьогодні почнеться робота з нарахування пенсій", - сказав глава уряду.

Гройсман повідомив, що сьогодні ж уряд ухвалить відповідне рішення і він його підпише.

"Ми будемо тим часом працювати над законом, який відновить соціальну справедливість щодо військовослужбовців", - запевнив Гройсман.

Топ коментарі
+18
Є закони України які визначають що пенсія військовослужбовця визначається від діючих окладів в ЗСУ. Сьогодні ці закони України не виконуються - пенсії військовослужбовцям не відповідають встановленим нормативам, бо у влади немає грошей! На підняття пенсій цивільним пенсіонерам влада рошена знайшла в 2017 році 30 млрд. грн, а на приведення у відповідність до законодавства пенсій військовим пенсіонерам потрібно було лише 17-20 млрд. грн. і влада обрала популізм замість виконання норм закону!!!! Потрібно просто виконувати закон України, а не підвищувати пенсії військовим з барського плеча Гройсманів та порошенків! Є закон, який влада має виконувати, а влада закон ігнорує і віддає гроші на популістичні обіцянки рошена!!!! Ось суть всіх цих щурячих перегонів!!!! Пашинський сказав на засіданні комітету ВРУ - Ми в армію беремо людей не для того щоб платити їм пенсії!!!!
показати весь коментар
21.02.2018 11:50 Відповісти
+9
Гройсман о повышении пенсий военнослужащим: "С сегодняшнего дня начнется работа по начислению" - Цензор.НЕТ 3664
показати весь коментар
21.02.2018 11:52 Відповісти
+8
врача в кабмин ! срочно ! у трусельмана приступ реформ
показати весь коментар
21.02.2018 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
врача в кабмин ! срочно ! у трусельмана приступ реформ
показати весь коментар
21.02.2018 11:47 Відповісти
показати весь коментар
21.02.2018 11:48 Відповісти
Гройсман о повышении пенсий военнослужащим: "С сегодняшнего дня начнется работа по начислению" - Цензор.НЕТ 3664
показати весь коментар
21.02.2018 11:52 Відповісти
Шаг за шагом копирует кремлевские реформы: начинает не с производства, не с экономики - с зарплат бюджетников бъет себя в грудь
показати весь коментар
21.02.2018 11:50 Відповісти
Є закони України які визначають що пенсія військовослужбовця визначається від діючих окладів в ЗСУ. Сьогодні ці закони України не виконуються - пенсії військовослужбовцям не відповідають встановленим нормативам, бо у влади немає грошей! На підняття пенсій цивільним пенсіонерам влада рошена знайшла в 2017 році 30 млрд. грн, а на приведення у відповідність до законодавства пенсій військовим пенсіонерам потрібно було лише 17-20 млрд. грн. і влада обрала популізм замість виконання норм закону!!!! Потрібно просто виконувати закон України, а не підвищувати пенсії військовим з барського плеча Гройсманів та порошенків! Є закон, який влада має виконувати, а влада закон ігнорує і віддає гроші на популістичні обіцянки рошена!!!! Ось суть всіх цих щурячих перегонів!!!! Пашинський сказав на засіданні комітету ВРУ - Ми в армію беремо людей не для того щоб платити їм пенсії!!!!
показати весь коментар
21.02.2018 11:50 Відповісти
ты уже и в пенсиях разбираешся (сарказм)..
ты уже достроил квантовый БТР с лазерными лучами?!
показати весь коментар
21.02.2018 11:54 Відповісти
...как ты уже заманало своими истериками и словесным поносом... купируй свой ПМС...
показати весь коментар
21.02.2018 11:54 Відповісти
Була інфа ..що на підняття пенсій військовим пенсам ( ..і силовикам ) потрібно до 43 лярдів !!!.єА де бабло взяти ? ..Надрукувати ?
показати весь коментар
21.02.2018 11:55 Відповісти
из офшоров подошло бы ...
показати весь коментар
21.02.2018 12:06 Відповісти
З 1 січня збільшили мінімальну заробітню платню, це дасть додаткові надходження до Пенсійного фонду на рівні чергових 30 млрд грн!!! Потрібно витратити ці гроші не на черговий популізм порошенка, а на виконання законів України щодо військових пенсіонерів!!!
показати весь коментар
21.02.2018 12:10 Відповісти
я только за!
показати весь коментар
21.02.2018 12:58 Відповісти
Не врите. "У нас сегодня 544 тыс. пенсионеров-силовиков." (Рева https://censor.net.ua/resonance/3045937/andreyi_reva_dlya_silovikov_bolshe_vsego_pensii_vyrastut_u_teh_kto_prinimal_uchastie_v_boevyh_deyistviyah) ;43 ярда хватит поднять на 6 600 грн. в месяц КАЖДОМУ!! Так что Вы соврали!!!
показати весь коментар
21.02.2018 12:06 Відповісти
А пенсионеров- военнослужащих вы забыли.
показати весь коментар
21.02.2018 12:09 Відповісти
Вы прикалываетесь??
показати весь коментар
21.02.2018 12:13 Відповісти
Розенко виступав на комітеті ВРУ по Нацобороні і сказав що на підвищення пенсій військовим до розмірів визначених законодавством України потрібно лише 17-19 млрд грн!!! Ці гроші були в 2017 році, бо підвищення мінімальної зарплатні принесло Пенсійному Фонду додаткових надходжень на 30 млрд грн! Що зробила влада - вона не зменшила дотації ПФ на 30 млрд грн, вона не збільшила пенсії військовим як мала це зробити згідно з законом, влада витратила 30 млрд грн на популістичне підняття пенсій цивільним особам!!!! Ось чіткий злочин влади - невиконання законодавства України і нецільове використання коштів Пенсійного Фонду!!!!!
показати весь коментар
21.02.2018 12:07 Відповісти
Нее, умирать за гроши ищите других )) Вот будет как в США - сто штук баксов + льгот куча, тогда можно и посмотреть
показати весь коментар
21.02.2018 11:56 Відповісти
Не можу зрозуміти чого він хоче. Щоб хунта прийшла чи, навпаки, не прийшла...
показати весь коментар
21.02.2018 11:56 Відповісти
..ЖИТИ (КРАСТИ ) ..ПО НОВОМУ !!..
..Гройсман о повышении пенсий военнослужащим: "С сегодняшнего дня начнется работа по начислению" - Цензор.НЕТ 9358.....
показати весь коментар
21.02.2018 11:57 Відповісти
Как Гордон рассказывал: говорю Розенблатту-уйди с телеканалов!, не разжигай антисемитизм!)))))
показати весь коментар
21.02.2018 11:58 Відповісти
Опять "зрада" ? А может надо порадоваться за военных пенсионеров? И сказать спасибо,заодно!
показати весь коментар
21.02.2018 11:59 Відповісти
Если ты военный пенс - порадуйся и скажи. А мне скуяли его благодарить и чему радоваться? За тебя?)))
показати весь коментар
21.02.2018 12:03 Відповісти
дык, они завтра начнут ныть, шо мало!, шо Увася кадидат наук получает больше)
показати весь коментар
21.02.2018 12:04 Відповісти
Это конечно хорошо. Деньги лишними не бывают, НО они не хотят исполнять свои-же законы, а пытаются утихомирить пенсионеров подачками от кабмина. А это такой вариант: сегодня есть, а завтра другой кабмин, другой премьер............ Злочинна влада и т.д., как у нас обычно бывает
показати весь коментар
21.02.2018 12:06 Відповісти
"Наши расчёты показывают, что в среднем пенсия должна увеличиться на 2300 грн - Рева) Источник: https://censor.net/r3045937 Прошел месяц осталось 1500 грн, пересчитают - будет по 300 за счастье
показати весь коментар
21.02.2018 12:10 Відповісти
Порадоваться за пенсионеров - силовиков, а за пенсионеров- военнослужащих когда будем радоваться?
показати весь коментар
21.02.2018 12:11 Відповісти
С чего радоваться? Что Закон Украины похерили, решение КС о "социальной справедливости" похерили и втирают фуйню. тем более Верховный Суд (со слов судьи ВС) принял ухвалу пересчитать пенсию ментам на основании ранее принятых законов, а военным как всегда подачка с барского стола!
показати весь коментар
21.02.2018 14:14 Відповісти
Законы пишут люди....Часто для поднятия собственного рейтинга,забывая об источниках финансирования.Уже столько всякого напринимали.....НАМ НУЖНЫ ЗАКОНЫ,КОТОРЫЕ МОЖНО И НУЖНО ВЫПОЛНЯТЬ ! Если работают над таким,то спасибо! И за любое улучшение -СПАСИБО !
показати весь коментар
21.02.2018 17:10 Відповісти
Это из методички для идиотов? В Законе про Бюджет все наглядно! И там очень хорошо видно у кого УЛУЧШЕНИЕ и КОМУ НАДО ГОВОРИТЬ "СПАСИБО" за нищенское существование большинства населения Украины!
показати весь коментар
24.02.2018 18:31 Відповісти
надо вспомнить кто здесь топил Сеню, чтобы пришёл Грося...
и как - наверное это им нравится...
показати весь коментар
21.02.2018 12:04 Відповісти
два куска говна, от разных животных (бепепепе и нефе)
показати весь коментар
21.02.2018 14:12 Відповісти
так вы только в гавне и разбираетесь - ***********...
показати весь коментар
21.02.2018 19:03 Відповісти
не воняй
показати весь коментар
21.02.2018 19:05 Відповісти
открой окно и проветри...)
показати весь коментар
21.02.2018 19:14 Відповісти
Очередная ЗРАДА - ЗРАДУШКА . Ну нельзя же быть такими тупыми ,зрадоботы !
показати весь коментар
21.02.2018 12:04 Відповісти
Понадобятся годы, десятилетия, что бы смыть те унижения которые потерпела армия за последние 25 лет. Прерваны офицерские династии, в армии остались самые обездоленные, крестьянские дети. А над ними базарное ворье.И они ещё удивляются, почему нет побед, а только повальное пьянство и суициды. Какими нужно быть тупицами что бы не понимать аксиому, не хочешь кормить свою армию, будешь кормить чужую, и намного дороже...
показати весь коментар
21.02.2018 12:06 Відповісти
Серега. Люто плюсую!
показати весь коментар
21.02.2018 13:25 Відповісти
Инвалид получает 1900 гр .
Гуляй , инвалид , ни в чём себе не отказывай !
Но Гнойсмана инвалиды не интересуют . Что с них толку !
Вот менты , нацгвардия - это другое дело .
показати весь коментар
21.02.2018 12:10 Відповісти
1900 гр - это ещё хорошая пенсия
показати весь коментар
21.02.2018 14:11 Відповісти
В городе Северодонецк Луганской области остановил работу завод «Азот». Причина кроется в отсутствии сырья. Еще совсем недавно, в 2013 году на северодонецком «Азоте» производилось 90 процентов промышленной продукции, выпускаемой в городе.Предприятие по-праву считалось градообразующим. Давая рабочие места трети трудоспособного населения и обеспечивало почти половину наполнения всего северодонецкого бюджета, сообщает https://www.dialog.ua/business/144710_1518883191 Диалог.UA . Согласно опубликованной информации, предприятие остановилось по вине российских поставщиков сырья. «Причина остановки - отсутствие сырья. Последние несколько месяцев завод работал на аммиаке российского производства. Теперь россияне аммиак "Азоту" больше не продают - им выгоднее перерабатывать его в селитру и уже ее продавать украинским аграриям», - сообщает местное издание. В городе уверены, что собственнику придется объявить предприятие банкротом, выставить рабочих за порог и приостановить все выплаты, в том числе долгов по зарплате. В апреле 2011 года Северодонецкий «Азот» вошел в состав холдинга OSTCHEM, который объединяет активы азотной химии Group DF Дмитрия Фирташа OSTCHEM - один из крупнейших химических холдингов Украины, объединяющий высокоэффективные и конкурентоспособные предприятия по производству азотных удобрений..
показати весь коментар
21.02.2018 12:13 Відповісти
Черкасский "Азот" того же Фирташа производит амиак, почему не поставляет сырье на свой же завод в Северодонецке?
показати весь коментар
21.02.2018 13:10 Відповісти
трижды прочел ... перечислять, начислять ... бла- бла- бла ... #ляди!!!

... где дата начала выплат?
когда выплачивать начнут, в 2019, когда инфляция и следа не оставит от его повышений ???
показати весь коментар
21.02.2018 12:15 Відповісти
військові пенсії згідно до Закону України повинні виплачуватись за рахунок держбюджету, а не з пенсійного фонду!
показати весь коментар
21.02.2018 12:18 Відповісти
А "месяц-два" как людям, простите, выживать? Ждете, чтобы повыздыхали за это время, чтоб меньше платить???
показати весь коментар
21.02.2018 12:30 Відповісти
Гройсман про підвищення пенсій військовослужбовцям: "Від сьогодні почнеться робота з нарахування" - Цензор.НЕТ 6813
показати весь коментар
21.02.2018 12:51 Відповісти
У этого урода все в будущем времени !!!!! Достал !!!!
показати весь коментар
21.02.2018 12:55 Відповісти
о чем оно бредит какие законы законы по перерасчету пенсий уже лет этак 15 существуют их просто надо выполнять. теперь хотят принять закон чтобы похерить предыдущий закон тыкнуть по 200-500 гринов чтобы заткнулись. мне перещитали в 2005-2008годах янык похерил в 2012 не перещитал кролик в 2016 а этот в 2018 закон давно существует
показати весь коментар
21.02.2018 12:56 Відповісти
Гройман - это децентрализация(задел на развал, чтобы вате было легко разваливать), депополяция, деиндустриализация, полная коррупцизация.

И доглонабирание.

Чем быстрее его нах, тем меньше это фирташ-яйцо принесет вреда
показати весь коментар
21.02.2018 12:58 Відповісти
Этот мудак добьет страну до ручки и еще долгов наберет

Как этот трапмлин, то есть до ручки. Беднейшей страны в европе, с огромным отрицательным торгбалансом.

Гройсман про підвищення пенсій військовослужбовцям: "Від сьогодні почнеться робота з нарахування" - Цензор.НЕТ 830
показати весь коментар
21.02.2018 13:06 Відповісти
а какой был торгбаланс при Азирове?
показати весь коментар
21.02.2018 13:11 Відповісти
Гройсман про одні терміни, Рева взагалі послав всіх "на два роки вперед" ... Так вірити кому ?
показати весь коментар
21.02.2018 13:38 Відповісти
В 30-е годы проходили партийные дискуссии. В 70-е проходила дискуссия о новой Конституции СССР.
Но сейчас это намного круче-,,и розпочали дискусію ще в листопаді щодо нового закону про пенсії військовослужбовцям,,(!!!)
показати весь коментар
21.02.2018 13:56 Відповісти
Понятно. Опять общий пенсионный фонд качнут в сторону силовиков.
А обычным труженикам - подняли на 200--300 гривен
показати весь коментар
21.02.2018 14:07 Відповісти
Хорошие намерения. Еще с прекрасной инициативой суды выступили. Создать систему оханы судов. Вопрос только на какие деньги? В старне есть эти деньги?
показати весь коментар
21.02.2018 15:56 Відповісти
"3а його словами, в середньому пенсію військовослужбовцям буде підвищено на 1500 грн"
Тобто, знову "махльож". Відповідно до своєї ж постанови №704, грошове забезпечення в/с і, відповідно, пенсії повинні зрости більше. Але мутять новий закон, який зовсім не відповідає ні світовій практиці, ні традиціям армії. А поки не зляпають це неподобство, просто, для популізму, підвищать пенсії в/с, і то не всім.
Коли ж вас, бариги і підбарижники, народ посадить за грати. Хоча краще на палю.
показати весь коментар
21.02.2018 16:56 Відповісти
Популизм,поднимать пенсии, без подъема экономики.
показати весь коментар
23.02.2018 07:55 Відповісти