11205 відвідувачів онлайн
11 928 48

Працедавцеві постраждалої українки висунуто перші обвинувачення

Працедавцеві постраждалої українки висунуто перші обвинувачення

Польському роботодавцю, хто не вчинив допомогу українці Оксані Харченко, у якій стався крововилив у мозок, пред'явлені перші обвинувачення.

Про це повідомляє "Радіо Польща", інформує Цензор.НЕТ.

Власникові фірми зі Сьроди Великопольської, в якій працювала громадянка України, що на початку січня мала інсульт, висунуто обвинувачення у нелегальному працевлаштуванні іноземців. Після того, як його працівниця стала погано  почуватися, Єнджей Ц. відвіз її на зупинку аби інсценізувати випадкове виявлення хворої.

У п’ятницю працівники поліції допитали чоловіка і висунули йому обвинувачення нелегального працевлаштування жінки та її сестри. Як повідомив речник великопольської поліції Анджей Боров’як, вого стосується насамперед неповідомлення про цей факт до закладу суспільного страхування. Після допиту чоловіка було відпущено додому. Речник додав, що поліція веде розслідування цієї справи.

Зі свого боку Яцек Стшижевський з Окружної інспекції праці у Познані повідомив, що у фірмі Єнджея Ц. інспектори праці проводять ретельну перевірку. Її результати мають бути відомі наприкінці березня.

Нагадаємо, з українкою, яка нелегально працювала на одному з підприємств і проживала на його территирії в неробочий час стався інсульт. Її роботодавець замість того, щоб викликати швидку, вивіз її в сусіднє місто, поклав на лаву посеред вулиці і викликав поліцію, заявивши, що на вулиці перебуває людина в нетверезому стані.

Топ коментарі
+11
Це одна сторона медалі. А от друга значно гірша- ненадання допомоги хворому.
показати весь коментар
24.02.2018 08:58 Відповісти
+4
"не мала баба клопоту - купила порося...". "Скупий двічі платить...". Тепер "десятому закаже". Зекономить хотів... Поляками платить більше треба, звітуватись за них, відрахування робить у пенсійний фонд, і тому подібне, бо працюючим пенсія потрібна потім... А тепер заплатить вдвічі-втричі більше, та ще й ліцензію забрать можуть... (або ще й судимість вліплять). Та ще й "слава" поперед нього бігтиме - "Скупердяй... Зекономив на гріш, втратив на злотий...". Хто до нього найматись піде?
показати весь коментар
24.02.2018 08:57 Відповісти
+3
Щось польська Феміда некваплива. Як і будь-яка інша, до речі...
показати весь коментар
24.02.2018 08:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"не мала баба клопоту - купила порося...". "Скупий двічі платить...". Тепер "десятому закаже". Зекономить хотів... Поляками платить більше треба, звітуватись за них, відрахування робить у пенсійний фонд, і тому подібне, бо працюючим пенсія потрібна потім... А тепер заплатить вдвічі-втричі більше, та ще й ліцензію забрать можуть... (або ще й судимість вліплять). Та ще й "слава" поперед нього бігтиме - "Скупердяй... Зекономив на гріш, втратив на злотий...". Хто до нього найматись піде?
показати весь коментар
24.02.2018 08:57 Відповісти
Це одна сторона медалі. А от друга значно гірша- ненадання допомоги хворому.
показати весь коментар
24.02.2018 08:58 Відповісти
Саша, доброго дня... Я про це вказав. Однак, не знаючи польського "криміналу" (у них, у простонародді, буває, цим терміном все, що пов"язане з порушеннями закону, іменується), я допустив лише здогад... Як саме у них ця норма викладається - я не знаю... У нас, напиклад, ця норма така "хитрокручена", що більша частина подібних речей "з рук сходить...".
показати весь коментар
24.02.2018 09:13 Відповісти
Я ніколи не лізу у юридичні хащі, бо ні разу не юрист. Та відвезти безпомічну людину і кинути її там...
показати весь коментар
24.02.2018 10:06 Відповісти
Він не лікар і не зобов'язаний цього робити,навіть не має права.Викликав швидку чи то поліцію і все, а "взувати" його будуть за робочих "на чорно"
показати весь коментар
24.02.2018 09:29 Відповісти
это все слова тра ля ля,а есть точные данные по Румынии

Transparency Internationa рейтинг восприятия коррупции 2017

Украина 131 место

Румыния 59 место

во сколько раз средняя зарплата в Румынии сам посмотришь
показати весь коментар
24.02.2018 10:21 Відповісти
https://censor.net/user/404813 а какую помощь ты бы оказал человеку с инсультом,ты бы его хотябы определил или так,только пукнуть с утра после того,как гимн спел
показати весь коментар
24.02.2018 09:32 Відповісти
Нам би таку поліцію. У нас же проблема в рази більша: в тіні працює половина. Звідси багато інших проблем, починаючи із низьких пенсій
показати весь коментар
24.02.2018 09:10 Відповісти
что бы была такая полиция,как в Польше,нужно правительство,как в Польше,а что бы избрать такое правительство,еужен такой народ,как в Польше
показати весь коментар
24.02.2018 09:27 Відповісти
Українці нічим не гірші від сусідів починаючи із Прибалтики, Румунії, Болгарії, Польші та інших із спільного соцтабору. А порівнюючи із Румунією можна пишатися собою. І де зараз вони і де ми. Різниця тільки в одному: вони знайшли сили зразу рвонути в бік Європи і подалі від вєлікой рашки. Ну і Європа спромоглася допомогти, в першу чергу в організації на державному рівні. А в нас багатовекторність, любов до братерського народу.
показати весь коментар
24.02.2018 09:48 Відповісти
1.Никогда поляки,болгары и румыны не выбирали себе в президенты ЗЕКА неоднократно судимого,который двух слов связать не в состоянии,выбирали его украинцы,вероятно по образу и подобию своему

2.Европа достаточно помогала Украине,но эти деньги в Польше вкладывались в развитие,а в Украине РАЗВОРОВЫВАЛИСЬ населением,которое почему то себя считает чем то лучше румын

3.Украине тоже помогают на государственном уровне,хотя бы помощь в создании НАБУ,но украинский мешает всем способами

Поэтому поляки живут,как поляки ,а украинцы,как украинцы и ездят к ним на заработки
показати весь коментар
24.02.2018 09:55 Відповісти
Румын я б не упоминал тут, "пол" Румынии тоже на зароботках ,а власть ворует там по полной тоже.
показати весь коментар
24.02.2018 10:09 Відповісти
не надоело врать?

Transparency Internationa рейтинг восприятия коррупции 2017

Украина 131 место

Румыния 59 место

во сколько раз средняя зарплата в Румынии больше чем в Украине сам посмотришь,скорее всего скоро туда украинцы на заработки поедут
показати весь коментар
24.02.2018 10:23 Відповісти
я рейтинги не смотрю,а с живыми людьми разговариваю. У нас на предприятие румын больше чем украинцев работает и так по всей западной Европе,все бордели румынками "окупированы", а это как бы косвенно говорит о благополучии страны. И я не сказал что там уровень коррупции такой же как в Украине, читать научись
показати весь коментар
24.02.2018 12:27 Відповісти
Ну чего ты суешь свой рейтинг? Румыны - самая большая проблема Евросоюза. Их даже в Италии на работу не берут. А в Швеции они не работают, а милостыню по переходам просят. Кстати, хочешь румынское гражданство - проблем нет. До 3 тыс. евро (точнее около 2-х) и тебе сделают и родословную и все на свете. Само с собой, что делается через посольство. В Румынии низкий уровень коррупции... Пиши еще.
показати весь коментар
24.02.2018 14:14 Відповісти
Не згодна з Вами, платять всім однаково, буває і таке,що українцям більше і ще залежить від працьодавця і виконаної роботи.
показати весь коментар
24.02.2018 09:32 Відповісти
Ви не зрозуміли, чому я вказав, що "полякам більше платить потрібно...". Можливо, з-за того, що після "потрібно" треба було поставить дефіс, а не кому? Я про "непрямі" виплати говорив - про далі перераховані відрахуванння - до пенсійного, до соцстраху, та інше...
показати весь коментар
24.02.2018 11:16 Відповісти
Трохи вивчав це питання. Щоб уникнути проблем з законом, поляки часто винаймають через прокладки-агенції, які деруть з українця за надання вакансії, проїзд, житло, годування та ще потім і з зарплати третину забирають собі. Людині нетто на руки, наприклад, 10 злотих, а у підприємства за раба просять 15. Працюють люди часто по 12 годин в потогонному режимі. Також агенції створюють незносні умови побуту, щоб була більша ротація для для більшого оберту грошей.
Часто, коли поляки та українці працюють разом, то поляки часто саботують роботу українців, які їм перебивають рівень зарплати. Можуть непомітно поцупити робочий інструмент, підкинути браковану деталь, тощо.
показати весь коментар
24.02.2018 12:13 Відповісти
Щось польська Феміда некваплива. Як і будь-яка інша, до речі...
показати весь коментар
24.02.2018 08:57 Відповісти
Повір мені на слово з польською фемідою все ОК. Це в нас швидко признають злочинцями але до суду як правило таких людей як цей поляк відпускають ну а які в нас суди відомо. Стежу за цими подіями по TVN 24 і судячи по тому як вони розвиваються цей поляк буде сидіти і то досить довго. Він вже взяв на себе повну оплату лікування і проживання її сестри але це його не врятує.
показати весь коментар
24.02.2018 09:14 Відповісти
https://censor.net/user/404813 вот украинская гораздо быстрей работает,когда есть звонок от порошенко,выпускают труханва за сутки
показати весь коментар
24.02.2018 09:30 Відповісти
Справа проти Труханова дохла, судді це розуміють і не хочуть маратися. Ну причинять його, протримають у СІЗО, а НА е БУ нічого не доведе, що тоді робити? Платити від держави компенсацію?
Тут питання до НАБУ, чому вони замість роботи піаром займаються!
показати весь коментар
24.02.2018 10:21 Відповісти
Та ні, це і так зрозуміло. Все проведено як колективне рішення міськради, довести вину саме Труханова з вірогідністю 99,9% не вдасться. І Порошенко тут ні до чого, нікого він не відпускав. Це ваша особиста вигадка.
Крутити треба було починати з працівників різних департаментів, які рішення горували та проводили, може хтось би струхнув та пішов на угоду зі слідством, а так справа дохла. Навіть питання завдвної шкоди спірне. Завод продавали як цілісний майновий комплекс і при визначенні вартості продажу адмінстративного корпусу у НАБУ просто поділили вартість продажу на загальну площу всіх приміщень заводу і помножили на площу приміщень адмінкорпусу. Так отримали цифру біля 11 млн. Але ж така методика не вірна, не можна вважати однаковою вартість 1м2 адмінкорпусу і розбомбленого складу сировини, або якихось ремонтних майстерень. Подали все красиво, але і з доведенням заподіяної шкоди і з доведенням змови та отриманням вигоди саме Трухановим будуть величезні проблеми. Це очевидно всім і суддям теж, тому і не причинили його.
Я теж цю морду кацапську не люблю, але він не ідіот явно і посадити його буде не просто.
показати весь коментар
24.02.2018 10:48 Відповісти
Это тебе порошенко лично рассказал или судья дал материалы дела труханова почитать? Працедавцеві постраждалої українки висунуто перші обвинувачення - Цензор.НЕТ 5458
НАБУ собирает материал по преступникам и передает в суд,а суд порошенко их отпускает,показывая всем остальным,что порошенко отмажет любого бандита в обмен на поддержку его на выборах
показати весь коментар
24.02.2018 10:35 Відповісти
Ну не пишить дурниць, не ганьбіться.
показати весь коментар
24.02.2018 10:48 Відповісти
не по людські , і злочин за який у цивілізованій країні злочинець повинний бути у в'язниці
показати весь коментар
24.02.2018 09:13 Відповісти
Напомним, в ночь на 23 февраля https://24tv.ua/ru/polskie_policejskie_otkryli_ogon_po_ukrainskim_zarobitchanam_est_ranenye_n930385 в Польше полиция открыла огонь по украинцам и грузинам, которые распивали алкоголь и агрессивно вели себя. Вначале полицейский сделал предупредительный выстрел в воздух, а потом открыл огонь по нападающим. Как оказалось, напавшие мужчины - украинцы и грузины, которые в Польше находятся на заработках. Из них четверо получили ранение. С двумя травмами в больницу доставили двоих полицейских, у одного из них ранена голова. В результате инцидента три человека попали в больницу, 13 человек были задержаны.
https://24tv.ua/ru/mezhdunarodnye_novosti_tag1121

хлопці забули що вони не в Київі і це не Майдан
показати весь коментар
24.02.2018 09:18 Відповісти
Попробовали бы они в США или Германии себя так повести. Есть фото в инете, наколки затушёваны на спинах их закрыли, так что это было быдло (провокаторы), но не украинцы-трудяги.
показати весь коментар
24.02.2018 09:41 Відповісти
а, то це россіяни....
ну звісно.
засланці
показати весь коментар
24.02.2018 09:46 Відповісти
Валіть і далі в Польшу. Для поляків ви щось варті поки працюете. Щось трапиться і ви ніщо.
І ще одне. Ті хто іздить в польшу по більші зарплати, коли повертаеться в Украіну, зразу ж платить за всі товари і послуги більше, які в Украіні дешевші, щоб і іншим украінцям підвищували ЗП???? Чи користується тим шо все так дешево????
показати весь коментар
24.02.2018 09:58 Відповісти
твой коммент как нельзя лучше показывает отношение украинцев к украинцам,хамство и жлобство,поехали не от нищеты,заработали,привезли в Украину деньги заработанные мозолями,а тут сразу находится чмо,которое уже роток открыло на их деньги
показати весь коментар
24.02.2018 10:09 Відповісти
мне их деньги пох. я больше зарабатываю
показати весь коментар
24.02.2018 20:29 Відповісти
Трохи "шоколадної зради"

Ціни на продукти в Україні найнижчі у Європі.

На продукти харчування та товари повсякденного попиту сім'я в Києві в середньому витрачає 3140 тис. грн, або орієнтовно 92 євро.
Кошти, які громадяни України щомісяця витрачають на продукти і товари повсякденного попиту, значно менше витрат європейців з інших країн.
Компанія Nielsen провела глобальне дослідження в 56 країнах світу за рівнем витрат людей на продукти харчування.
В Києві, середні щомісячні витрати сім'ї на продукти харчування та товари повсякденного попиту склали 3 тис. 140 грн, або орієнтовно 92 євро. Для порівняння в Мінську витрачають 192 євро, у Варшаві - 178 євро, у Вільнюсі - 231 євро, в Москві - 269 євро.
показати весь коментар
24.02.2018 10:17 Відповісти
я лично сравнивал цены в АТБ и польской Бедронке,те же продукты в Польше на 10% дешевле
показати весь коментар
24.02.2018 10:25 Відповісти
Не знаю де це. Може у якомусь райцентрі з 10-12 тис жителів десь на Волині і у нас дешевше як в АТБ у Києві? Там де я був: Угорщина, Австрія, Греція, Чехія, Германія ціни знчно вищі. А якщо додати комуналку, транспорт, зв'язок то їхні зарплати не здаються захмарнми.
Зарплати відповідають витратим сім'ї, і якщо сім'я не там, а в Україні, то їздити на заробітки дуже вигідно.
показати весь коментар
24.02.2018 10:32 Відповісти
То порівнюйте Херсон з Гданьськом , хочаб. Там теж порт та верфі. У мен сусід їздив у Гданськ на верф працювати маларом, рік десь відпрацював, купив потриману Беху, повернувся додому і працює знов кухарем у кулінарії супермаркету, каже ну його нафіг ці заробітки, 8000+преміальні його цілком влаштовують.
показати весь коментар
24.02.2018 10:53 Відповісти
областной город Украины,цены в Польше дешевле на продукты,автогаз цена такая же,недвижимость примерно одинаковая цена
показати весь коментар
24.02.2018 10:51 Відповісти
Ложь. От начала и до конца.
показати весь коментар
24.02.2018 14:18 Відповісти
Это тролль. Знаю и цены Польши, и Швеции, и Италии. Те что говорят, что там дешевле - лгут.
показати весь коментар
24.02.2018 14:17 Відповісти
Вообще-то тут минимум как покушение на убийство должно быть