7841 відвідувач онлайн
12 997 33

Український боксер Далакян став чемпіоном світу за версією WBA. ВIДЕО

В американському Інглвуді відбувся бій за звання чемпіона світу в найлегшій вазі, в якому українець Артем Далакян впевнено переміг американця Брайана Вілорію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє видання Sport.ua.

30-річний Артем Далакян був першим номером рейтингу WBA і спочатку повинен був боксувати проти японця Кадзуко Іока, але той вирішив достроково завершить кар'єру, залишивши титул вакантним. Поєдинок проти Вілорії став для Далакян 16-м на профірингу. До цього Артем 15 поєдинків завершив перемогами. При цьому, 11 боїв українець завершив достроково.

Поєдинок з Вілорією українець провів на дуже хорошому рівні. Далакян володів перевагою, був швидшим за 37-річного американця і більше наносив акцентованих ударів. Поступаючись в очках, Вілорія міг розраховувати тільки на "лаки панч", але добре працював у захисті.

У передостанньому раунді американець отримав серйозне розсічення після удару ліктем і останній раунд провів, стікаючи кров'ю. Далакян міг завершити бій достроково, але Вілорія вистояв до кінця бою. Судді одноголосним рішення віддали перемогу за очками Артему Далакяну. Всі троє рефері віддали перемогу українцеві з рахунком 118-110.

Зазначимо, що Далакян став третім українцем, який володіє поясом чемпіона світу в професійному боксі. Зараз поясами чемпіонів світу володіють Олександр Усик і Василь Ломаченко.

Топ коментарі
+30
У спорті змагаються, а не "пики товчуть". Крім рашки.
показати весь коментар
25.02.2018 09:54 Відповісти
+10
показати весь коментар
25.02.2018 09:50 Відповісти
+9
Украинский боксер Далакян стал чемпионом мира по версии WBA - Цензор.НЕТ 6538
показати весь коментар
25.02.2018 10:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
25.02.2018 09:50 Відповісти
Щірі вітання чемпіону!
Натовк пику американцю.
Так тримати!
показати весь коментар
25.02.2018 09:51 Відповісти
У спорті змагаються, а не "пики товчуть". Крім рашки.
показати весь коментар
25.02.2018 09:54 Відповісти
+1
показати весь коментар
25.02.2018 09:56 Відповісти
Молодец Артем, рады за твою победу и победу Украины.Так держать.
показати весь коментар
25.02.2018 12:42 Відповісти
"...американец получил серьезное рассечение после удара локтем и последний раунд провел, истекая кровью..." Источник: https://censor.net/v3052371

а я вважаю що це підпадає під "натовк пику"
показати весь коментар
25.02.2018 10:10 Відповісти
Далакян родом из Донецка. Что вы от него хотите?
показати весь коментар
25.02.2018 10:23 Відповісти
Усик з Сімферополя, що далі?
До чого цей висер?
показати весь коментар
25.02.2018 10:30 Відповісти
идиото - он с Днепра и все чему он научился именно с Днепра ,а в Донецк переехал только из за денег спонсоров
показати весь коментар
25.02.2018 10:37 Відповісти
Посмотри на глобус .Донецк это Украина как и Крым.
показати весь коментар
25.02.2018 10:53 Відповісти
Соревнуются, в том числе в знании географии. Интересно Артем знает чей Крым?
показати весь коментар
25.02.2018 13:09 Відповісти
не раджу питати, може статися як з піндосом...., "з ліктя"
показати весь коментар
25.02.2018 13:32 Відповісти
наблюдаю за выступлениями украинцев вне олимпиады, а ведь Молодцы!
показати весь коментар
25.02.2018 09:52 Відповісти
А що це шоколадний ще не пропіарився???
показати весь коментар
25.02.2018 09:54 Відповісти
мабуть ще від 23-го не відійшов.. квасить..
показати весь коментар
25.02.2018 10:04 Відповісти
Украинский боксер Далакян стал чемпионом мира по версии WBA - Цензор.НЕТ 6538
показати весь коментар
25.02.2018 10:00 Відповісти
як неполіткоректно..
показати весь коментар
25.02.2018 10:05 Відповісти
Опять эта клятая русафобия, паходу, не ???
показати весь коментар
25.02.2018 10:48 Відповісти
не..тут чистий расизм..
показати весь коментар
25.02.2018 11:00 Відповісти
Белый мальчик в трусиках надругался над чёрным мальчиком в трусиках, да ???
показати весь коментар
25.02.2018 11:13 Відповісти
ага..
показати весь коментар
25.02.2018 11:42 Відповісти
Будьмо за неполіткоректність!!!
показати весь коментар
25.02.2018 14:45 Відповісти
цікаво, а Трамп це бачив?
якщо так, то не бачити нам Джавелінів.
хіба що Вазелинів підкинуть...
показати весь коментар
25.02.2018 10:12 Відповісти
Нам - джавелины, вам вазелины. Санкции против рашки работают.
показати весь коментар
25.02.2018 14:31 Відповісти
Молодец!
показати весь коментар
25.02.2018 10:13 Відповісти
Тільки сьогодні про нього вперше почув. Могли б і більше писати про цього спортсмена.
показати весь коментар
25.02.2018 12:13 Відповісти
Впервые услышал сегодня, посмотрел, чувак очень быстрый быстрый
показати весь коментар
25.02.2018 13:30 Відповісти
3 чемпиона мира из Украины,скрепные не переживут
показати весь коментар
25.02.2018 13:31 Відповісти
Український боксер Далакян став чемпіоном світу за версією WBA - Цензор.НЕТ 1044
показати весь коментар
25.02.2018 14:47 Відповісти
поздравляю нашего спортсмена от всей души Счастья и здоровья Артему и новых достижений
показати весь коментар
25.02.2018 16:56 Відповісти
Сэмэн Поштовый-еще раз потренируйся с гугл-переводчиком,а потом сходи н х@й,кацаптролль.😊
показати весь коментар
25.02.2018 15:56 Відповісти
какие злобные гномики.
показати весь коментар
25.02.2018 21:09 Відповісти