9733 відвідувача онлайн
7 018 10

Опалення в будинках і соцустановах Харкова відновлять до кінця дня, - ДСНС

Опалення в будинках і соцустановах Харкова відновлять до кінця дня, - ДСНС

Усі 144 об'єкта в Харкові, які залишилися без опалення через аварію на тепломагістралі, планують підключити до теплопостачання до кінця дня.

Про це повідомляє  прес-служба ДСНС, інформує Цензор.НЕТ.

"Орієнтовний час відновлення теплопостачання - 18:00 25 лютого", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Харкові в ніч з 24 на 25 лютого через пориви тепломережі без теплопостачання залишилися понад 600 об'єктів житлової та соціально-побутової сфери в двох районах міста.

Станом на 7:00 25 лютого без теплопостачання залишалися 144 об'єкти - 129 будинків, 7 дитячих садків, 5 лікувальних установ і 3 школи.

Топ коментарі
+3
Никто даже думать не смел ! Что в феврале могут быть морозы. Проклятая стихия.
показати весь коментар
25.02.2018 15:06 Відповісти
+1
Нехай померзнуть - харків"яни повинні відчути як до них відноситься їхній обранець - Кернес.
показати весь коментар
25.02.2018 15:01 Відповісти
+1
Я никогда не был замаран голосованием ни за кернеса, ни за юлю, ни за яныка...
показати весь коментар
25.02.2018 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нехай померзнуть - харків"яни повинні відчути як до них відноситься їхній обранець - Кернес.
показати весь коментар
25.02.2018 15:01 Відповісти
Я никогда не был замаран голосованием ни за кернеса, ни за юлю, ни за яныка...
показати весь коментар
25.02.2018 15:21 Відповісти
Ти з Харкова та в тебе теж немає опалення, тоді вибачай. Проте, я вважаю, що краще декілька днів тим хто за нього не голосував, аби не вибирали покидьків наступного разу.
показати весь коментар
25.02.2018 15:34 Відповісти
Я з Харкова, але в мене в новобудові автономне опалення
показати весь коментар
25.02.2018 15:53 Відповісти
Я из Харькова и нехай в тебе язик відмерзне за твоі "добрі" побажання, дібіл хацапетовский.
показати весь коментар
25.02.2018 16:19 Відповісти
Так это Вас надо благодарить за избрание шакаладной шоблы?
показати весь коментар
25.02.2018 16:49 Відповісти
Мальчик возьми конфетку. Тот за которого ты голосовал, и оставил это недоразумение
показати весь коментар
25.02.2018 17:49 Відповісти
А до конца дня местные барыги перевыполнят квартальный план по продажам алкухи. Для сугреву
показати весь коментар
25.02.2018 15:04 Відповісти
Никто даже думать не смел ! Что в феврале могут быть морозы. Проклятая стихия.
показати весь коментар
25.02.2018 15:06 Відповісти
Так мороз з козляндії прийшов зі сходу під 20 град там буде вночі.
показати весь коментар
25.02.2018 15:52 Відповісти