10031 відвідувач онлайн
6 339 25

Польща спростувала заяву Ізраїлю про "заморожування" скандального "історичного" закону

Польща спростувала заяву Ізраїлю про

Прес-секретар польського уряду Іоанна Копціньська спростувала повідомлення Ізраїлю про "заморожування закону про Інститут національної пам'яті". За її словами, польське законодавство не допускає таких заходів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Днем раніше, 24 лютого, дипломатичні джерела в ізраїльському уряді повідомили, що польська влада гарантувала незастосування закону про ІНП до того моменту, коли вердикт щодо нього винесе Конституційний суд Польщі.

"У польському законодавстві немає такого поняття як "заморожування закону" або "призупинення його дії", - заявила Копціньська. Вона додала, що в разі можливого відкриття кримінальних проваджень, вироки, ймовірно, виноситимуться після того, як Конституційний суд оголосить свій вердикт.

Прес-секретар польського уряду підкреслила, що діалог між Варшавою і Тель-Авівом триває і, ймовірно, найближчим часом відбудеться зустріч групи з питань польсько-ізраїльських відносин.

Нагадаємо, 26 січня польський Сейм підтримав поправку до закону про Інститут національної пам'яті. На її основі вводиться покарання за приписування польському народу злочинів, скоєних Третім Рейхом та інших злочинів проти людства, світу і військових злочинів, а також за пропаганду так званої "бандерівської ідеології". Покарання передбачає штраф або позбавлення волі терміном до трьох років. Президент Польщі Анджей Дуда пообіцяв ретельно проаналізувати цей закон.

Президент України Петро Порошенко заявив, що він стурбований рішенням Сенату Польщі.  Критично про закон висловлювалися в МЗС України.

В Ізраїлі документ викликав шквал обурення. Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що його країна "не миритиметься зі спотворенням правди, переписуванням історії або запереченням Голокосту". Більшість депутатів Кнесету підтримали ізраїльський законопроект, запропонований 31 січня, згідно з яким схвалений сенаторами Польщі документ визнається незаконним запереченням Голокосту. Представник Держдепу США Хізер Ноєрт висловила побоювання, що закон може нашкодити свободі слова в Польщі, зазначивши, що формулювання "польські табори смерті" дійсно є неточним і таким, що вводить в оману. 

6 лютого Анжей Дуда підписав скандальний закон і відправив його до Конституційного суду.

Топ коментарі
+7
Ну-ну...Повыёживайтесь ещё немного,пока Израиль и США не возьмут вас за "гордые польские яйца"! Было у пани Качинской два сына-близнеца:один умный,второй Ярослав!
показати весь коментар
25.02.2018 19:02 Відповісти
+5
пока поляки не представят доказательства того, что обладают технологиями путешествий во времени в ту и иную сторону неограниченно и с возможностью управлять историческими процессами намерение чиновничьего аппарата Польши издавать регулирующие историю законы следует считать проявлениями массового психоза, от которого страдает подавляющая часть управленческого элемента этой страны.
показати весь коментар
25.02.2018 18:39 Відповісти
+2
Польща - это искусственно созданная страна. Польши никогда не было.
показати весь коментар
25.02.2018 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Польша опровергла заявление Израиля о "заморозке" скандального "исторического" закона - Цензор.НЕТ 1117
показати весь коментар
25.02.2018 18:02 Відповісти
Польша опровергла заявление Израиля о "заморозке" скандального "исторического" закона - Цензор.НЕТ 5592
показати весь коментар
25.02.2018 18:03 Відповісти
это шо новые списки от израиля,кто еще не заплатил за холокост ?
показати весь коментар
25.02.2018 23:06 Відповісти
Польща - это искусственно созданная страна. Польши никогда не было.
показати весь коментар
25.02.2018 18:08 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2018 18:19 Відповісти
оце так виляп....
показати весь коментар
25.02.2018 18:23 Відповісти
А когда и кем она была созданна?
показати весь коментар
25.02.2018 21:05 Відповісти
Князем Мешко около 1000 года нашей эры
показати весь коментар
25.02.2018 23:01 Відповісти
Польша опровергла заявление Израиля о "заморозке" скандального "исторического" закона - Цензор.НЕТ 9297
показати весь коментар
25.02.2018 18:23 Відповісти
хитрый поляк против не менее хитрого еврея...
показати весь коментар
25.02.2018 18:24 Відповісти
Кстати, евреи не особо упоминают о евреях-офицерах СС! А таковые были!
Польща спростувала заяву Ізраїлю про "заморожування" скандального "історичного" закону - Цензор.НЕТ 4128
показати весь коментар
25.02.2018 21:09 Відповісти
***
любая философия согласна,
что в мире от евреев нет спасения!
науке только до сих пор не ясно -
как делают они... замлетрясения?
показати весь коментар
25.02.2018 21:27 Відповісти
да ты на святое руку поднял, сам холокост
показати весь коментар
25.02.2018 23:02 Відповісти
Да уж промашка вышла!
показати весь коментар
25.02.2018 23:25 Відповісти
ежели друзья Израиля американцы с европейцами "заморозят польский проект" то походу заморозят и те польские которые в Польще не морозятся...
показати весь коментар
25.02.2018 18:24 Відповісти
Исраиль может у Польши под хвостом понюхать
показати весь коментар
25.02.2018 23:03 Відповісти
Израиль ,посредсвом своих европейских "друзив" дал уже Польще указание нюхать под своим хвостам-Европейская Комиссия (европарламента)дала польским властям три месяца, чтобы они предприняли шаги в сфере судопроизводства, которые могут исправить ситуацию. Если Польша этого не сделает, то это может привести к применению санкций, в частности, к потере голоса в ЕС.-курва,цо си дзее на колее
показати весь коментар
26.02.2018 09:21 Відповісти
1933!
Польща спростувала заяву Ізраїлю про "заморожування" скандального "історичного" закону - Цензор.НЕТ 5170
показати весь коментар
25.02.2018 18:35 Відповісти
"... дипломатические источники в израильском правительстве сообщили, что польские власти гарантировали неприменение закона об ИНП до того момента, когда вердикт по нему вынесет Конституционный суд Польши.
"В польском законодательстве нет такого понятия как "заморозка закона" или "приостановление его действия"", - заявила Копциньская. Она добавила, что в случае возможных возбужденных следствий, приговоры, вероятно, будут выноситься после того, как Конституционный суд объявит свой вердикт".
"Не вмер Данило - так болячка задавила...". "Що в лоб, що - по лобі...". Однак, "гонор панський" - зверх усього... Соромно, що так, на голому місці, так обісратися... Вони ж думали, що євреї на це рукою махнуть, а на ноту України міжнародне співтовариство уваги не зверне... Як у мене "старий" казав: "Не знаючи броду - не лізь у воду...". Дивись, куди ступаєш... Вступиш у гімно - черевики самому мить прийдеться...".
показати весь коментар
25.02.2018 18:36 Відповісти
Я вот только одного не могу понять.Почему как наш закон о образовании так сразу отправляют на венецианскую комиссию,а Польша подобное решает в своих инстанциях?
показати весь коментар
25.02.2018 18:36 Відповісти
ото ж бачиш і на "решали"
показати весь коментар
26.02.2018 07:56 Відповісти
пока поляки не представят доказательства того, что обладают технологиями путешествий во времени в ту и иную сторону неограниченно и с возможностью управлять историческими процессами намерение чиновничьего аппарата Польши издавать регулирующие историю законы следует считать проявлениями массового психоза, от которого страдает подавляющая часть управленческого элемента этой страны.
показати весь коментар
25.02.2018 18:39 Відповісти
Ну-ну...Повыёживайтесь ещё немного,пока Израиль и США не возьмут вас за "гордые польские яйца"! Было у пани Качинской два сына-близнеца:один умный,второй Ярослав!
показати весь коментар
25.02.2018 19:02 Відповісти
один розумний, а другий запізнився на літак в смоленськ