9415 відвідувачів онлайн

Кількість студентів з окупованого Криму збільшилася на 30 відсотків, - Міносвіти

Про це заявив у рамках міжнародного форуму "Захоплений півострів: 4 роки опору" перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Наше завдання полягає в тому, щоб молодь Криму могла здобути українську освіту. Таврійський національний університет імені Вернадського успішно працює в Києві. Це повинно впливати на доступність освіти для кримчан. Університети п'яти південних областей, відповідно до закону, який було ухвалено в травні минулого року, отримали тисячу додаткових місць для прийому студентів із Криму. Врешті це дало те, що кількість студентів із Криму збільшилася більш ніж на 30 відсотків", – зазначив Ковтунець.

Верховна Рада України від 16 травня підтримала за основу та в цілому законопроект №6116 "Про внесення змін до закону "Про вищу освіту" щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України". За відповідне рішення 16 травня проголосувало 238 народних депутатів. Закон викликав низку критичних зауважень із боку громадських діячів.

На початку лютого 2018 року Міністерство освіти й науки України заявило про намір створити освітні центри на базі 35 вищих навчальних закладів у Дніпрі, Львові, Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Херсоні, Одесі для спрощеного вступу абітурієнтів із анексованого Росією Криму.

Топ коментарі
+9
Тікає молодь від кацапів.
показати весь коментар
26.02.2018 15:57 Відповісти
+7
Кацапи залишаються в Криму, а тікають українці і просто порядні люди.
показати весь коментар
26.02.2018 16:03 Відповісти
+7
да, это все хорошо
но вот что-то мне не дает покоя пример двух студентов- ватников из Харьковского МНС
показати весь коментар
26.02.2018 16:05 Відповісти

Завантаження...