8552 відвідувача онлайн
34 804 118

Це ініціатива Омеляна особисто. Допоможу, але я більше займаюся метро в Дніпрі, - Гройсман про Hyperloop. ВIДЕО

За словами прем'єра, уряд не ухвалював рішень щодо будівництва в Дніпрі тестового майданчика для впровадження в Україні Hyperloop.

Уряд не ухвалював рішень щодо будівництва в Дніпрі тестового майданчика для впровадження в Україні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop, ініціатива його будівництва належить особисто міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Про це глава уряду Володимир Гройсман повідомив на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, відповідаючи на запитання кореспондента з Дніпра, чому для реалізації проекту було обрано саме це місто і як це відіб'ється на економіці України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Уряд не ухвалював ніяких рішень щодо реалізації цього проекту, це ініціатива міністерства, міністра особисто, він цим питанням займається і буде коментувати", - сказав прем'єр.

Гройсман зазначив, що якщо буде потрібна його допомога в реалізації проекту, то він готовий її надати.

"Я допоможу, але я більше займаюся метро в Дніпрі. Вчора зустрічався з Борисом Філатовим (мером Дніпра. - Ред.), ми надали максимальну підтримку і будемо підтримувати міського голову в розвитку метро", - сказав він.

Як повідомлялося, 22 лютого міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна наступного року може розпочати будівництво тестового майданчика в місті Дніпро для впровадження в країні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop за кошти приватних інвесторів. Hyperloop - це розроблена Ілоном Маском транспортна система, що складається зі сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд - герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Топ коментарі
+16
Вот бы в Hyperloop посадить гройсманов, разогнать до 600 км/час и хряпнуть об стенку...
показати весь коментар
27.02.2018 14:55 Відповісти
+13
Илон Маск, тварь такая, построит мимо корыта - нафиг он нужен такой. Другое дело метро в Днепре -во где распахнись душа!
показати весь коментар
27.02.2018 14:57 Відповісти
+11
Оно,быдло это толстомордое,занимается только одним-ВОРОВСТВОМ.
показати весь коментар
27.02.2018 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
корни воровства в Украине всегда к москалям ведут, во все времена, а лихие 90-е и позже это положение дел лишь закрепили.
показати весь коментар
27.02.2018 15:48 Відповісти
Инициатива Омеляна личная, а платить придется из госбюджета.
показати весь коментар
27.02.2018 15:47 Відповісти
чушь какая, поинтересуйтесь, например, кто за Суэцкий канал платил и что оно вообще значит, ситуация с грузопотоком мирового значения.
показати весь коментар
27.02.2018 15:50 Відповісти
кАнешна, пэця свои сложит.
показати весь коментар
27.02.2018 18:27 Відповісти
Сьогодні зранку по ТВ озвучили цифрупро 80% мостів і шляхопроводів України, які потребують термінового ремонту (привіт Шулявському мосту, який "втомився") а бабок немає. І тут Омелька-дурачек пропонує всі бабки в трубу всунути ! Який на хер гіперлуп, ********** ????? Може ще "сочинську олімпіаду" проведем по-прикладу "старшого брата" ? Ну так Блок Путіна-Порошенко - ментальність та ж сама.
показати весь коментар
27.02.2018 15:50 Відповісти
чтобы бабки были надо большими делами заниматься а не мелочь по карманам тырить)
показати весь коментар
27.02.2018 15:59 Відповісти
у омеляна мегаломанический бред.
показати весь коментар
27.02.2018 15:50 Відповісти
особенно москалей нервирует, не могут понять как это так получается, что Украине вопреки всем их ужимкам состоялась и поднимается)
показати весь коментар
27.02.2018 15:54 Відповісти
Укрзализныця убыточна, разворована и на ладан дышит а у омеляна гипер-за-луп.
показати весь коментар
27.02.2018 16:01 Відповісти
Это у Маска такое, а с Омеляном как раз все в порядке, раз он на разворованное не уповает как все те, при ком разворовали.
показати весь коментар
27.02.2018 16:05 Відповісти
это у Маска всё в порядке а омелян мегаломанический бредун с гиперза-лупом.
показати весь коментар
27.02.2018 16:08 Відповісти
Омелян похоже в инициативы пальцем с завязанными глазами тыкает, с такого же рода серьезными последствиями. В прошлом году бетонные дороги были инициативой, как там с ними?
показати весь коментар
27.02.2018 16:13 Відповісти
Омелян, зроби "Hyperloop" в Польщу і назад, тоді він буду вигідний. Наші керівники не можуть дороги нормальні зробити, а це як політ на Марс.
показати весь коментар
27.02.2018 16:31 Відповісти
Омялька може зробити тільки "**********" - на інше він не здатний. В країні 80% мостів в аварійному стані, те що почали робити завершити не можуть (траса Київ-Варшава наприклад) а він якусь біліберду меле.
показати весь коментар
27.02.2018 18:41 Відповісти
*Помогу*. Ти диви, какой король, из своего кармана и лично пахать будет, жирно+опый.
показати весь коментар
27.02.2018 18:25 Відповісти
в америці маску цього гіперлупа робити дорого, а в україні в самий раз..маск знає, що після нього найкращі ракети роблять в україні, в дніпрі...так що чом би й ні...і добровольців, у темній стальній трубі проїхатись, легше набрати...і літію в полях під дніпром вистачає
показати весь коментар
27.02.2018 18:53 Відповісти
Был в Днепре несколько лет назад, вообще не понял их метро... Оно вроде есть, но к чему непонятно. Его надо или расширять, или те районы возле станций развивать. Может что изменилось за эти годы, не знаю, но в 2009-ом было грустно смотреть на пустые вагоны... как будто построили под какое-то событие и теперь оно не нужно.
показати весь коментар
28.02.2018 15:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2