9743 відвідувача онлайн
4 305 15

Глава комітету з етики та чесної гри ФФУ Баранка: "Бандурко, Кочетов і Франков порушили кодекс УЄФА і ФІФА"

Глава комітету з етики та чесної гри ФФУ Баранка: "Бандурко, Кочетов і Франков порушили кодекс УЄФА і ФІФА"

Франческо Баранка дав коментар щодо рішення, очолюваного ним Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України від 21 лютого.

Зокрема передати матеріали справи щодо порушення відразу декількох статей Кодексу етики і чесної гри на розгляд КДК ФФУ і Виконкому федерації футболу з рекомендацією розглянути питання про призупинення повноважень першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка, віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова і члена Виконкому ФФУ Артема Франкова, повідомляє КomandaОnline.

- Для мене це не політичний момент. Уявіть собі ситуацію в Італії, коли дискваліфікували "Ювентус" і перевели в серію Б. І в цей момент генеральний секретар не згоден, йде в Лозанну проти рішення федерації. Ви собі можете це уявити?

Є етичний кодекс. Якщо для когось він нічого не вартий, подивіться в кодекс УЄФА і ФІФА. Він каже: це конфлікт інтересів. Правильний хід - якщо ти не згоден з чимось, то ти звільняєш місце і робиш, що хочеш. Якщо ти частина механізму, то повинен дотримуватись правил. Це не питання київського "Динамо". Справа в тому, що люди з федерації йдуть проти федерації.

Топ коментарі
+3
А чи є таке в Європі, щоб федерація "лягла" під президента країни та його "бізнес-партнера"?
показати весь коментар
27.02.2018 17:02 Відповісти
+3
думаю к "всех времен" надо добавлять и - "всея вселенной"!!
показати весь коментар
27.02.2018 17:40 Відповісти
+3
угу, поміняли бандитські угрупування суркісів- медведчуків - торговців унітазами, шубами та замовниками вбивств.
показати весь коментар
27.02.2018 18:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Європейці в "захваті" від наших чиновників.
показати весь коментар
27.02.2018 16:51 Відповісти
и не только от чиновников , позорят и псевдо"науковци"http://false-science.ucoz.ua/news/plagiatni_prigodi_matematichnikh_formul/2018-02-10-53 http://false-science.ucoz.ua/news/plagiatni_prigodi_matematichnikh_formul/2018-02-10-53
показати весь коментар
27.02.2018 16:58 Відповісти
Зрозумів що плагіат, але інше для мене як китайська мова.
показати весь коментар
27.02.2018 17:02 Відповісти
А чи є таке в Європі, щоб федерація "лягла" під президента країни та його "бізнес-партнера"?
показати весь коментар
27.02.2018 17:02 Відповісти
Это надо было очень постараться, чтобы весь мир больше не радовался победе русских над немцами. Браво, Путин, многоходовочка удалась!

Команда без страны завоевала золотую медаль. Лучше бы они без медали завоевали, наконец, себе страну!
Глава комітету з етики та чесної гри ФФУ Баранка: "Бандурко, Кочетов і Франков порушили кодекс УЄФА і ФІФА" - Цензор.НЕТ 8438
показати весь коментар
27.02.2018 17:08 Відповісти
Банда Ахметова мочит банду Суркисов. В кого больше бабок тот и на коне.
показати весь коментар
27.02.2018 17:14 Відповісти
Суркис сказал: Болельщики "кротов" это сепары ДНР за что и воюют. Я склонен к этому варианту. Что сейчас развернули компанию, против лучшей команды Украины всех времен, это политика сепаров.
показати весь коментар
27.02.2018 17:17 Відповісти
думаю к "всех времен" надо добавлять и - "всея вселенной"!!
показати весь коментар
27.02.2018 17:40 Відповісти
Суркис сказал: Болельщики "кротов" это сепары ДНР (c)

А кто такой по Вашему суркис?
показати весь коментар
27.02.2018 18:12 Відповісти
Вы не правы. Болельщики Шахтёра (настоящие фаны, ультрас) - преданнейшие патриоты Украины. Доказательства? - Пожалуйста.
1. В пик Евромайдана именно они защищали в Донецке на главной площади немногочисленные группы проукраински настроенных граждан.
2. В Харькове ультрас Шахты подхватили нашу харьковскую песню "Путин - пуйло" и прошлись маршем вместе с фанами Металла до матча. Видео на ютубе стало легендарным.

https://www.youtube.com/watch?v=w1JUMb_R_Gg
3. Съехали с лугандона и поддержуют клуб от Львова до Харькова.
4. Некоторых фанов знаю лично - преданней патриотов Украины вам не найти. Знаю, что они активно поддерживают волонтёров.
Надеюсь, убедил.
показати весь коментар
27.02.2018 21:20 Відповісти
Керівництво футболу заняли бандитські угрупування на чолі з "кидалом" ахметкою. Править бал не футбол, а гроші.
показати весь коментар
27.02.2018 18:25 Відповісти
угу, поміняли бандитські угрупування суркісів- медведчуків - торговців унітазами, шубами та замовниками вбивств.
показати весь коментар
27.02.2018 18:32 Відповісти
Гнать этих баранок и павелок, которые за ахметкины деньги готовы мать родную трахнуть!
показати весь коментар
27.02.2018 22:02 Відповісти
Якщо по справедливості, то всіх олігархів потрібно гнати від спорту. Те, чим вони займаються, вбиває спорт і перетворює його в цирк.
Що стосується випадку з неявкою Динамо на матч, то обстановка в Маріуполі була нормальна. Просто це були амбіції Суркісів.
показати весь коментар
27.02.2018 22:34 Відповісти
Який ти наївний Франческо