12576 відвідувачів онлайн

Верховний Суд скасував постанову ВР, яка звільняла одного з "суддів Майдану"

Верховний Суд скасував постанову ВР, яка звільняла одного з

Верховний Суд ухвалив перше рішення щодо оскарження "суддями Майдану" їх звільнення за порушення присяги, прийнятого Верховною Радою 29 вересня 2016.

Як повідомляє ЦензорНЕТ, відповідне рішення було опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

Верховний суд скасував Постанову ВРУ про звільнення судді Васильківського міськрайсуду Віктора Степаненка, який за часів Революції Гідності позбавив водійських прав чотирьох Автомайданівців за поїздку в Межигір'я.

На розгляді в суді перебувають ще як мінімум 18 аналогічних справ, що стосуються оскарження суддями свого звільнення.

"Дуже показово, що рішення було прийнято Верховним Судом 19 лютого, в річницю розстрілів на Майдані. Це тільки перше рішення, інші будуть ухвалені іншими групами суддів Верховного Суду. Є певна ймовірність, що ті групи суддів візьмуть інше рішення, проте прецедент тривожний", - каже Роман Маселко, член Громадської Ради Доброчесності.

Нагадаємо, постанову Верховної Ради про звільнення "суддів Майдану" було прийнято на позачерговому засіданні 29 вересня 2016 року, в останній день перед стартом судової реформи.

"Уже тоді було зрозуміло, що порушується процедура, тому що за регламентом суддю, якого стосується рішення, має бути повідомлено за три дні до засідання. Однак, з огляду на винятково церемоніальну функцію ВРУ, очікувалося, що різниця в термінах в один день не буде суттєвою. У праві є поняття, якщо порушення процесуальних норм не привело до прийняття неправильного по суті рішення, це не є підставою для скасування", - пояснює Маселко.

Верховний Суд аргументував своє рішення так: "Аналіз наведених положень законів свідчить, що функції парламенту при вирішенні питання про звільнення судді з посади не є чисто ритуальними. Суд зазначає, що рішення парламенту за результатами розгляду такого питання має бути обґрунтованим, тобто прийнятим з урахуванням усіх обставин, що мають значення для ухвалення рішення, забезпечується виконанням передбаченої в законі процедури вирішення такого питання: оголошення, подання про звілбнення судді, доповідь, обговорення, виступ судді і/або його представника, запитання до них народних депутатів, неголосування за наявності зауважень до подання".

Роман Маселко зазначає, що "судді Майдану" були звільнені за порушення присяги. В рамках судової реформи такого поняття як підстави для звільнення судді, немає. Тому притягти суддів у разі їх поновлення на посадах за цим фактом вже буде неможливо.

Нагадаємо, Новий Верховний Суд почав працювати 15 грудня 2017 року. Вищий адміністративний суд, Вищий господарський суд і Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ припинили функціонування.

Топ коментарі
+28
Ну проиграли Майдан и накрыли революцию медным тазом. Вальцман ведет страну обратно в таежный союз просто еще не все ето заметили.
показати весь коментар
27.02.2018 23:13 Відповісти
+21
Да отменяйте сразу чохом все 19 постановлений... Все равно ведь это будет проходить как одна "натужна пэрэмога"....
показати весь коментар
27.02.2018 23:07 Відповісти
+21
Жито по - "новому". У кращих традиціях Овоча . Купований вЕрХоВнИйсУд.
показати весь коментар
27.02.2018 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да отменяйте сразу чохом все 19 постановлений... Все равно ведь это будет проходить как одна "натужна пэрэмога"....
показати весь коментар
27.02.2018 23:07 Відповісти
да бляха при этих питарасах дела не будет, даже когда они сделают антикоррупционный суд. туда они опять наберут своих ************* и наша песня хороша... польется снова.
показати весь коментар
27.02.2018 23:18 Відповісти
Тогда будет больше только на 1 реформу, а так на целых 19!
показати весь коментар
03.03.2018 15:58 Відповісти
Жито по - "новому". У кращих традиціях Овоча . Купований вЕрХоВнИйсУд.
показати весь коментар
27.02.2018 23:08 Відповісти
"по новому" жити ?
https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2F20seconds.net.ua%2Fblogs%2F4230%2F&h=ATM-U4BqAui9oLCSPpT4XnFNdaKgp-ftusjouhvs507cJscHWyoiJaNEf5LUfxufjI5_GCjgtGImeESbU7PyyKsb_MVXmgIKsxTZqQYWlBtwVKOBRJ_kFjapV65qx3fAm4UixJfeYQ ЦЕ ВИРОК ! Поліцейські тягнуть оголене непритомне тіло по снігу під ВР! Температура повітря - мінус 10 - 20 Секунд
http://20seconds.net.ua/blogs/4230/ Подробнее 20SECONDS.NET.UA
показати весь коментар
27.02.2018 23:10 Відповісти
Судьи, которые голосуют по звонку нужны не только режиму Януковича.
показати весь коментар
27.02.2018 23:08 Відповісти
твари !!!!
показати весь коментар
27.02.2018 23:09 Відповісти
Верховный Суд отменил Постановление, которое увольняло одного из "судей Майдана" - Цензор.НЕТ 7946
показати весь коментар
27.02.2018 23:10 Відповісти
Ну проиграли Майдан и накрыли революцию медным тазом. Вальцман ведет страну обратно в таежный союз просто еще не все ето заметили.
показати весь коментар
27.02.2018 23:13 Відповісти
да всі це помітили - просто однім це ПОФІГУ , а іншим - це подобається ...
показати весь коментар
27.02.2018 23:15 Відповісти
Теперь можно идти к кремлю и все кто этому мешает обвинять в работе на кремль
показати весь коментар
27.02.2018 23:21 Відповісти
100%
показати весь коментар
27.02.2018 23:24 Відповісти
Україна не має європейського майбутнього з нинішнім політичним класом при
владі. Більш того, самозбагачення політиків, які прикриваються статусом
"проєвропейськості", лише дискредитує Європейський Cоюз, зменшує його
вплив та зриває процес реформ в Україні....Якщо так триватиме, Україна знову
стане квазіавторитарною клептократією, в якій кілька очільників держави
використовують силу державного апарату для просування власних інтересів",
- пише дослідник ECFR….Порошенко все більше перетворює нову Україну на дзеркальну копію старої. ...Ґрессель
закликає ЄС вдатись до точкових арештів рахунків корумпованих членів
української влади та тих, хто чинить спротив реформам."Це надіслало б дуже
чіткий сигнал напередодні президентських та парламентських виборів 2019 року -
самозвані "проєвропейські" українські еліти не мають підтримки
Європи. Більш того, загроза переобранню та збереженню влади Порошенком, може
бути єдиною мовою, як він розуміє"
показати весь коментар
28.02.2018 00:56 Відповісти
Верховный Суд отменил Постановление, которое увольняло одного из "судей Майдана" - Цензор.НЕТ 100
показати весь коментар
27.02.2018 23:13 Відповісти
******** Сладкий.
показати весь коментар
27.02.2018 23:34 Відповісти
Еще твари будут рассказывать что Саакашвили из Нидерландов шатает лодку. Да ета ублюдочная власть сделала уже все чтобы страна взорвалась. Только народ у нас большинство туповат и покладистый. Далось многовековое пребывание в рабстве.
показати весь коментар
27.02.2018 23:15 Відповісти
Ворон ворону глаз не выклюнет...
показати весь коментар
27.02.2018 23:21 Відповісти
Спокойно выклюет. Если, конечно, тот, которому уже попытались клюнуть, вовремя не даст дёру. В этом смысле у воронов ситуация намного лучше, чем у людей - неба много, есть куда тикАть.
показати весь коментар
28.02.2018 06:52 Відповісти
Правильно уволенный судья должен покоится с миром. Всё остальне - от лукавого.
показати весь коментар
27.02.2018 23:34 Відповісти
ВСЕХ судей надо перевешать - на столбах,деревьях,арках,кранах.....Они все должны сдохнуть !
показати весь коментар
27.02.2018 23:36 Відповісти
Вот гнобю в нарыве станет ещё чуток поболе - прорвёт!
показати весь коментар
27.02.2018 23:39 Відповісти
Поправлю - не гнобю, а гною))
показати весь коментар
27.02.2018 23:40 Відповісти
Валить надо всех сразу.
показати весь коментар
27.02.2018 23:43 Відповісти
Гілляка. Вихід один - гілляка...
показати весь коментар
28.02.2018 00:09 Відповісти
Это решение реформированного Верховного суда.
Суд аргументировал своё решение тем ,что перефразирую, наш парламент и депутаты некомпетентны в юриспруденции и нарушают процедуры увольнения.Да,депутаты сами приняли такие законы, по которым привлечь к ответу судей будет невозможно.
показати весь коментар
28.02.2018 00:15 Відповісти
Цікаво, а що не це скаже продажна порошенківська Дзиндзя.
показати весь коментар
28.02.2018 00:29 Відповісти
А хіба рошенівський ВС міг прийняти інше рішення? Ось для таких рішень і проводилася ця судова "реформа" Парашенка.

Саме таку фейкову
"люстрацію", а не справжню цих ментів, прокурорів і суддів вирішив провести
Парашенко. Бо справжня люстрація знищила б злочинну вертикаль влади, яку він очолює,
бо йому потрібні на цих посадах люди системи, кишенькові і контрольовані. Інакше
виникне ланцюгова реакція корупційних скандалів, звільнень,судів, яка врешті-решт добереться і
до нього
показати весь коментар
28.02.2018 00:54 Відповісти
... ... система "правосуддя Феміди" не тільки не завжди ефективна в ролі інституту захисту людей від злочинності, але навпаки, може і сприяти злочинності, і навіть заохочувати її, стаючи її інструментом чи зброєю, і навіть додатковим мотиватором. ... ...

Бог поставив на "Феміді" хрест - Ісус не сказав це, а показав:


... Ісус не міг прямо сказати про це словами, бо тоді б Його (або пізніше Його учнів) могли обвинуватити у спробі підриву державної влади, і тоді б римляни сказали, що вони вбили Його не безвинного, а за злочин. А так, без цих слів, і чинний (юдейський) цар Ірод визнав, що Ісус невинний, і головний представник (намісник) римської держави (в Юдеї) - Понтій Пилат - ще до страти визнав, що Ісуса засудили на смерть невинного. І навіть один з двох злочинців, яких стратили разом з Ісусом, визнав, що його самого засудили справді за злочин, а от Ісуса засудили без провини. Тобто, похід до Пилата просто забезпечив первосвященникам формальне прикриття, тобто зовнішню видимість нібито дотримання закону, коли вони фактично свавільно вбили невинного Ісуса з особистих міркувань. І таким чином Ісус показав, що "Феміда" вбиває не тільки винних, але будь-кого - залежно від того, хто і як поверне її меча. І це не випадковість, а один з головних уроків Бога для людей. ...

... Чому Ісуса вбили саме так, як це було?
Якщо припустити, що Він мав стати просто чистим Агнцем Божим, якого мали принести в жертву для прощення (відпущення, відкуплення) "гріхів" усіх людей, то стає незрозуміло, чому це не зробили так, як приносять у жертву агнців? Чому не було так, як Бог колись казав зробити Аврааму, щоб перевірити його віру: покласти сина свого (Ісаака) на вівтар і зробити його жертвою? Може тому, що смерть Ісуса саме на хресті - це не випадковість, а ЗНАК!? Точніше, це - ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗНАКІВ: Ісус Своєю смертю поставив величезний хрест на ворогові Бога - на злі, яке прикривається маскою "Феміди". Це, як військові іноді позначають на карті цілі - хрестом. І прицілюючись, також на ціль наводять хрест. Або як колись Мойсей за вказівкою Бога позначив (правда, не хрестом, а кров'ю... агнців пасхальних) двері домів народу Ізраїлевого в Єгипті для того, щоб Бог міг побачити, де Ізраїльтяни, а де Єгиптяни (ідентифікація "свій - чужий"). (До речі, тоді Бог сказав Мойсею: "...і над всіма богами Єгипетськими вчиню суд.") Або, ще - як кажуть: "поставити на комусь хрест", - себто, помітити його, як приреченого, списаного і більше не потрібного представника минулого. Ще: в одному з чотирьох варіантів Євангелія - від Івана - є уточнення про те, що: "Коли ж підійшли до Ісуса й побачили, що Він уже вмер, голінок Йому не зламали, та один з вояків списом бока Йому проколов, - і зараз витекла звідти кров та вода." Думаю, що цей спис - це теж не випадковість. Цей спис - це ніби стрілка, яка додатково вказує на цей хрест (із страченим на ньому НЕВИННИМ Ісусом). (Ніби стрілка-курсор у комп'ютерній грі вказує на знак квеста (загадка), позначений хрестом.) Отже, схоже на те, що саме так Ісус Своєю смертю переміг смерть ще й у такому смислі: Бог поставив на горі (на видноті перед усім народом) великий хрест, яким позначив, де ще ховається смерть у цьому світі, тобто вказав на хитру схованку зла - "Феміду". Ще й списом, як стрілкою, додатково було вказано на цей хрест. Мабуть тому, що "Феміда" - це дуже хитра маска, яка під виглядом, начебто, ідеалу справедливості і, начебто, єдино можливого (і тому, начебто, необхідного) способу боротьби проти злочинності насправді може приховати (і приховує) безліч зла, і під її пов'язкою насправді ховають свої очі диявол та смерть. Тому Ісус каже: "...а про суд, - що засуджений князь цього світу", тобто, засуджений диявол* (і його князівство зла), бо Ісус зробив нас усіх свідками проти нього, викривши його хитру маску "Феміди".
Що ж може ховатися під маскою начебто "справедливої" "Феміди"?
Дивіться додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда".
...
Більше дивіться - розділ 2.2 із повного тексту: https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698a-7300-88a4-a35b9215d375 .

this is message to You - 2homosapiens
показати весь коментар
28.02.2018 01:32 Відповісти
Офшорное "правосудие".
показати весь коментар
28.02.2018 01:39 Відповісти
За два года люстрации в Украине уволили мизер только немного более 700 чиновников воров-бандитов из окружения матёрого ЗЭКА в бегах продажного кацапского холуя януковича, и это по всей стране. И чаще всего увольняли преступников из прокуроров и милиционеров. Их имена теперь в специальном реестре. Поэтому уволенные по идеи не смогут пойти на госслужбу следующие 10 лет. Но они почти все твари вернулись по решению продажных судьей и продолжают воровать и уничтожать государственность Украины.....
И совсем не попали под люстрацию судьи -оборотни поставленные ещё продажным ЗЭКОМ. За время действия Закона "Об очищении власти" ни один продажный коррупционнер судья из старой бандитской когорты рыгоаналов преступников так и не прошел процедуру.
Даже неясно когда Украинское государство и украинский народ вплотную должны взяться и за эту бандитскую свору замаскировавшеюся под судейскими мантиями, за продажных судей преступников.
Так как через огромный саботаж люстрации судьями, они больше всего сами напрашиваются на суды Линча. Если они не будут люстрированны цивилизованным способом, их ждет страшное будущее. Мы их об этом предупреждали уже много раз предупреждал народный депутат Егор Соболев. Но видно такие судьи -законопреступники которые преданно прислуживали кровавому ЗЭКУ януковичу и его банде рыгоанальных сообщников, судьи - оборотни, сепаратисты, коллаборационисты , взяточники.. теперь очень подходят и нашей уже новой коррупционной власти тоже в основном: воров, полусепаратистов, украинофобов.....
показати весь коментар
28.02.2018 06:06 Відповісти
Тепер відмінити закон, що скасував диктаторські закони і відмінити закон про непокарання майданівців. Тим більше, що де-факто путлєрський барига це уже зробив.
показати весь коментар
28.02.2018 09:38 Відповісти
всі памятають як Ляшко "кнопкодавив" ?)а потім вилетів до журналістів й на всю країну "зізнався" бо "заради справедливості"?!)))
показати весь коментар
28.02.2018 09:42 Відповісти
не бачу причин "наїхати" на новий суд...ми ж всі хочем жити в країні де "закон один для всіх" а не так як зараз?!

тому такі рішення потрібно приймати головою, а не емоційно....якби гидко від них не було...
показати весь коментар
28.02.2018 09:44 Відповісти
дибіли, блд, чухани