10207 відвідувачів онлайн

Росія не дотримується припинення вогню в Сирії, - Держдеп США (оновлено)

Росія не дотримується припинення вогню в Сирії, - Держдеп США (оновлено)

Офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Ноєрт заявила, що попри те, що Росія підтримала припинення вогню в Сирії, вона його не дотримується.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держдепартаменту США.

"Хотілося б назвати деякі країни, які підтримали це припинення вогню: Китай, Франція, Росія, Велика Британія, Сполучені Штати, Болівія, Кот-д'Івуар, Екваторіальна Гвінея, Ефіопія, Казахстан, Кувейт, Нідерланди, Перу, Польща та Швеція. Усі ці країни об'єдналися для того, щоб закликати до припинення вогню в Сирії. Також зазначу що, попри те, що Росія підтримала припинення вогню, вона його не дотримується, оскільки продовжує підтримувати уряд Асада", - сказала Ноєрт.

За її словами, унаслідок цих дій у Східній Гуті продовжують страждати та гинути невинні люди, серед яких і діти.

"Для мене парадоксально те, що Росія закликає забезпечити гуманітарний коридор, гуманітарну зону. Гуманітарної зоною має бути вся територія Сирії, а не одна невелика територія, яку Росія намагається урвати. Нею (гуманітарною зоною) має бути вся країна цілком, тому що це саме те, на чому зійшлися Росія та інші 15 країн у резолюції Ради Безпеки ООН", - додала Ноєрт.

Топ коментарі
+10
Кацапам войнушка в Сирии нужна --- если в Сирии будет мир, то арабы протянут трубу (нефть, газ) в Европу ---- и капец тогда УглеВодородице....
показати весь коментар
28.02.2018 08:40 Відповісти
+9
Неужто у США закончились Томагавки? Не верю, что "бешеный пес" не знает что делать с "бешеным карликом".
показати весь коментар
28.02.2018 08:26 Відповісти
+8
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 6332
показати весь коментар
28.02.2018 08:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Неужто у США закончились Томагавки? Не верю, что "бешеный пес" не знает что делать с "бешеным карликом".
показати весь коментар
28.02.2018 08:26 Відповісти
Россия не поддерживает прекращение огня в Сирии, - Госдеп США - Цензор.НЕТ 2860
показати весь коментар
28.02.2018 08:27 Відповісти
С МОР ДОР ОМ НЕЧЕГО РАЗГОВАРИВАТЬ
показати весь коментар
28.02.2018 09:52 Відповісти
Кровавый убийца вошел в раж.
показати весь коментар
28.02.2018 08:29 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 6332
показати весь коментар
28.02.2018 08:39 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 4596
показати весь коментар
28.02.2018 08:45 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 6603
показати весь коментар
28.02.2018 08:48 Відповісти
Асада кришують Москва та Тегеран. Держдеп зацікавлений, щоб ті гарцювали саме по Сирії, перетворюючи на руїни державу ворожу Ізраїлю.
показати весь коментар
28.02.2018 09:05 Відповісти
Вот тогда заживут хорошо. Как в Ливии.
показати весь коментар
28.02.2018 10:23 Відповісти
Кацапам войнушка в Сирии нужна --- если в Сирии будет мир, то арабы протянут трубу (нефть, газ) в Европу ---- и капец тогда УглеВодородице....
показати весь коментар
28.02.2018 08:40 Відповісти
ну если не поддерживает то самое время царюВове напомнить перед выборами где его деньги лежат.....
показати весь коментар
28.02.2018 08:42 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 9372
показати весь коментар
28.02.2018 08:43 Відповісти


Вывозят мелким оптом.... ломки, Сэр.......

В аргентинском аэропорту задержан россиянин с 4 кг кокаина

Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 5145
показати весь коментар
28.02.2018 08:48 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 2140
показати весь коментар
28.02.2018 08:49 Відповісти
Росія не підтримує припинення вогню в Сирії, - Держдеп США - Цензор.НЕТ 9698
показати весь коментар
28.02.2018 08:51 Відповісти
Штаты - это не Европа. Попредупреждают несколько раз, а потом опять накосят лаптеногих.
показати весь коментар
28.02.2018 09:03 Відповісти
багато вже накосили, косарі? один раз ********** проти секретної бази янкі - отримали по рогах
показати весь коментар
28.02.2018 09:20 Відповісти
штати не зацікавлені в ескалації бойових дій проти москальських військ
показати весь коментар
28.02.2018 09:18 Відповісти
Так не зацікавлені, бо нормальні люди. Але мокшанці не вміють серед людей жити.
показати весь коментар
28.02.2018 16:44 Відповісти
А під час нападу США на Афганістан та Ірак були ненормальні?
показати весь коментар
01.03.2018 00:37 Відповісти
рашистский, пока не дохлый какой нибудь, комик, уже начал рассказывать о Нойерт пошлые шуточки?....
показати весь коментар
28.02.2018 09:10 Відповісти
Мы знаем все. Мы помним все. Мы поняли: русские не люди. Отныне слово "русский" для нас самое страшное проклятье. Отныне слово "русский" разряжает ружье. Не будем говорить. Не будем возмущаться. Будем убивать. Если ты не убил за день хотя бы одного русского, твой день пропал. Если ты думаешь, что за тебя русского убьет твой сосед, ты не понял угрозы. Если ты не убьешь русского, русский убьет тебя. Он возьмет твоих и будет мучить их в своей окаянной России. Если ты не можешь убить русского пулей, убей русского штыком. Если на твоем участке затишье, если ты ждешь боя, убей русского до боя. Если ты оставишь русского жить, русский повесит украинца и опозорит украинскую женщину. Если ты убил одного русского, убей другого - нет для нас ничего веселее русских трупов. Не считай дней. Не считай верст. Считай одно: убитых тобою русских. Убей русского! - это просит старуха-мать. Убей русского! - это молит тебя дитя. Убей русского! - это кричит родная земля. Не промахнись. Не пропусти. Убей!
показати весь коментар
28.02.2018 09:13 Відповісти
Это Илья Эренбург в 1942-м написал. О немцах. Но, для настоящего времени моя версия ой, как актуальна!
показати весь коментар
28.02.2018 09:15 Відповісти
МИР НАСКОЛЬКО ТУПОЙ И НЕПОНИМАЕТ ,ЧТО РОСИЯ СТРАНА АФЕРИСТОВ УБИЙЦ И ГРАБИТЕЛЕЙ . НЕСТОИТЬ КУСКА БУМАГИ ПИСАТЬ ИЛИ ДОГОВАРИВАТСЯ С АФЕРИСТАМИ НЕТ СМИСЛА.... Кацапи страшний народ МИРА нет в мире хужой страни как РОСИЯ, ПОДЛАЯ ..... врет никогда правди нет ,страна сшита ворованими землями, историей сворованой переписаной аферистами .....посмотрите новости журналисти уже не журналисти а аферисти Путинские ....Так и МИРУ нада ,пускай знает кто! кацапи.....