5216 відвідувачів онлайн
6 466 24

Скандальному екс-ректору податкової Мельнику влаштували "валютний дощ" у суді

Активісти влаштували пікет під Києво-Святошинським судом і засипали "хабарами" екс-ректора податкової Петра Мельника, якого судять за хабарництво.

Відео "валютного дощу" опублікував на сторінці в Фейсбук активіст Геннадій Кроча, повідомляють "Українські новини".

Він також повідомив, що після декількох переносів судове засідання у справі екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника з участю самого обвинуваченого таки відбулося.

"Хабарника-колядника Петра ми все ж заманили в найгуманніший Києво-Святошинський суд. Заманюють пачками купюр по 500 доларів і євро, Мельник "клюнув", прийшов але не один, а з "хранителями тіла". Ще приніс докази того, що він не хабарник і злодій, а невинний. При виході з суду в Мельника кидали яйця і сніжки, обсипали грошима", - написав активіст Кроча.

Активіст нагадав, що засідання переносилися через нібито хворобу Мельника і зайнятість судді Лисенко.

"Після відкликання адвокатами Мельника клопотання про відвід прокурора, суд виніс рішення відкласти провадження для забезпечення явки свідків, яких у цій справі налічується понад 20 осіб. З огляду на велику кількість свідків, їх допит відбудеться в трьох судових засіданнях: 12 квітня, 13 квітня і 4 травня", - зазначив Кроча.

Після судового засідання, як йдеться в повідомленні активістів, Мельника засипали "хабарами" з його зображенням під крики "Хабарника на нари" і "Тримайте злочинця".

Топ коментарі
+9
Да они ... ложили на эти акции. Ни луцик ни порох на автомайдан 0 внимания.
Думаю только пули опустят небожителей ближе к народу.
показати весь коментар
28.02.2018 13:33 Відповісти
+3
"Рошен" прекратил выпуск тяжелых конфет,к чему бы это?
показати весь коментар
28.02.2018 13:35 Відповісти
+3
Сколько можно это ничтожество судить? Сколько лет уже прошло? Это такой реформированный суд у Порошенка? Это такие законы, что явного взяточника с доказательствами нельзя посадить? Что это за бардак в стране и отсутствие правосудия? Что за законы? ЖАХ, беззаконие,бандитская анархия,тьфу!
показати весь коментар
28.02.2018 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ректор "фуфловий", на жаль ,як і ціла когорта псевдонауковців http://false-science.ucoz.ua/news/plagiatni_prigodi_matematichnikh_formul/2018-02-10-53 http://false-science.ucoz.ua/news/plagiatni_prigodi_matematichnikh_formul/2018-02-10-53
показати весь коментар
28.02.2018 13:52 Відповісти
то вы ещё их методичек и учебных планов не видели
показати весь коментар
28.02.2018 16:51 Відповісти
Сколько можно это ничтожество судить? Сколько лет уже прошло? Это такой реформированный суд у Порошенка? Это такие законы, что явного взяточника с доказательствами нельзя посадить? Что это за бардак в стране и отсутствие правосудия? Что за законы? ЖАХ, беззаконие,бандитская анархия,тьфу!
показати весь коментар
28.02.2018 13:52 Відповісти
Вы же читали новость, что порохня создал комитет реформирования суд. системы и пригласил туда луцика.....
Вот что ЕЩЕ можно добавить.....? Этим уже все сказано об этом комитете и как он будет "реформировать"....
показати весь коментар
28.02.2018 14:04 Відповісти
Луценко повний "0" , як юрист. Не маючи юридичної освіти звісно можна бути уркою, але не можна бути генпрокурором . Яка може бути його роль в "реформуванні"?
показати весь коментар
28.02.2018 14:17 Відповісти
А мне уже и не смешно.... А как то грустно
показати весь коментар
28.02.2018 14:32 Відповісти
Да они ... ложили на эти акции. Ни луцик ни порох на автомайдан 0 внимания.
Думаю только пули опустят небожителей ближе к народу.
показати весь коментар
28.02.2018 13:33 Відповісти
Хотів би, щоб Цензор звертав увагу на таких "коментаторів", яким є Serg Sergeev, з їхніми закликами до вбивства!!! Агов, Цензор, зверніть увагу! Це не нормально!
показати весь коментар
28.02.2018 13:41 Відповісти
Всех вычислять по Ай пи и расстреливать надо на месте!
показати весь коментар
28.02.2018 13:46 Відповісти
все вірно він сказав. доки "іліти" не почнуть дохнути, в Україні не буде жодних змін.
показати весь коментар
28.02.2018 13:46 Відповісти
Извините, а где вы там вычитали про убийство?
Ну прям по Фрэйду.....
показати весь коментар
28.02.2018 13:53 Відповісти
"Рошен" прекратил выпуск тяжелых конфет,к чему бы это?
показати весь коментар
28.02.2018 13:35 Відповісти
перешел на малокалиберное драже?
показати весь коментар
28.02.2018 13:40 Відповісти
не, на лёгкое драже
показати весь коментар
28.02.2018 16:41 Відповісти
Тупые флешмобы - национальная украинская забава.
Флешмоб - дословно - мгновенная толпа - заранее спланированная массовая акция, в которой большая группа людей появляется в общественном месте, выполняет заранее оговоренные действия (сценарий) и затем расходится.
показати весь коментар
28.02.2018 13:35 Відповісти
ты походу флешмоб с "перевыборами *****" попутал, олень )
показати весь коментар
28.02.2018 14:13 Відповісти
Только у нас известного взяточника могут отпустить за взятку.Тем более он брал в наглую и совсем даже не таился..
показати весь коментар
28.02.2018 13:51 Відповісти
Даже не за взятку, а долю от взятки..... Так что ему еще и остается....
Читал про пару таких дел.....
Правильно говорят в анекдоте - воровать надо так, что бы хватило судье, прокурору, адвокату и еще себе что то осталось.....
И увы в наших реалиях - это не анекдот....
показати весь коментар
28.02.2018 13:55 Відповісти
Скандальному экс-ректору налоговой Мельнику устроили "валютный дождь" в суде - Цензор.НЕТ 4893
показати весь коментар
28.02.2018 13:54 Відповісти
Кацапское детство.
показати весь коментар
28.02.2018 13:54 Відповісти
Мельник отлично понял, как "Жити по-новому". Брати хабарi по-старому, але дiлитись з новими , при владi....
показати весь коментар
28.02.2018 13:55 Відповісти
Вот только не надо гнать на "честнейшого", тому що цi руки ничого не крали, просто ему наколядовали, как и Зварычу. Ну то таке...
показати весь коментар
28.02.2018 14:46 Відповісти
там до сих пор идёт война за власть. Один коррупциенр посылает своих активистов на суд другого коррупционера, чтобы этот другой не вышел и оттяпал у первого ВУЗ.
показати весь коментар
28.02.2018 16:45 Відповісти