10532 відвідувача онлайн
6 254 23

Європарламент схвалив запровадження санкцій проти Польщі

Європарламент схвалив запровадження санкцій проти Польщі

Депутати Європейського парламенту схвалили резолюцію, у якій підтримали рішення Єврокомісії почати санкційну процедуру проти Польщі за порушення верховенства права.

За цю резолюцію, яка не має зобовʼязувальної сили, проголосували 422 депутати, проти виступили 147, утрималися 48, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Главком.

Напередодні позицію Єврокомісії в цьому питанні депутатам Європарламенту представив віце-президент ЄК Франс Тіммерманс. Він наголосив, що хоча Варшава поклала початок діалогу з Єврокомісією щодо статті 7 Договору ЄС (яка запускає процедуру санкцій. - Ред.), Брюссель все ще чекає виконання своїх рекомендацій.

Нагадаємо, Європейська комісія вперше в історії вирішила почати санкційну процедуру проти Польщі за порушення верховенства права.

Комісія дала польській владі три місяці, щоб вони зробили кроки у сфері судочинства, які можуть виправити ситуацію. Якщо Польща цього не зробить, це може привести до застосування санкцій, зокрема до втрати голосу в ЄС.

У свою чергу прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Угорщина блокуватиме будь-які дії ЄС щодо призупинення права голосу Польщі в Євросоюзі.

Топ коментарі
+14
Европарламент одобрил введение санкций против Польши - Цензор.НЕТ 8047
показати весь коментар
01.03.2018 16:29 Відповісти
+13
Ибо не хрен зарываться.))))
показати весь коментар
01.03.2018 16:33 Відповісти
+13
Витя Орбан приготовиться
показати весь коментар
01.03.2018 16:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Европарламент одобрил введение санкций против Польши - Цензор.НЕТ 8047
показати весь коментар
01.03.2018 16:29 Відповісти
Ибо не хрен зарываться.))))
показати весь коментар
01.03.2018 16:33 Відповісти
Шляхта....
показати весь коментар
01.03.2018 17:25 Відповісти
Догрались полякі
показати весь коментар
01.03.2018 16:33 Відповісти
Ну, такое... Вот новой порции санкций против НаркоКоленоВстана я бы точно порадовался бы - неужели не за что свинособак лишний раз пнуть?
показати весь коментар
01.03.2018 16:42 Відповісти
Витя Орбан приготовиться
показати весь коментар
01.03.2018 16:44 Відповісти
Орбан нанял польских боевиков для поджога угорских установ на Звкарпатти.Нацики восточной Европы против Украины!Цивильная Европа не может совладать с хамским поведением Польши и Угорщины.Шантажируют толерантную Европу ,отказываются от беженцев,ущемляют граждан своих стран.
показати весь коментар
01.03.2018 17:02 Відповісти
Отказиваюцца ат бєжинцев... Ето прєлєстно...
Покажіть мені статтю в Статуті Євросоюзу, яка зобов'язує приймати країну Євросоюзу мігрантів з усього світу.
Євробюрократи обісралися, а хочуть, шоб їхнє гівно прибирали інші.
показати весь коментар
02.03.2018 08:14 Відповісти
все конеш у них будет нормально...просто им вовремя сбивают с башки имперскую спесь,ради их же блага)
показати весь коментар
01.03.2018 16:47 Відповісти
За эту резолюцию, которая не имеет обязывающей силы, проголосовали 422 депутата. Ключевые слова "не имеет обязывающей силы".Источник:https://censor.net/n3053312
показати весь коментар
01.03.2018 16:57 Відповісти
Капітан очевидність? Європарламент - це фактично "трибуна ЄС", там нічого остаточно не вирішується, хоч багато що має проходити проміжний розгляд.
показати весь коментар
02.03.2018 03:55 Відповісти
Шта? Волынская резня Евросоюзная грызня!
Європарламент схвалив запровадження санкцій проти Польщі - Цензор.НЕТ 3156
показати весь коментар
01.03.2018 16:57 Відповісти
Это не Венгрия будет блокировать действия ЕС, а вова пуйло руками венгерских ********.
показати весь коментар
01.03.2018 17:06 Відповісти
Кое-кому придётся "чесать репу"...Правда, к Украине это - никаким боком, но спесь полякам немного собьют... Мне нравится другое - Орбан, по "польскому вопросу", решил опять сработать в ЕС, как и в вопросе с законом Украины по образованию - "А баба Яга - против!".
показати весь коментар
01.03.2018 17:11 Відповісти
у ляхів імперський синдром бувшої великості
показати весь коментар
01.03.2018 17:24 Відповісти
Ляхі ще за царя расейських вошів набрались,так що будуть довго чухатись як і ми..
показати весь коментар
01.03.2018 17:28 Відповісти
нет, просто в резидентуре гру наметился прорыв, вот и михо туда подтянулся
показати весь коментар
01.03.2018 22:35 Відповісти
Взяли гонору в ніс, а путіну на руку придурки куплені.
показати весь коментар
01.03.2018 17:42 Відповісти
Мадяры на очереди.
показати весь коментар
01.03.2018 19:16 Відповісти
О. Раз Орбан за Польшу - значит, питаются от одного потока.
показати весь коментар
01.03.2018 19:32 Відповісти
Польща без ЄС не протягне і пів-року, тепер польській владі доведеться обирати між популізмом для бидла та цивілізацією