3953 відвідувача онлайн
59 169 323

"Надихаюча новина зі США - Україна отримає "Джавеліни", - Порошенко

"Надихаюча новина зі США - Україна отримає "Джавеліни", - Порошенко

Президент отримав підтвердження поставок зброї.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Петро Порошенко написав на своїй сторінці в Фейсбук.

"Надихаюча новина зі США - Україна отримає те, про що давно говорили, але не підтверджували - "Джавеліни"!

Згідно з моїми домовленостями з американським керівництвом та завдяки двопартійній підтримці Конгресу це стає реальністю. Фронт міжнародної оборонної підтримки України відкрито!

Ця зброя в руках українських військових стане додатковим стримуючим аргументом проти російської агресії на Донбасі", - пише він.

Порошенко подякував президенту США Дональду Трампу та всій команді підтримки України за важливе історичне рішення.

"Лише єдністю і солідарністю можна зупинити російського агресора та вберегти Вільний Світ від його маніакальних амбіцій!" - упевнений Порошенко.

Надихаюча новина зі США - Україна отримає Джавеліни, - Порошенко 01

Топ коментарі
+33
Везде попиарится успевает ушлепок! Лучше расскажи как бабушке заплатить комуналку и остаться в живых с пенсией в 50 баксов????
показати весь коментар
02.03.2018 10:18 Відповісти
+27
Стара мантра про Джавеліна упавший рейтинг рошена не підніме! Він бідняга так старається, кожен день свій зморщений рейтинг вимірює лінійкою!
показати весь коментар
02.03.2018 10:21 Відповісти
+25
порошенко пиарится только на хороших новостях,а про илловайск и дебальцево ни слова не сказал,как он там командовал
показати весь коментар
02.03.2018 10:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
так пуйло ніби то Америці погрожував. От хай американці і відстрілюються від путінської "некерованої" ракети))
показати весь коментар
02.03.2018 12:41 Відповісти
Джавелины будем получать не меньшее число раз, чем безвиз.
показати весь коментар
02.03.2018 12:31 Відповісти
а ви про Джавеліни так само, як і про безвіз квохтати будете, "не меньшее количество раз" ))))))
показати весь коментар
02.03.2018 12:45 Відповісти
а что делать, если глава государства трепло, а само государство
сборище мусоров и воров ?
показати весь коментар
02.03.2018 16:39 Відповісти
а ви - трепло, вор чи мусор? Чи ви не громадянин України?
показати весь коментар
02.03.2018 17:04 Відповісти
государство и гражданство не путай, мразь соевая
показати весь коментар
03.03.2018 08:59 Відповісти
У Барыги кризис жанра. Ведь мы это уже слышали. Сам то, когда воровать перстанешь? )))))
показати весь коментар
02.03.2018 12:38 Відповісти
на мою думку асоціація зрадофілів має подати пьЄтіцію про те, щоб нам не надавали Джавелінів , бо шось ті Джавеліни їм не подобаються ))
показати весь коментар
02.03.2018 12:44 Відповісти
Наступна радісна новина про "відрубані руки". Сподіваюсь побачити Пецін виступ з демонстрацією оберемка відтятих кінцівок.
показати весь коментар
02.03.2018 12:51 Відповісти
Между пиаром Хитрожопого и реальным состоянием нашей армии - дистанция огромного размера.
показати весь коментар
02.03.2018 13:03 Відповісти
вы ему завидуете.....браво пан Порошенко ..............а взагал1 сус1д вже п1д коксом останн1 дн1 доживаэ..................
показати весь коментар
02.03.2018 13:54 Відповісти
Мадам, у Вас такой нежный шершавый язычек!
Завидую Барыге...
Вы за цукерку работаете?
Кстати, у меняя тоже есть...
показати весь коментар
02.03.2018 14:14 Відповісти
краще долбасс здати пiд бази НАТО на 50 рокiв.........ще й грош1 заробимо................
показати весь коментар
02.03.2018 13:52 Відповісти
Гарна новина, дай Боже щодня таких! Я вже якось писав про https://censor.net/news/3053149/pozdravlyayu_vseh_ukraintsev_s_etoyi_istoricheskoyi_ubeditelnoyi_pobedoyi_poroshenko_o_reshenii_stokgolmskogo/sortby/tree/order/asc/page/3#comment_66367450:
кремлівський доклад і нові санкції США, розгром ЧВК Вагнер в Сирії, ОАР на олімпіаді, кокаїновий скандал і на завершення Стокгольмський арбітраж. І там побажав усім гарних новин у березні. А ці гарні новини й не забарились.
Чекаємо наступних!
показати весь коментар
02.03.2018 14:05 Відповісти
+ Трамп продовжив санкції проти росії на рік, до березня 2019 р. https://censor.net/news/3053619/tramp_prodlil_na_god_antirossiyiskie_sanktsii_svyazannye_s_ukrainoyi
показати весь коментар
02.03.2018 22:43 Відповісти
_Хорошо. Хоть бы не понадобились, очень не хоцца ТМВ. Но от рашистской падали разумно ожидать исключительно наихудшего.
показати весь коментар
02.03.2018 14:33 Відповісти
Все знают ,что халявы не будет?
показати весь коментар
02.03.2018 15:10 Відповісти
Каждому депутату ВР по "Джавелину" (200 штук) ! Кому не достанется, заберет у погибшего!
показати весь коментар
02.03.2018 15:24 Відповісти
Джавелины стали уже как икона !Сами генералы США говорили ,что вы вцепились в эти Джавелины ,они не решат проблему ,выиграть ,это комплексная задача всех систем .
показати весь коментар
02.03.2018 15:27 Відповісти
интересно, барыга будет вооружать свою частную мусорскую армию
для придушения протестов обворованных его семейством сограждан ?
показати весь коментар
02.03.2018 15:33 Відповісти
Нужны новые современные средства ПВО и борьбы с вражеским ПВО.
Да и Армию ВСУ надо увеличивать численность до 550-600 тыс. Если кацапы попрут по всех фронтах севера, востока и юга... то эти 250 тыс. ВСУ не смогут просто защитит страну это недостаточно, и Джавелины сильно не помогут. Потому численность Армии нужно увеличить что бы закрыть все участки надежно.
показати весь коментар
02.03.2018 16:22 Відповісти
кто же будет вооружать Народ для отпора торговьім партнёрам петра порошенка ?
показати весь коментар
02.03.2018 16:43 Відповісти
Во-первых, не получим, А КУПИМ . Во-вторых, храниться они будут за сотни км от линии фронта . Это - условия американцев .
показати весь коментар
03.03.2018 06:32 Відповісти
Сторінка 4 з 4