9175 відвідувачів онлайн

Порошенко призначив заступника голови Мінекономрозвитку Бровченка головою Міжвідомчої комісії з питань ОПК

Порошенко призначив заступника голови Мінекономрозвитку Бровченка головою Міжвідомчої комісії з питань ОПК

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка головою Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу при Раді національної безпеки і оборони України (РНБО).

Про це йдеться в відповідному Указі Президента України  №50/2018 від 1 березня 2018 р., опублікованому на сайті глави Української держави, передає Цензор.НЕТ.

"Призначити Бровченка Юрія Петровича - заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України - головою Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу, звільнивши від виконання цих обов'язків О.Гладковського", - йдеться в указі.

Крім того, цим указом П.Порошенко ввів до складу комісії Генерального директора громадської спілки "Ліга оборонних підприємств України".

Також указом визначається, що заступником голови цієї Комісії є за посадою перший заступник (заступник) міністра оборони України, до компетенції якого згідно з розподілом повноважень віднесено питання військово-технічної політики.

Топ коментарі
+6
порошенко уже может делать всё,что угодно,но его будущее имеет всего два варианта,либо долгие годы тюрьмы,либо смерть от рук восставшего народа-третьего варианта НЕТ !!!
показати весь коментар
02.03.2018 13:23
+6
Его смерть это смерть на фонаре,ей он и умрёт.
показати весь коментар
02.03.2018 13:28
+4
Ну конеШно,Честь имеет главнокомандующий порошенко,кинувший свою воюющую армию,кинув пацанов в холодных окопах,кинув убитых и покалеченных,которые жизнью защищали Украину и отправившись на Мальдивы ,он один и имеет Честь а мы все агенты путина ....
показати весь коментар
02.03.2018 13:37
Коментувати
Сортувати:
порошенко уже может делать всё,что угодно,но его будущее имеет всего два варианта,либо долгие годы тюрьмы,либо смерть от рук восставшего народа-третьего варианта НЕТ !!!
показати весь коментар
02.03.2018 13:23 Відповісти
100500% будет жить и умрёт своей смертью в достатке.
мы терпеливые всё схаваем!
показати весь коментар
02.03.2018 13:26 Відповісти
Его смерть это смерть на фонаре,ей он и умрёт.
показати весь коментар
02.03.2018 13:28 Відповісти
Нихрена Вы чести не имеете.
показати весь коментар
02.03.2018 13:32 Відповісти
Ну конеШно,Честь имеет главнокомандующий порошенко,кинувший свою воюющую армию,кинув пацанов в холодных окопах,кинув убитых и покалеченных,которые жизнью защищали Украину и отправившись на Мальдивы ,он один и имеет Честь а мы все агенты путина ....
показати весь коментар
02.03.2018 13:37 Відповісти
Юрій Бровченко не має жодного відношення до військових заводі, ніколи на заводах не працював, заводами ніколи не керував і навіть розуміння не має що таке виробництво! З такими керівниками ми не відродимо ВПК, бо потрібні люди з виробництва, які розуміють як працюють заводи, як будувати заводи, як забезпечувати виробничі процеси, як освоювати нові зразки озброєння! У міжвідомчий комісії уряду не потрібен колишній артилерист з Росії! Потрібні люди які налагодять роботу ВПК як систему виробництва!!!!! На жаль порошенко не зможе відродити ВПК та почати виробляти нову зброю, нові танки БМ Оплот, нові системи ППО та ПРО, нові корвети, бо порошенко нічого у складних питаннях виробництва та машинобудування не розуміє і команда в нього така сама - створити нову цукерку чи якусь лодку з кулеметом - це найскладніше на що вони здатні! Влада не просто непрофесійна, вона катастрофічно непрофесійна та абсолютно нікчемна і просто не може згенерувати потрібні рішення - немає інтелектуального ресурсу! Залучення трухлявих нафталинових експертів Горбуліних та представників команди януковича це агонія влади!
показати весь коментар
02.03.2018 13:57 Відповісти
смерть 02.03.2018 13:23 смерть... это смерть на фонаре,ей он и умрёт. 02.03.2018 13:28/ Тебя кончать пора. Мочить, как требует израильский флажок.Меня то за что? Спросишь ты. А был бы человек. А статья найдется.
показати весь коментар
02.03.2018 15:36 Відповісти
Очередного "кума" пристроил....
показати весь коментар
02.03.2018 13:24 Відповісти
Очередной рыг?
показати весь коментар
02.03.2018 13:24 Відповісти
"Закінчив Пензенське вище артилерійське інженерне училище імені головного маршала артилерії М. М. Воронова"

Ищо один реФФорматор с потужной экономической освитой. Правда работал в злочынном уряди Януковича заместителем некоего Порошенко. Революция гидности продолжает победное шествие
показати весь коментар
02.03.2018 13:30 Відповісти
Похоже очередное "досягнення"!
показати весь коментар
02.03.2018 13:26 Відповісти
У дітвори радість.
показати весь коментар
02.03.2018 13:29 Відповісти
https://twitter.com/YevhenS Порошенко назначил замглавы Минэкономразвития Бровченко главой Межведомственной комиссии по вопросам ОПК - Цензор.НЕТ 7390Ледокоин Гетьмана‏ @YevhenS https://twitter.com/YevhenS/status/969530493174734848 25 мин.25 минут назад
НАФТОГАЗ ПРОДАЛ ВСЕ ЗАПАСЫ ГАЗА В ЕВРОПУ Думая что не будет морозов. Мокши лишний газ не продают ни нам ни европейцам Чтобы те продали его нам. Вот такая математика. И пустые газовые хранилища. Там газ остался только для выполнения контрактов по транзиту.
показати весь коментар
02.03.2018 13:37 Відповісти
а протекцію йому випадково не паршивський дав?
показати весь коментар
02.03.2018 13:26 Відповісти
Порошеко назначил? А где глава правительства товарищ Гройсман? Или он не пришей к жилетке рукав?
показати весь коментар
02.03.2018 13:26 Відповісти
А Гройсман курує РНБО? Не знав.
показати весь коментар
02.03.2018 13:31 Відповісти
А причем РНБО к правительству. Ты хоть матчасть изучи соевый.
показати весь коментар
02.03.2018 13:47 Відповісти
Видать забыл Офшорник, что Рада вернула Конституцию 2004 года.
показати весь коментар
02.03.2018 13:32 Відповісти
Порошенко назначил замглавы Минэкономразвития Бровченко главой Межведомственной комиссии по вопросам ОПК - Цензор.НЕТ 1922
показати весь коментар
02.03.2018 13:26 Відповісти
Ну, дай Бог не остання.
показати весь коментар
02.03.2018 13:32 Відповісти
На этих барыг ни какой надежды. Все только на языке, газ в газосховыщах, на деле не хватает. Просто зажрались, а ума нэма. И то, и это, а на самом деле задница, и на всем, и во всем, что не возьми. И внутри страны, и вне.
показати весь коментар
02.03.2018 13:31 Відповісти
Никакой. Коли ви вже вивчите те нарєчіє?
показати весь коментар
02.03.2018 13:34 Відповісти
не было бы ума, там бы не сидели, просто заточен он под свои интересы. "А после меня хоть потоп" (с)
показати весь коментар
02.03.2018 13:38 Відповісти
А зачем это американцам понадобился наш танк "Оплот", да ещё и в одном экземпляре?
показати весь коментар
02.03.2018 13:38 Відповісти
Изучить раисские танки! То что у нас, то и в раиссе. Понимать хоть немножко надо.
показати весь коментар
02.03.2018 13:49 Відповісти
Что за чепуха? Т-90 и Оплот имеют существенные отличия
показати весь коментар
02.03.2018 13:56 Відповісти
Какие? Шире траки и толще броня.. Зачем говорить, то чего не знаешь?
показати весь коментар
02.03.2018 14:04 Відповісти
Мне уже не до наречий, меньше было бы грамотеев может лучше жили бы. Меня грамота не кормит, а если ты грамотный, то не мешало бы и ума. При....... ться не к чему?
показати весь коментар
02.03.2018 13:42 Відповісти
Это 5 копейкам.
показати весь коментар
02.03.2018 13:43 Відповісти
Ну почему за 4 года Порося сделал только 2 вещи, о которых можно судить адекватно - безвиз, не для всех доступный, правда биометрический паспорт стоит около 2 000 грн и ждать 3-4 месяца, и подписание Закона о деоккупации, который исполняется только в бумажном виде?
показати весь коментар
02.03.2018 13:45 Відповісти
Порошенко призначив заступника голови Мінекономрозвитку Бровченка головою Міжвідомчої комісії з питань ОПК - Цензор.НЕТ 7339
показати весь коментар
02.03.2018 21:51 Відповісти
"После неофициального общения с сотрудниками, которые с ним работали, становится понятно, что Бровченко не способен управлять людьми, абсолютно некомпетентный, имеет взрывной характер и в целом глубоко непорядочный человек. Интересно, что оценки бывших сотрудников Бровченко как из министерства обороны, так и из министерства экономики абсолютно совпадают", - отметил Переверзев.
так що призначено людину Клюєва , тобто із своїх, тобто пеціних ригів
показати весь коментар
03.03.2018 11:12 Відповісти