4077 відвідувачів онлайн
4 084 16

Сервісні центри МВС ввели можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою

Сервісні центри МВС ввели можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою

Сервісні центри МВС ввели можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою, тому відтепер для іноземних громадян стане легше складання теоретичної частини іспиту на право керування транспортним засобом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

Повідомляється, що мову можна обрати самостійно перед початком проходження іспиту. Після вибору мови, в англійському перекладі також надається інструкція щодо проходження іспиту. Повний перелік питань з ПДР та відповідей до них англійською мовою також можна завантажити з сайту Головного сервісного центру МВС.

"Це важливе впровадження, адже в державі мають створюватися однакові умови обслуговування усіх її мешканців. Щороку потребу в складанні іспиту англійською відчували чимало громадян, що навчаються або працюють в Україні. Наприклад, в 2017 році їх кількість становила 3620. Тож ми дуже вдячні підтримці Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні, завдяки якій професійний переклад питань з ПДР став можливим"- зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Щоб зареєструватися на іспит для отримання водійського посвідчення іноземцям необхідно надати: документ, що посвідчує особу, копію ідентифікаційного коду, чинну медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортними засобами відповідної категорії (форма 083/о) та свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Нагадаємо, з 1 липня 2017 року теоретична частина іспиту на право керування транспортним засобом складається за новими питаннями зі знань ПДР. На сайті Головного сервісного центру МВС працює безкоштовний онлайн-тренажер з ПДР українською мовою, а повний перелік питань було викладено в публічний доступ у вересні 2017 року.

Стежити за новинами сервісних центрів МВС можна на офіційній сторінці в Фейсбук, а консультації отримати за телефоном (044) 290-19-88. 

Топ коментарі
+3
Вірно, а російською заборонити !!)))
показати весь коментар
02.03.2018 14:19 Відповісти
+3
Екзменуемый: - Do you speak English?
Экзаменатор: - Yes I speak English ,but хреново-хреново...
показати весь коментар
02.03.2018 14:21 Відповісти
+2
Не все иностранные граждане знают английский 😀😀😀😀 ну МВД мочит
показати весь коментар
02.03.2018 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в Польше право язды гораздо трудней получить,чем в Украине,не удивлюсь если поляки поедут получать в Украину
показати весь коментар
02.03.2018 14:17 Відповісти
Для этого им надо знать английский 😀
показати весь коментар
02.03.2018 14:22 Відповісти
уже ездят, даже бизнес есть такой-приюти поляка на месяц, получает тут права и дома обменивает.
показати весь коментар
02.03.2018 15:38 Відповісти
Это какая реформа по счету???
показати весь коментар
02.03.2018 14:17 Відповісти
Иностранные граждане будут получат водительские права в Украине??? А почему не паспорта?
показати весь коментар
02.03.2018 14:19 Відповісти
Вірно, а російською заборонити !!)))
показати весь коментар
02.03.2018 14:19 Відповісти
А почему иностранные граждане не могут сдать у себя в стране ?
показати весь коментар
02.03.2018 14:20 Відповісти
Не все иностранные граждане знают английский 😀😀😀😀 ну МВД мочит
показати весь коментар
02.03.2018 14:21 Відповісти
Так там сдавать нужно. А здесь забашлял и поехал. Очень полезное нововведение.
показати весь коментар
02.03.2018 14:23 Відповісти
По закону ЕС через полгода проживания в стране надо сменить водительское удостоверение на удостоверение страны проживания. Во многих странах надо сдавать еще раз экзамен
показати весь коментар
02.03.2018 14:30 Відповісти
если страна подписант Венской конвенции, не надо.
показати весь коментар
02.03.2018 15:39 Відповісти
осталось тільки поліцаїв навчити Англійської. і Української також.
показати весь коментар
02.03.2018 14:21 Відповісти
Екзменуемый: - Do you speak English?
Экзаменатор: - Yes I speak English ,but хреново-хреново...
показати весь коментар
02.03.2018 14:21 Відповісти
Сервісні центри МВС ввели можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою
-----------------------

I'm Lera Lera - a blunt blond woman.
I came to take on the rules of the road, I have only 100 bucks with me.
показати весь коментар
02.03.2018 15:07 Відповісти
Не получится на английском. У них же левостороннее движение. Надо на американском сдавать.
показати весь коментар
03.03.2018 04:07 Відповісти
"Полный перечень вопросов по ПДД и ответов к ним на английском языке можно загрузить с сайта Главного сервисного центра МВД. Источник: https://censor.net/n3053509" . Неправда это все. Звонила я в этот сервсный центр. Вывод: да, экзамен на английском сдавать можете, но билетов на англ. нет., онлайн тестов тоже нет. Сдавайте пожалуйста, но готовьтесь как хотите. Ничего на их сайте нет, еще и по телефону ТАК отвечают, что ты вообще "логики" не понимаешь. У меня вопрос, как готовиться к сдаче экзамена иностранцу, если нет англ. билетов (в книжных о таких тоже не слышали конечно же). Сказали мне: пусть переводят с укр. билеты на англ. Логику чувствуете: иностранец, который не знает языка... пусть ПЕРЕВОДИТ!)
показати весь коментар
27.11.2018 18:20 Відповісти