9735 відвідувачів онлайн
5 882 27

Щодо питання призначення нового голови НБУ досі тривають консультації, - Парубій

Щодо питання призначення нового голови НБУ досі тривають консультації, - Парубій

Дата розгляду питання про призначення нового керівника НБУ буде відома після завершення консультацій щодо цього питання, які ще тривають.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, заявляє голова ВР Андрій Парубій.

"Тривають консультації. У глави парламенту немає кнопки "226", і мені доводиться постійно чекати, коли політичні фракції завершать консультації з того чи іншого кадрового питання. Я максимально сприяю дискусії, щоб фракції швидше визначилися", - сказав він на брифінгу у вівторок у Києві, відповідаючи на запитання про те, коли Верховна Рада розгляне призначення голови НБУ.

Парубій висловив надію, що це питання найближчим часом буде вирішено та внесено на розгляд парламенту.

Як повідомлялося, Валерія Гонтарева у квітні 2017 року повідомила про рішення піти у відставку з посади глави Нацбанку України. Президент України Петро Порошенко 18 січня 2018 року вніс у парламент проекти постанов про звільнення В.Гонтаревої з посади та призначення на цю посаду Якова Смолія.

Смолій - перший заступник глави НБУ. Із 11 травня 2017 року виконує обов'язки керівника Нацбанку. Згідно з Конституцією, главу НБУ призначає Верховна Рада за поданням президента терміном на сім років.

Топ коментарі
+8
Яу ви уже задовбали, мля, срана коаліція... і гарант... зі своїми консультаціями...
показати весь коментар
06.03.2018 11:43 Відповісти
+7
А почему слово "консультации" - без кавычек?
показати весь коментар
06.03.2018 11:42 Відповісти
+7
Уже так з Гонтарєвою напрацювалися, мля, що вся країна стала втричі біднішою... Звичайно крім риго-соєвих ублюдків...
показати весь коментар
06.03.2018 11:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А почему слово "консультации" - без кавычек?
показати весь коментар
06.03.2018 11:42 Відповісти
Все хорошо, прекрасная маркиза, дела идут и жизнь легка.
Ни одного печального сюрприза, за исключением пустяка.
показати весь коментар
06.03.2018 12:03 Відповісти
Что гривна сгорела, прекрасная маркиза?
показати весь коментар
06.03.2018 12:16 Відповісти
никак не привыкну "жить по новому"...
оплатил коммуналку ,от пенсии осталось 76 грн...
даже на Сейшелы не хватит.
а в остальном....
показати весь коментар
06.03.2018 12:19 Відповісти
Держись Илья! Это только первые 100 лет так тяжко, потом полегчает.
показати весь коментар
06.03.2018 12:36 Відповісти
- Там внутри есть все: пальмы, девушки, голубые экспрессы, синее море, белый пароход, мало поношенный смокинг, лакей-японец, собственный бильярд, платиновые зубы, целые носки, обеды на чистом животном масле и, главное, мои маленькие друзья, слава и власть, которую дают деньги. ©
показати весь коментар
06.03.2018 12:06 Відповісти
О Рио! Они уже давно там живут. Здесь они только тырят!
показати весь коментар
06.03.2018 12:18 Відповісти
консультациями называется"А шо я буду с этого иметь"??
показати весь коментар
06.03.2018 13:06 Відповісти
Хай ті фракції консультуються, скільки влізе- Смолій і так працює.
показати весь коментар
06.03.2018 11:42 Відповісти
Уже так з Гонтарєвою напрацювалися, мля, що вся країна стала втричі біднішою... Звичайно крім риго-соєвих ублюдків...
показати весь коментар
06.03.2018 11:45 Відповісти
Смолий - та же Гонтарева. Только с яйцами.
показати весь коментар
06.03.2018 12:15 Відповісти
Вечный ИО.
показати весь коментар
06.03.2018 11:45 Відповісти
Як і Супрун. АП не хоче платити гроші депутатам за їх призначення- і вірно робить.)))
показати весь коментар
06.03.2018 11:46 Відповісти
Не хотят ущемлять свою безраздельную власть.Пена.
показати весь коментар
06.03.2018 11:42 Відповісти
Яу ви уже задовбали, мля, срана коаліція... і гарант... зі своїми консультаціями...
показати весь коментар
06.03.2018 11:43 Відповісти
Главное требование к кандидату - иметь силы и возможности находиться в отпуске не менее года.....
показати весь коментар
06.03.2018 11:48 Відповісти
мурло кагтавое, будешь падло телипаться на столбе
показати весь коментар
06.03.2018 11:48 Відповісти
соєві ніяк не можуть вибрати свою нову шалаву...
показати весь коментар
06.03.2018 11:49 Відповісти
наперсточники бл@!
показати весь коментар
06.03.2018 11:56 Відповісти
Можно подумать хотят выбрать лучшего.
показати весь коментар
06.03.2018 12:00 Відповісти
Консультации, это как-то не так. Вернее торги кому пилить. Соевый своего не упустит.
И не надо копья ламать. 5 лет соевого, это ему шанс стать первым в списке олигархов. И пусть не думает Ахметка, что он проскочит. Коломойского Парашенко уже схавал. Ваш ахметка риги следующий!
показати весь коментар
06.03.2018 12:02 Відповісти
В ВР идут торги.
показати весь коментар
06.03.2018 12:20 Відповісти
А шо з леркой-облігацией?невже подохла від переїдання банкнот?
показати весь коментар
06.03.2018 12:21 Відповісти
Щодо питання призначення нового голови НБУ досі тривають консультації, - Парубій - Цензор.НЕТ 8327
показати весь коментар
06.03.2018 12:29 Відповісти
а может лучше было бы если бы пагубий сначала поднял вопрос о привлечении гонтаревой к уголовной ответственности, а потом уже говорил о следующем?
показати весь коментар
06.03.2018 12:38 Відповісти
Да какие консультации? НФ требует проголосовать за Денисову-омбудсвумен, а следующим - за Смолия. 226 за Денисову нет (Лутковскую рыги сдавать не будут), а таким образом нет 226 и за Смолия)))
показати весь коментар
06.03.2018 12:39 Відповісти
Які консультації, Андрійко. Торги. Тьорки.
показати весь коментар
06.03.2018 18:42 Відповісти