11861 відвідувач онлайн

Російські найманці не дотримуються перемир'я - під Луганським застосували гранатомети і крупнокаліберні кулемети, - штаб АТО

Російські найманці не дотримуються перемир'я - під Луганським застосували гранатомети і крупнокаліберні кулемети, - штаб АТО

На лінії зіткнення знову не спостерігалося повного припинення вогню. Російсько-окупаційні війська далі порушують перемир'я. З початку доби зафіксовано один обстріл укріплень українських захисників.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-центрі штабу АТО.

У вечірньому зведенні зазначається: "На Луганському напрямку противник із гранатометів і крупнокаліберних кулеметів вів вогонь по опорних пунктах сил АТО в районі населеного пункту Луганське.

Внаслідок обстрілу ніхто з українських воїнів не постраждав.

Ситуація перебуває під контролем Збройних Сил України. Військовослужбовці наших підрозділів продовжують пильно стежити за зміною обстановки у ворожому таборі і перебувають у повній готовності адекватно діяти, якщо противник вчинить збройні провокації".

Топ коментарі
+4
В результате обстрела никто из украинских воинов не пострадал.

-------------------------------------------
слава Богу.......
показати весь коментар
06.03.2018 18:45
+3
А тобі не докладали, що вони і так там? Тільки ти нікому...
показати весь коментар
06.03.2018 18:28
+2
Здається, у нас навіть діти уже не вірять в перемир"я з козлорилими...
показати весь коментар
06.03.2018 18:27
Коментувати
Сортувати:
Горіть у пеклі, москалі!
показати весь коментар
06.03.2018 18:23 Відповісти
Україна має відмінити припинення вогню і повернути артилерію та танки на позиції!
показати весь коментар
06.03.2018 18:25 Відповісти
А тобі не докладали, що вони і так там? Тільки ти нікому...
показати весь коментар
06.03.2018 18:28 Відповісти
Російські найманці не дотримуються перемир'я - під Луганським застосували гранатомети і крупнокаліберні кулемети, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 4868
показати весь коментар
06.03.2018 19:10 Відповісти
Здається, у нас навіть діти уже не вірять в перемир"я з козлорилими...
показати весь коментар
06.03.2018 18:27 Відповісти
какие непорядочные "наемники" ...партнеры одним словом ...
показати весь коментар
06.03.2018 18:30 Відповісти
когда слышу слово "перемирие", чего то начинаю ухахатываться... уже стопицот раз обьявляли эти "перемирия" ...
показати весь коментар
06.03.2018 18:37 Відповісти
Вы прям как Ганс Йост...
показати весь коментар
06.03.2018 19:16 Відповісти
дак это уже, наверное, в порядке вещей... ну типо у соседа здох таракан, так что теперь это делать новостью на цензоре?
показати весь коментар
06.03.2018 18:50 Відповісти
да раньше уже писали... https://censor.net/news/3054190/rossiyiskiyi_transportnyyi_samolet_razbilsya_v_sirii_pogiblo_32_cheloveka
показати весь коментар
06.03.2018 19:00 Відповісти
там ужо 5 страниц с соболезнованиями.
показати весь коментар
06.03.2018 19:03 Відповісти
особенно https://censor.net/user/154616 отличился... самый скорботный аднака... вот даже такую картинку выложил, со слезами на глазах....

Російські найманці не дотримуються перемир'я - під Луганським застосували гранатомети і крупнокаліберні кулемети, - штаб АТО - Цензор.НЕТ 9354
показати весь коментар
06.03.2018 19:07 Відповісти
Ну и кто ответит за нарушение етого договора о перемирии? За какой то контракт по газу так столько судебных тяжб а за разрушенные города, за убитых людей никто даже не заикнулся... ну нарушили договор о перемирии ничего страшного, завтра подпишим первомайское прекращение огня...
показати весь коментар
06.03.2018 18:42 Відповісти
неее... завтра нужно подписать 8-мартовое перемирие
показати весь коментар
06.03.2018 18:47 Відповісти
В результате обстрела никто из украинских воинов не пострадал.

-------------------------------------------
слава Богу.......
показати весь коментар
06.03.2018 18:45 Відповісти
Путлер сам керует:вы там постреливайте периодически а мы скажем,это они сами по себе такие й..опнутые...
показати весь коментар
06.03.2018 18:48 Відповісти
тра у Ліпєцку ціни на рошен понизити.. може не так гучно стріляти будуть
показати весь коментар
06.03.2018 19:02 Відповісти
Что то в последнее время трудно понять ГОВНОштаб шоколадного голубя мира
Обстрелы из гранатометов и крупнокалиберных пулеметов они уже и за "провокацию" не считают???
показати весь коментар
06.03.2018 19:22 Відповісти
Никогда такого не было и вот опять!
показати весь коментар
06.03.2018 19:42 Відповісти
Натравіть на них америкосів, вони на вагнерівцях добре потренувалися..