5064 відвідувача онлайн

Собчак потрапила до бази сайту "Миротворець" через відвідування окупованого Криму

Собчак потрапила до бази сайту "Миротворець" через відвідування окупованого Криму

Кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак потрапила до бази українського сайту "Миротворець" за незаконне відвідування окупованого РФ Криму в 2014 році.

"Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим у квітні 2014 та липні 2014 р. Маніпулювання суспільно-значущою інформацією з метою отримання політичних дивідендів. У 2014 р. виправдовувала російську окупацію АР Крим", - пояснили на "Миротворці" причини внесення Собчак до бази, передає Цензор.НЕТ.

Як докази сайт наводить скріншоти постів Собчак про окупацію Криму з її акаунтів у соцмережах, а також репортаж Собчак і російського журналіста Антона Красовського "Споконвічно няш" для сайту "Сноб.ru".

Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 01
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 02
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 03
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 04
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 05
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 06
Собчак потрапила до бази сайту Миротворець через відвідування окупованого Криму 07

Водночас Ксенія Собчак назвала дурістю її внесення до бази даних сайту "Миротворець", пишуть РИА "Новости".

"Це чергова дурість, що її коментувати? Я спробувала зробити все за тією процедурою, яку Україна вважає правильною. Я заявила про те, що я їду з гуманітарною місією, а не з метою агітації, і постаралася це зробити за законом. Замість цього я отримала ось таку дивну відповідь", - сказала Собчак.

За словами представника Собчак Ксенії Чудінової, телеведуча їздила в Крим для незалежного репортажу в кінці травня - на початку червня 2014 року, а постанову українського Кабміну про порядок відвідування півострова ухвалили лише наступного року, пише 112 Україна.

""Миротворець" був відкритий у серпні 2014 року, Собчак із Красовським їздили в Крим для незалежного репортажу ледь не в кінці травня – на початку червня 2014 року. Постанова Кабінету міністрів про порядок відвідування Криму - взагалі від 2015 року", - сказала представник кандидата в президенти РФ.

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до української влади по дозвіл відвідати окупований Крим: "Якщо поїду в Крим, то тільки через українську територію. Я вже звернулася в посольство України по дозвіл". У свою чергу, глава МЗС України Клімкін заявив: "Законний в'їзд для ведення нелегітимною кампанії до нелегітимних виборів в окупованому Криму - це політична шизофренія". Пізніше з'ясувалося, що Собчак була в окупованому Криму в 2014 році.

Топ коментарі
+13
Собчак попала в базу сайта "Миротворец" из-за посещения оккупированного Крыма - Цензор.НЕТ 260
показати весь коментар
08.03.2018 16:13 Відповісти
+12
...тогда возьми топор и рубани по своей витой паре...
показати весь коментар
08.03.2018 16:15 Відповісти
+10
Зато на память Миротворец не жалуется, в отличие от СБУ
показати весь коментар
08.03.2018 16:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нашо? Вона вже там.
показати весь коментар
08.03.2018 16:15 Відповісти
потому что я помню точно его интервью, где он в 2106 говорил что собирается с какимито свинопсячьими лекциями в Киев.
показати весь коментар
08.03.2018 16:14 Відповісти
Сомнительный этот Миротворец. Лично я ему не верю!
показати весь коментар
08.03.2018 16:13 Відповісти
...тогда возьми топор и рубани по своей витой паре...
показати весь коментар
08.03.2018 16:15 Відповісти
Зато на память Миротворец не жалуется, в отличие от СБУ
показати весь коментар
08.03.2018 16:16 Відповісти
естественно! какие-то иDиоты внесли туда Тимошенко и Саакашвили!!!
показати весь коментар
08.03.2018 16:25 Відповісти
за пожертвование ВСУ ?
показати весь коментар
08.03.2018 18:13 Відповісти
Гавно геры ,на ко орое нормальные люди не обращают никакого внимания,помойка она и есть помойка
показати весь коментар
08.03.2018 20:40 Відповісти
Собчак попала в базу сайта "Миротворец" из-за посещения оккупированного Крыма - Цензор.НЕТ 260
показати весь коментар
08.03.2018 16:13 Відповісти
Хоч комусь жаль цю "птічку"?
показати весь коментар
08.03.2018 16:14 Відповісти
только не мне
показати весь коментар
08.03.2018 16:21 Відповісти
Сабчак - шавка кремлевская: фото налицо и мама - сенатор (как-то так )
показати весь коментар
08.03.2018 16:15 Відповісти
Сенатори- в США. В рашці холопи *****. Одноголосні.
показати весь коментар
08.03.2018 16:18 Відповісти
Извиняюсь, подзабыла русскую классическую литературу. Действительно с в случае с мадам Нарусовой точнее будет "Барышня-холопка"
показати весь коментар
08.03.2018 16:33 Відповісти
Ксюша , Ксюша - шавка у %уйлуши .
показати весь коментар
08.03.2018 16:18 Відповісти
сайт Миротворец превращается в конюшню.
показати весь коментар
08.03.2018 16:17 Відповісти
Помойка она и на расее помойка)
показати весь коментар
08.03.2018 20:42 Відповісти
Нет,не жаль,она кацапка
показати весь коментар
08.03.2018 16:18 Відповісти
Таки да: папа - украинизированный поляк из Львова, мама - еврейка полукровка, а на на выходе - русская
показати весь коментар
08.03.2018 16:35 Відповісти
Як Жирік 100% !!!)))
показати весь коментар
08.03.2018 16:55 Відповісти
Дружно голосуют за Жирика, а потом жалуются на засилье евреев -
темная муть русской души
показати весь коментар
08.03.2018 17:14 Відповісти
"русская" - это принадлежность, а не национальность. "Русские" всю Историю кому-то принадлежали и стояли на коленях. До сих пор с них встают, но не получается никак))
показати весь коментар
08.03.2018 20:05 Відповісти
Собчак попала в базу сайта "Миротворец" из-за посещения оккупированного Крыма - Цензор.НЕТ 3418
показати весь коментар
08.03.2018 16:18 Відповісти
Медведчук літає на мирні переговори в рамках Тристоронньої контактної групи. Не варто забувати, що Медведчук - це кум Путіна. В 2016-му році журналісти провели розслідування і зафіксували, як часто він літає до Росії попри припинення авіасполучення. Програма "Схеми" https://www.youtube.com/watch?v=fdp8VsSYH3Y навіть засняла один з таких польотів і показала інші. Зокрема, у жовтні 2016-го Медведчук відвідав засідання міжнародного дискусійного клубу "Валдай" у Сочі. Здавалося б, купа доказів, крутіших за фотки в Криму. Додавайте на "Миротворець". Але питань до Медведчука немає. От тільки відповідь, чому він не на "Миротворці", криється у самій цій історії. Медведчук входить у склад підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи по Донбасу. Окрім цього, сам Володимир Путін навіть назвав Медведчука "українським націоналістом". Як таку людину внесеш у "Миротворець" після всього цього. І справді, було б дивним, якби офіційни представник України в переговорах був занесений у базу, якою користуються українські силовики. Це одразу б остаточно дискредитувало саму ідею і функціонування "Миротворця" з наступним же вильотом Медведчука до Москви чи на засідання у Мінськ, якому б ніхто не завадив. До якої і без того багато питань, проте - це згодом...
З іншої сторони, суспільство досі не розуміє, як така людина, як Медведчук, може вести переговори від України. Втім, тут варто брати до уваги, що присутність Медведчука, котрий напряму може виходити на Путіна, судячи за все, є важливим фактором для української влади. Офіційно Медведчук займається питаннями звільнення заручників. Неофіційно - літає напряму до Москви. І можна тільки гадати: до Путіна в гості чи з бізнес-питань. Зрозуміло, що в "Миротворці" лукавлять, коли кажуть "надайте докази". Але суспільна думка, яка ніби прямо натякає, що Медведчука потрібно не просто у базу занести, а "посадити на кіл", насправді зрозуміла і в певній мірі логічна.
показати весь коментар
08.03.2018 16:20 Відповісти
ось ці явні пробіли в "Миротворці" виглядають дуже дивно, якщо взагалі не дискредитують його в очах суспільства.
показати весь коментар
08.03.2018 16:23 Відповісти
миротворец это карманная лавка авакяна и ко
показати весь коментар
08.03.2018 17:38 Відповісти
Собчак попала... Дальше не читал. У меня фсё, я кончил! Поздравлять меня с этим не надо, мамаш и жон более лутшы! Гы.
показати весь коментар
08.03.2018 16:21 Відповісти
Тогда в апреле 14 еще не было закона о запрете посещения Крыма. Он появился в 2015. Значит она ничего не нарушила.
показати весь коментар
08.03.2018 16:28 Відповісти
она попала на украинскую территорию без прохождение пограничного контроля. Напомните мне, пожалуйста, когда начали действовать регулятивные нормы пересечения границы.
показати весь коментар
08.03.2018 17:49 Відповісти
Москаль ,лях та собака
показати весь коментар
08.03.2018 16:30 Відповісти
таки медведчука в миротворце нема... и шо тот миротворец стоит?
показати весь коментар
08.03.2018 16:32 Відповісти
3 копейки
показати весь коментар
08.03.2018 17:37 Відповісти
он как Аль Капоне, перед законом "чистый", в реале - не очень.
показати весь коментар
08.03.2018 17:51 Відповісти
вы кацапы все мёртвые - ну просто лапочки...)))
показати весь коментар
08.03.2018 16:45 Відповісти
шо за отмазка - "закон приняли позже", а своих мозгов не хватает понять что делаешь?
показати весь коментар
08.03.2018 16:58 Відповісти
Одним словом - *****. Кацапская. Недавно смотрел шведский фильм. Кажется "Квадрат". Так там русского изобразили в виде гориллы. Он ходил по залу и орал - у-у-у-у )) И довольно агрессивно.Что все примолкли. А когда тот совсем охамел и потащил девку за волосы - дали ему все вместе ,***** . Вот такое отношение Запада к этим недоумкам.
показати весь коментар
08.03.2018 17:05 Відповісти
дивлюсь ця тема крім платних лолаботів нікому не цікава
показати весь коментар
08.03.2018 17:53 Відповісти
Кацапы, вы депилы? Вы реально думаете что мы делим вас на хороших и плохих? Для нас вы делитесь на мертвых и пока что еще живых
показати весь коментар
08.03.2018 18:05 Відповісти
Из не запрещенных остались соловки воркута и солнечный магадан..СКАТЕРТЬЮ ДОРОГА.
показати весь коментар
08.03.2018 18:36 Відповісти
Политолог из США так прокомментировал решение Миротворца : Миротворец сам себя выпорол:В 2014 году Собчак ездила в Крым для независимого репортажа , а постановление украинского Кабмина о порядке посещения полуострова приняли через год, в 2015 г. ...
показати весь коментар
08.03.2018 20:28 Відповісти
Говорят, Пукин сделал Ксении Анатольевне такое предложение, от которого она не смогла отбрыкаться.
показати весь коментар
08.03.2018 20:38 Відповісти
Один из деятелей Миротворца - профессиональный лизоблюд и бывший наркодилер Мирослав Олешко. ФФсе.
показати весь коментар
08.03.2018 20:57 Відповісти
Климкин молодец - не проворонил, а своевременно и адекватно среагировал!
Портников объяснил эту же идею о "политической шизофрении" более подробно.

Украине нужно запретить вообще всем гражданам РФ въезд на территорию Крыма. Разрешения выдавать только отдельным людям для выполнения конкретных задач в интересах Украины, например, только адвокатам, которых незаконно задержанные Россией граждане Украины наймут себе в помощь.
показати весь коментар
08.03.2018 22:00 Відповісти
Если ВСЕМ гражданам РФ Украина запретит въезд на территорию оккупированного Крыма (кроме нужных Украине адвокатов), а за нарушения их будут автоматически включать в списки с автоматическим пакетом санкций, то получится, что ДО оккупации им было можно в Крым, а теперь - нельзя. 
показати весь коментар
08.03.2018 22:06 Відповісти
Это целесообразно. Поэтому именно так и следует поступить.
показати весь коментар
08.03.2018 22:10 Відповісти
вы статью читали?? или только заголовок? Там выложили ее твиты, "в пользу Украины" Только за такие заявления можно внести в Миротворец. Что и сделали.
показати весь коментар
09.03.2018 01:04 Відповісти
КТО МОЖЕТ !!! ЕДТЕ ПО РАЗНЫМ СТРАНАМ И РАЗДЕЛЫВАЙТЕ РОССИЯН НА ОРГАНЫ !!! БУДЕТЕ БОГАТЫ !!!
показати весь коментар
09.03.2018 00:29 Відповісти
ЕЁ ОТЦА ПУТИН ПОДСТАВИЛ КАК ЩЕНКА, А ОНА **** ПРОДАЖНАЯ СЛУЖИТ МРАЗИ !!!
показати весь коментар
09.03.2018 00:33 Відповісти
Друг, отдохни, мы не ИГ.
показати весь коментар
09.03.2018 00:54 Відповісти
Просто 2 буквы - ТП!
показати весь коментар
09.03.2018 00:53 Відповісти
Она говорит сейчас, что захват Крыма это большая ошибка. Послушайте интервью на Эхо Москвы. Собчак молодчина.
показати весь коментар
09.03.2018 08:19 Відповісти
А спочатку поводила себе інакше.
Називала Крим звільненою територією.
Чи можна їй довіряти?
Ні, як і будь-якому кацапу, імперіалізм у них в крові.
показати весь коментар
09.03.2018 09:02 Відповісти
тот прежний твиттер похож на фуфел.
показати весь коментар
09.03.2018 17:58 Відповісти