Amnesty International закликає розслідувати напади на маршах за права жінок

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у прес-релізі організації наголошується, что8 березня в Києві і регіонах України відбулися публічні акції до Міжнародного дня боротьби за права жінок, проти насильства і дискримінації.
"Відразу в чотирьох містах їхні учасники самі стали жертвами насильницьких нападів", - зазначає Amnesty International Україна.
За їхніми даними, в Києві від нападів постраждали щонайменше п'ять осіб. "Двох жінок побили і облили зеленкою. Журналісту Богдану Новаку і ще одному учаснику акції розпорошили в обличчя перцевий газ. У кількох учасників маршу силою відібрали і розтоптали плакати", - наголошується в повідомленні.
Крім того, в Ужгороді учасниць феміністської акції за права жінок облили червоною фарбою, одна з учасниць отримала хімічний опік очей. У Львові невідомі напали на учасників маршу і намагалися облити їх фарбою. Патрульні затримали кількох нападників.
"Станом на 22:00 8 березня з'явилися повідомлення про інші напади на учасників громадських акцій - у Львові та Маріуполі", - наголошується в прес-релізі.
"Ми надзвичайно стурбовані відкритою агресією проти учасників громадських акцій за права жінок, а ще більше - нездатністю поліції відразу декількох міст гарантувати безпеку і правопорядок під час мирних зібрань. Правоохоронні органи повинні розслідувати всі повідомлення про напади, встановити особи правопорушників та притягти їх до відповідальності", - заявила директор Amnesty International Україна Оксана Покальчук.
Если вообще были....