6622 відвідувача онлайн
9 549 37

Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018

Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018

Українка Оксана Шишкова завоювала п'яту золоту нагороду для збірної України на XII зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані (Республіка Корея).

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

Шишкова посіла перше місце в біатлонній гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору.

Паралімпійським чемпіоном у четвертий день Ігор-2018 також став Тарас Радь, срібними призерами - Ігор Рептюх і Олександр Казик, бронзовими - Людмила Ляшенко та Юрій Уткін (всі - біатлон).

В активі збірної України вже 15 нагород - 5 золотих, 4 срібні і 6 бронзових медалей. Отже, вона піднялася на друге місце в загальному медальному заліку.

Українка Шишкова завоювала пяте золото на Паралімпіаді-2018 01

Паралімпіада в Пхьончхані триватиме до 18 березня.

Топ коментарі
+30
Браво! Вот это спортсмены с большой буквы!
показати весь коментар
13.03.2018 09:32 Відповісти
+29
До слез. Молодцы! Мы гордимся вами!!!!!!Украинка Шишкова завоевала пятое "золото" на Паралимпиаде-2018 - Цензор.НЕТ 3604
показати весь коментар
13.03.2018 09:33 Відповісти
+24
ще трохи, і буде перше місце!!!
молодці!!!
показати весь коментар
13.03.2018 09:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ще трохи, і буде перше місце!!!
молодці!!!
показати весь коментар
13.03.2018 09:31 Відповісти
не будет первого места, наши выступают только в трех видах и заканчивают соревнования раньше.
показати весь коментар
13.03.2018 09:42 Відповісти
трохи оптимізму, хтілось!
показати весь коментар
13.03.2018 10:10 Відповісти
Хотелось то понятно. Теперь как хфункцийонэры от нашего спорта как потеряют оптимизьм что придется параолимпийцам заплатить первый раз нормальные деньги за медали на уровне с теми дармоедами из ,,спорта высоких достижений,, что на всю команду только 1 медаль завоевали.
показати весь коментар
13.03.2018 10:23 Відповісти
згадай, як Артеменку заплатили - за рахунок Миколаївських спортсменів !!!
і можна сказати, як казав, забув))), спорт продовження економіки і політики
- тобто все йде в нуль!
показати весь коментар
13.03.2018 10:35 Відповісти
Браво! Вот это спортсмены с большой буквы!
показати весь коментар
13.03.2018 09:32 Відповісти
приємно і вітаємо переможців , але держава робить українців сильнішими , для когось це єдиний шанс в корумпованій країні ..
показати весь коментар
13.03.2018 09:33 Відповісти
До слез. Молодцы! Мы гордимся вами!!!!!!Украинка Шишкова завоевала пятое "золото" на Паралимпиаде-2018 - Цензор.НЕТ 3604
показати весь коментар
13.03.2018 09:33 Відповісти
кто такие "нейтральные паралимпийские спортсмены" ?
показати весь коментар
13.03.2018 09:33 Відповісти
404
показати весь коментар
13.03.2018 09:35 Відповісти
кацапы что ли ? та так бы и писали
показати весь коментар
13.03.2018 09:37 Відповісти
нельзя! Даже "кацапы" запрещено
показати весь коментар
13.03.2018 09:42 Відповісти
Морду козла б втулили.
показати весь коментар
13.03.2018 09:52 Відповісти
Не треба. Це неприємно для моїх люциферіанских почуттів

Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 9256
показати весь коментар
13.03.2018 10:53 Відповісти
)) А шо, симпатишний такий середнєстатистиШний кацап дідовойовал.
показати весь коментар
13.03.2018 10:59 Відповісти
https://censor.net/user/21453 нейтральные - это кацапы. Составители таблицы как корейцев так в скобках уточнили. А за русских параолимпийцев так ,,поскромничали,,. Хотя если по-людски подумать то мельдоний жрали их олимпийская команда , за что кацапских инвалидов то лишили флага ?
показати весь коментар
13.03.2018 09:39 Відповісти
"брат за брата в ответе"
Да и вообще, тама сваих не бросают
показати весь коментар
13.03.2018 09:43 Відповісти
Потому что 20-30% мельдониевых лишенцев по итогам Сочи - руснявые параолимпийцы.
показати весь коментар
13.03.2018 09:47 Відповісти
ссылку про инвалидов кацапов олимпийцев на мельдоние ?
показати весь коментар
13.03.2018 10:06 Відповісти
Перживаешь, Хрюндель ? Теперь после событий 14- го года и продолжающегося быкования перед всем миром чморить вас будут всегда, везде и по любому поводу!
показати весь коментар
13.03.2018 10:15 Відповісти
https://censor.net/user/408418 кого вас, Гоша ? Пердишь в воду чтобы пошли круги ? Просто интересно чем закидывались инвалиды. А тут ты инвалид лезешь в разговор.
показати весь коментар
13.03.2018 10:19 Відповісти
"Безмельдонисты"...
показати весь коментар
13.03.2018 09:56 Відповісти
Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 1536Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 5489
показати весь коментар
13.03.2018 09:36 Відповісти
Когда на первом месте сила духа и воля к победе, а не понты в гламурной форме, ты даже с ограниченными возможностями, можешь стоять на вершине Олимпа!!!
показати весь коментар
13.03.2018 09:39 Відповісти
о сензор уже мигом поменял таблицу результатов и повесил на английском языке.
показати весь коментар
13.03.2018 09:43 Відповісти
Руснявые мрази на третьем месте
показати весь коментар
13.03.2018 09:44 Відповісти
Вроде на втором? Они вообще полным составом или это урезанная команда даёт такие результаты?
показати весь коментар
13.03.2018 12:13 Відповісти
Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 1269
показати весь коментар
13.03.2018 09:51 Відповісти
Слава украинским паралимпийцам!!!
показати весь коментар
13.03.2018 10:16 Відповісти
Эти граждане несмотря на свои физические недостатки делают больше для страны, чем большенство вполне здоровых чиновников.
показати весь коментар
13.03.2018 10:28 Відповісти
Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 494
показати весь коментар
13.03.2018 10:39 Відповісти
я ні чорта не розумію!!!
неабиякі досягнення у паралімпійців, у юнаків і дітей, але... як тільки всі вони потрапляють у великий професійний спорт - ВСЕ зводиться нанівець!!!
як таке можливо????
показати весь коментар
13.03.2018 10:41 Відповісти
вот и гадай после этого какая из наших сборных паролимпийская...
показати весь коментар
13.03.2018 10:46 Відповісти
Браво
показати весь коментар
13.03.2018 10:47 Відповісти
Українка Шишкова завоювала п'яте "золото" на Паралімпіаді-2018 - Цензор.НЕТ 4713
показати весь коментар
13.03.2018 11:03 Відповісти
СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!! ЦІ ЛЮДИ _ СПРАВЖНІ ГЕРОЇ !!!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!
показати весь коментар
13.03.2018 11:28 Відповісти
КАКИЕ МОЛОДЦЫ НАШИ ПАРАОЛИМПИЙЦЫ!!!! СЛАВА ВАМ РЕБЯТА!!!! И СПАСИБО ЗА ВАШ ТРУД И ВОЛЮ!!! СЛАВА УКРАИНЕ!!!ГЕРОЯМ СЛАВА!
показати весь коментар
13.03.2018 14:08 Відповісти