В Україні пропонують створити Міністерство у справах сім'ї

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", таке звернення до відповідних державних органів направили учасники Всеукраїнського форуму сім'ї, який відбувся 14 березня в НЦ "Український дім" за ініціативою низки громадських організацій та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Як робочі варіанти було запропоновано створення Міністерства або державного агентства у справах сім'ї або ж запровадження інституту урядового уповноваженого з питань сім'ї.
"Зараз у виконавчій владі відсутня організація, яка займалася б сім'єю безпосередньо. Немає жодного міністерства, в назві якого взагалі присутнє слово "сім'я". Ми закликали сьогодні уряд до того, щоб створити державне агентство, державну службу з питань сім'ї, які б координували державні зусилля, зусилля місцевого самоврядування", - заявив координатор форуму депутат Верховної Ради України Павло Унгурян.
Зокрема, учасники форуму зазначили, що така необхідність обумовлена насамперед катастрофічною статистикою розлучень, демографічною кризою, сумною статистикою щодо сирітства та безвідповідального батьківства, впровадженням "гендерної термінології" до законодавства України, спробами спростити процедуру розлучень та іншим.
Серед необхідних кроків, які будуть сприяти захисту інституту сім'ї учасники форуму підкреслили необхідність зберегти у Конституції України дефініцію шлюбу як союзу чоловіка і жінки; не допустити прийняття антисімейних законодавчих рішень, що дозволяють пропагувати нетрадиційну сексуальну поведінку як норму; почати поширення освітніх програм для шкіл та університетів, які готуватимуть українську молодь до відповідальної вступу до шлюбу; рекомендувати уряду підготувати і затвердити державну програму щодо захисту сім'ї.