6962 відвідувача онлайн
18 895 79

Від початку року поліція припинила діяльність 60 ОЗУ

Це на 42% більше ніж у 2017 році.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт НПУ, про це перший заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін повідомив 16 березня під час робочої зустрічі з радником із питань кримінальних розслідувань організованої злочинності Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Паулюсом Клікунасом.

Зокрема, згідно з даними аналізу оперативної ситуації, у 2014 році за перші два місяці було припинено діяльність 44 організованих груп та злочинних організацій (ОГ і ЗО), а за аналогічний період цього року - 60. Кількість викритих поліцейськими банд зросла з трьох у 2014 році до дев’яти у 2018-му. Також цього року викрито 16 злочинних організацій та організованих груп, причетних до незаконного обігу наркотиків, проти 7 у 2014 році.

Найбільше злочинних груп викрито зусиллями оперативників підрозділів карного розшуку і захисту економіки - відповідно 24 і 20. Минулого року ці підрозділи викрили відповідно по 23 та 12 ОГ і ЗО.

Загалом поліція за перші два місяці 2018 року припинила діяльність 60 організованих груп і злочинних організацій. Це на 42% більше порівняно із січнем-лютим минулого року. Крім того, правоохоронцями викрито діяльність 9 бандугруповань проти двох у 2017 році.

Топ коментарі
+12
отлично..но главное ОПГ страны так и не прекращает свою деятельность..
показати весь коментар
17.03.2018 09:45 Відповісти
+11
А ОПГ БПП когда?
показати весь коментар
17.03.2018 09:48 Відповісти
+11
Какой ефективный мусорок.Когда мусора начинают статистику свою показывать,становиться смешно и грустно одновременно.
показати весь коментар
17.03.2018 09:53 Відповісти

Завантаження...