13109 відвідувачів онлайн
9 653 37

Росія використовує нову формулу дезінформації "4F", - Мінінформполітики

Росія використовує нову формулу дезінформації "4F", - Мінінформполітики

Російська Федерація взяла на озброєння нову формулу дезінформаційно-пропагандистської стратегії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінформполітики, про це заявив держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко під час фінальної дискусії міжнародного симпозіуму "Революція, війна та її наслідки", що відбувся у Варшаві.

Біденко нагадав нещодавні слова глави МЗС України Павла Клімкіна про вже відому пропагандистську "4D"-стратегію Кремля: dismissing, distorting, distracting, dismaying (заперечення, перекручування, дезорієнтація, залякування). Він також озвучив учасникам симпозіуму ще одну формулу російської дезінформаційної кампанії - "4F", яка включає: fake news, fake media, fake experts, fake events (фейкові новини, медіа, фальшиві експерти та події).

"За допомогою цих "4F" та "4D" дезінформаційно-пропагандистських стратегій російська сторона намагається нав'язати новий світовий порядок денний, просуваючи спотворений наратив. Особливо вразливими до цього є країни-сусіди Росії: Україна, Білорусь та Польща. Наша стратегія в боротьбі з російською пропагандою як Міністерства інформаційної політики України залишається незмінною - максимально відкрито, залучаючи міжнародні інститути, інструментами правди сприяти формуванню демократичного дискурсу, який відображатиме реальний стан речей", - заявив Біденко.

За даними прес-служби МІП, ключовими темами міжнародного симпозіуму "Революція, війна та її наслідки", який відбувся 16-17 березня в Коледжі Європи в Натоліні (Варшава, Польща), стали міжнародні наслідки Революції Гідності, анексії Криму, військових дій на Донбасі та інформаційної війни. Симпозіум зібрав українських, польських та європейських політиків, експертів, науковців, представників громадських організацій та проходив у рамках міжнародної академічної програми Коледжу Європи "Три революції. Дослідження масових протестів в Україні".

Топ коментарі
+8
спасибо, мы поняли что ты кацап
показати весь коментар
19.03.2018 13:57 Відповісти
+6
4f, а как же рупор "Lolita"?
показати весь коментар
19.03.2018 13:45 Відповісти
+6
Я с команды Украина, а ***** уже напало, плохо что вы этого еще не знаете
показати весь коментар
19.03.2018 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
4f, а как же рупор "Lolita"?
показати весь коментар
19.03.2018 13:45 Відповісти
distorting, distracting.
показати весь коментар
19.03.2018 13:50 Відповісти
не сравнится с рупором "ху#ло".
Согласен?
показати весь коментар
19.03.2018 13:56 Відповісти
вы спрашиваете или утверждаете?
показати весь коментар
19.03.2018 13:59 Відповісти
так "да" или "нет"?
показати весь коментар
19.03.2018 14:17 Відповісти
спасибо, мы поняли что ты кацап
показати весь коментар
19.03.2018 13:57 Відповісти
Вы с команды, где главная Женщина-3000?
Где не принято раскачивать лодку, а то Путен нападает?
Где если не это, то кто? Где это наше все?
показати весь коментар
19.03.2018 14:00 Відповісти
Я с команды Украина, а ***** уже напало, плохо что вы этого еще не знаете
показати весь коментар
19.03.2018 14:05 Відповісти
якщо "***** уже напало" - то чому , в України з нею безвіз і торгівля зростає ?
Торгівля і відносини з ворогом називається колаборанство ! Чи для вас ***** вже не ворог ?
показати весь коментар
19.03.2018 14:07 Відповісти
Уколи галоперидол или бахнись головой об стенку. С разгона.
показати весь коментар
19.03.2018 14:19 Відповісти
АТО за два дня
показати весь коментар
19.03.2018 14:26 Відповісти
новую мировую повестку дня

-----
та ти шо ще скажи новий світовий порядок
до них нічого так і не дійшло
шо справа навіть не в росії.
показати весь коментар
19.03.2018 13:47 Відповісти
ще 4 роки правління пуйла починається за парканом брехня буде тільки посилюватися.
показати весь коментар
19.03.2018 13:51 Відповісти
шисть рокив
показати весь коментар
19.03.2018 14:01 Відповісти
вибачаюся це ж раша, таки 6. Пуйлу буде вже 70, як генсек кпрс.
показати весь коментар
19.03.2018 14:22 Відповісти
Росія використовує нову формулу дезінформації "4F", - Мінінформполітики - Цензор.НЕТ 976
показати весь коментар
20.03.2018 01:00 Відповісти
Мининформполитики это и есть минстець про который тут вспоминают каждый день? или я что-то путаю? как тогда это переводиться почему не мiнiнфопол? пойду наверное нагуглю...
показати весь коментар
19.03.2018 13:52 Відповісти
так и есть
показати весь коментар
19.03.2018 14:03 Відповісти
Россия использует новую формулу дезинформации /и в цензоре метода подачи информации ФСБ через пятую колонну усовершенствовалась.На картинках эфэсбэшные мазилы уже не пишут .ru. Многие пропагандоны освоили метод Гнилая селёдка. Но самое главное: ФСБ заблокировала вход в цензор из РФ. Иначе как и раньше форумы пестрели бы власовскими флажками. За что ФСБ-благодарность.
показати весь коментар
19.03.2018 14:03 Відповісти
Они сюда ходят, но под другими флагами.
показати весь коментар
19.03.2018 14:12 Відповісти
В том числе и под украинским. А коллаборантское быдло из "руха новых сил" ходит не только сюда, но и в центре Киева беспредел творит.
показати весь коментар
19.03.2018 14:23 Відповісти
Так елки! Минстэць, берите на вооружение!
показати весь коментар
19.03.2018 14:04 Відповісти
Хмм.. Они уже сами признали, что лоханулись. Почему? А патамушта они изначально делали ставку на телевидение в век Интернета. Сейчас они спохватились и переориентировались. Заметили как хакеров стало необыкновенно больше....как грибы после дождя. Вы будете необыкновенно удивлены, когда отключив Россию от всемирной паутины снова обнаружите ихнюю возросшую активность.
показати весь коментар
19.03.2018 14:08 Відповісти
Судя по оголтелой антиукраинской компании, которую развернули всякие "рухи новых сил", демальянсы и прочие сборища прокремлёвских коллаборантов, все эти 4D и 4F уже давно в действии.
показати весь коментар
19.03.2018 14:17 Відповісти
Кто то им из торговых партнёров- как в одной связке играет,заигрывает,вот это плохо.А так всё хорошо,ПРекрасная Маркиза,в верхах ни одного печального сюрприза,только молодёжь в этой кровавой мясорубке гибнет
показати весь коментар
19.03.2018 14:22 Відповісти
Россия использует новую формулу дезинформации "4F", - Мининформполитики - Цензор.НЕТ 1321
показати весь коментар
19.03.2018 14:26 Відповісти
Ще бiльше путiна!

Не знаю, як ви - а я насправді радію, що в свинособак все йде саме так, як зараз.

Я впевнений, що саме це їм потрібно - ще більше путіна, ще більше сєчіна і ще більше кадирова.

Ще більше палаців, гімнасток і ****** на яхтах.

Ще більше аргентинської диппошти і ще більше гробів з Сирії і України. Більше аду.

Ні в якому разі неможна бажати їм ніяких м'яких революцій, ніякої лібералізації, навіть штучної. Хто хто, а ми в цьому не зацікавлені.

Тому ще шість рочків ******, а може і десять чи більше нам тільки на радість.

Єдине, про що мрію, дожити до того дня, коли там насправді їбане [а в тому, що там насправді їбане - можна навіть не сумніватись - це всі ті самі граблі, по яких вони ходять вже тисячу років].

І от коли там насправді їбане - сидіти десь вдома в зручному креслі і під стакан Лаґавулін'у дивитись стрім, як вони там жеруть один одного.

Що ще треба, щоб зустріти щасливу Українську старість?
показати весь коментар
19.03.2018 14:49 Відповісти
А що робить тремтяча голова стецька - може вже час,щось робити?
Все такі лярд виділи,а діла ніякого невидно.
показати весь коментар
19.03.2018 14:51 Відповісти
Для справки. 4F - это find, feel, fuck and forget...
показати весь коментар
19.03.2018 14:54 Відповісти
Росія використовує нову формулу дезінформації "4F", - Мінінформполітики - Цензор.НЕТ 9813
показати весь коментар
19.03.2018 14:57 Відповісти
Біденко був відомий,коли риго - соєві крутили наперсткі на ТБ про "новиємаладиєлітса".Пригадую як на 5 каналі це новеобличчя поставило політичний діагноз Ю.Тимошенко перед парламентськіми виборами в2014 році :Тимошенко більше ніколи не буде визначати рух України і взагалі її пісня закінчилась.І ось.аж через чотири рокі Лола дозвола Біденко відкрити рота.
показати весь коментар
19.03.2018 15:05 Відповісти
У кого 4F, а у кого 4О - обещать, обмануть, обворовать, отдохнуть.
показати весь коментар
19.03.2018 15:41 Відповісти
И шо: 4F на Мальдивщине не ловит