4300 відвідувачів онлайн
27 870 189

185 екс-беркутівців служать у київських полках поліції особливого призначення

185 екс-беркутівців служать у київських полках поліції особливого призначення

У полках поліції особливого призначення Києва працюють 185 співробітників, які раніше служили у розформованому спецпідрозділі міліції «Беркут».

Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Києва у відповідь на запит "Громадського", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, у полку поліції особливого призначення №1 ГУНП Києва працюють 486 співробітників, 183 з яких служили в "Беркуті".

У полку поліції особливого призначення №2 ГУНП Києва працюють 430 співробітників, у "Беркуті" служили двоє з них.

У поліції повідомили, що 761 співробітник полків поліції особливого призначення Києва пройшов переатестацію з міліції до лав Національної поліції. Дев’ятеро співробітників "провалили" переатестацію, але поновилися на службі через суд.

Також у поліції стверджують, що ніхто з екс-"беркутівців", які продовжують працювати у київських полках особливого призначення, не був затриманий або відсторонений від служби за підозрою у злочинах під час Євромайдану.

Нагадуємо, полки поліції особливого призначення були створені на базі розформованого "Беркута". Основним завданням цих полків є охорона громадського порядку під час масових заходів, охорона адміністративних будівель, патрулювання та участь у спецопераціях із затримання злочинців.

Топ коментарі
+40
Это ЗАМЕТНО по избиению людей под зРадой,воровству аппаратуры ,хамству активистам и многому другому ,только их там ГОРАЗДО БОЛЬШЕ ,поэтому у мальдивского вота такой и рейтинг !!!
показати весь коментар
19.03.2018 17:07 Відповісти
+33
І після цього влада не розуміє, чому її рейтинги впали у 5 разів з 2014 року?
показати весь коментар
19.03.2018 17:07 Відповісти
+32
Шо там беркут ! Все олигархи служат нетронутыми ))
показати весь коментар
19.03.2018 17:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Корочки УБД, уверен, есть у всех
показати весь коментар
19.03.2018 17:16 Відповісти
Ха!Тоже мне новость))) А куда они еще могли пойти ?В дворники или сантехники?)
показати весь коментар
19.03.2018 17:11 Відповісти
Сторожевые псы, церберы, нужны любой власти
показати весь коментар
19.03.2018 17:12 Відповісти
Доповнення: і будь якій державі.
показати весь коментар
19.03.2018 17:21 Відповісти
Якщо ця держава параша або щось подібне.
показати весь коментар
19.03.2018 21:02 Відповісти
А в других регионах Украины реинкарнация Беркута не меньше.Всё дерьмо собрано под крышей Авакова- берии.
показати весь коментар
19.03.2018 17:14 Відповісти
чЛенин взял на службу даже полковника царской армии маршала ссср Шапошникова и прочих унтер-офицеров Жюковых
показати весь коментар
19.03.2018 17:14 Відповісти
дик він миколу ІІ розстріляв, а не відпустив.
показати весь коментар
19.03.2018 17:22 Відповісти
Проверенная элита ************!
показати весь коментар
19.03.2018 17:14 Відповісти
Дебоширили на Майдані взагалі-то донецькі та кримські беркутівці. Хоча, звісно, можна було б і розстріляти всіх хто жив при Овочеві. І Зради в інтернеті менше б було...
показати весь коментар
19.03.2018 17:15 Відповісти
Исчо луганськи. И всьо. Эгеж?
показати весь коментар
19.03.2018 17:17 Відповісти
київські теж.
беркут повністю себе зганьбив, варто згадати звіряче побиття та переслідування людей у Запоріжжі та Дніпрі.
тих уродів арештувати мало було.
показати весь коментар
19.03.2018 17:18 Відповісти
Там был "Беркут" со всей Украины. И ни кто из них неотказался выполнять преступные приказы. А покаялись перед народом единицы
185 экс-беркутовцев служат в киевских полках полиции особого назначения - Цензор.НЕТ 9986
показати весь коментар
19.03.2018 17:20 Відповісти
Да, и именно парни, которые покаялись перед народам, единственные и проявили себя в войне с кацапами. Да на том же Карачуне в вертолете с Кульчицким погибли бывшие "беркута". Но таких были единицы, а мрази оказалось 95% или больше. И порядочные в могиле, а мразь служит Авакяну.
показати весь коментар
19.03.2018 17:24 Відповісти
Даже если верить в Ваш бред, то потрудитесь объяснить функции киевского ? Людей в центре Киева расстреливали, а они сидели и не замечали.
показати весь коментар
19.03.2018 17:29 Відповісти
а они были вольные казаки?
показати весь коментар
19.03.2018 21:29 Відповісти
Нет, просто под присягой. Или по Вашему, если пожарники знают, что горит дом, должны его тушить только когда будет их барина воля.
показати весь коментар
19.03.2018 21:48 Відповісти
любая преступная власть держится на отбросах общества и соевые не исключение...
показати весь коментар
19.03.2018 17:15 Відповісти
185 экс-беркутовцев служат в киевских полках полиции особого назначения - Цензор.НЕТ 6359
показати весь коментар
19.03.2018 17:19 Відповісти
Ну служив вберкуті тоі що Це якась була незаконна організація? Зовсім ні. Якщо він особисто не здійсьнював ніяких злочинів та правопорушень то чому йому б і не служити в поліції.
показати весь коментар
19.03.2018 17:19 Відповісти
Та не хвилюйтесь ви так... у нас крім п'яти цапів-відбувайлів з беркутівців ніхто ніякого злочину не зкоював... беркут на Майдані тільки квіти повстанцям дарував... звичайно таких гріх наказувати...
показати весь коментар
19.03.2018 17:27 Відповісти
Скоро мы услышим, что беркут противостоял на майдане платным агентам *****, которые хотели взорвать бимбу и обвалить здание кабмина на купол Верховной рады.
показати весь коментар
19.03.2018 17:31 Відповісти
Да почему скоро? Уже выдвинуто нескольким майдановцам подозрение в применении оружия против беркута... Как я уже писал, беркут на Майдане цветы ходил дарил, а эти несознательные начали приставать и обижать невинных беркутят...
Это всё на полном серьёзе...
показати весь коментар
19.03.2018 17:37 Відповісти
Плюс порушені кримінальні справи проти євромайданівців під вигаданими обставинами.
Плюс покалічення 3 березня євромайданівців, покалічених на Євромайдані.
показати весь коментар
19.03.2018 21:05 Відповісти
Ще раз . Хто порушував закон - винен. і повинен відповідати .Хто не порушував - невинен і відповідати йому нема за що. Не може людина бути винна лише в тому, що служила в законному державному підрозділі.Так само вбивцю чи грабіжника чи крадія не можна виправдовувати лише тому що він майданівець, чи атовець чи просто має гарні очки.
показати весь коментар
19.03.2018 21:11 Відповісти
Гестапо та СС теж були законними державними підрозділами. При новій владі всі беркутівці мають були відловленими і засудженими за злочини проти українського народу.
показати весь коментар
20.03.2018 10:43 Відповісти
Переміг би Гітлер то гестапівці та ССесівці були б героями, а раз переміг Сталін то НКВДисти стали героями. А вони нічим не відрізняються. Та мабуть гестапо та СС менше людей вбили. А тепер за Беркут .По якому закону України ви вимагаєте судити громадян України лише за те що вони служили в підрозділах створених по законах України?
показати весь коментар
20.03.2018 20:09 Відповісти
Цього закону ще немає, але він буде - про визнання "Беркуту" злочинною організацією, яка винна в смерті та зкаліченні сотень громадян України.
показати весь коментар
22.03.2018 10:56 Відповісти
она таки незаконна
показати весь коментар
19.03.2018 18:16 Відповісти
Гестапо теж було законною організацією.
показати весь коментар
22.03.2018 10:47 Відповісти
маршалы Тухачевский,Жукови Буденный и отравили Зарином крестьян Тамбовщины успешно,выпустив 5 000 снарядов с химическим оружием.Так что семья Скрыпылей в Солсбери имеет славные советские традиции
показати весь коментар
19.03.2018 17:19 Відповісти
Трохи не так.Хоча суті не міняє. Жукова там і близько не було, Зарину також. Був Тухачевський з хлором. Ну хлором балувались недовго бо виздихала маса червоних коли вітер помінявся. Там більш дієвий способ застосували .Брали сім'ї повстанців в заручники і стріляли по одному кожен день доки той повстанець не приходив здаватись
показати весь коментар
19.03.2018 20:58 Відповісти
А как же революция гидности?
показати весь коментар
19.03.2018 17:22 Відповісти
Московский ОМОН или спецназ одели в форму Беркута а на рукав повесили желтую повязку для опознавания.При штурме телецентра в Вильнюсе на спину спецназу вешали надпись НАШИ
показати весь коментар
19.03.2018 17:23 Відповісти
Не гоните на торговых партнеров, не московский а марсианский или лунный, хотя следствие под руководством Луценка всё ближе подходит к версии что это было массовое самоубийство.
показати весь коментар
19.03.2018 17:32 Відповісти
.... а что вы хотели , что б они пошли работать на ЗАВОД ????
показати весь коментар
19.03.2018 17:24 Відповісти
Мы хотели что бы они сидели.А если не сидят тогда кто же стрелял в людей на Майдане? ДУХ СВЯТОЙ?
показати весь коментар
19.03.2018 17:37 Відповісти
а у нас каждый труд почетен. Чем им на заводе плохо будет? Хоть узнают,что такое работа. Не полиняют.
показати весь коментар
20.03.2018 07:32 Відповісти
Лена твои "а у нас каждый труд почетен" пережиток совка У нас капитализм, почетность труда измеряется денежным вознаграждением за труд . Поэтому труд футболиста что гоняется за мячем, или труд нарисованной куклы шевелящей губами на сцене в такт музыки, да даже труд шалавы с объезной, гораздо почетней труда тракториста который кормит сотни людей.
показати весь коментар
20.03.2018 20:21 Відповісти
труд беркутаста,лупящего население в почете только у самих беркутастов. Обслуга. Бобики. Грязь из-под ногтей каждого,кто заплатит. То же самое - менты. И вся эта хрень про "наша служба и опасна и трудна" - это реально совок. Так что - как там говаривал министр МВД - мусора не люди. А беркутасты - петушары и должны обслуживать зону.
показати весь коментар
21.03.2018 07:16 Відповісти
Я подивлюсь до кого ти побіжиш якщо в тебе гопник сумку забере до мусарні де не люди чи на прохідну завода.
показати весь коментар
22.03.2018 11:31 Відповісти
та много ж вы гопоты наловили...
показати весь коментар
22.03.2018 14:31 Відповісти
Я її взагалі не ловив. Та сусід за те що телефони відбирав та сережки у дівчат з вух виривав загримів на 8 років. То мабуть ти його піймала?
показати весь коментар
22.03.2018 16:08 Відповісти
твоего соседа сдали или его дружки-подельники,или те,с кем бухал или кололся. Или родня его. А про "шЫрлохов холмсов" можешь не рассказывать. Умеют только бабок на базаре шмонать и наркоту крышевать
показати весь коментар
23.03.2018 07:17 Відповісти
Красный террор в сср начали с убийства чЛенина на заводе Михельсона в 1918 году.Бандеровцы напали на советское быдло.
показати весь коментар
19.03.2018 17:26 Відповісти
Если бы их Аваков не взял в полицию они пошли бы в боевики
показати весь коментар
19.03.2018 17:26 Відповісти
Если бы Аваков их взял в полицию, то они б уже 2 год мотали, а другим было б не повадно расстреливать простых людей защищая вора.
показати весь коментар
19.03.2018 17:30 Відповісти
Бандиты матерые. Вот один недавно в Киеве бросил гранату в сбушников, которые пытались его задержать за продажу оружия, и сбежал.
показати весь коментар
19.03.2018 17:31 Відповісти
Гиркин-Стрелков в Ютубе у Калашникова сказал следующее :
я ожидал от Донбасса намного большего,но я ошибся,из 4 000 офицеров запаса советской армии проживающих на тот момент в Донбассе ко мне пришли всего 20 человек.
показати весь коментар
19.03.2018 17:32 Відповісти
Специалисты с опытом борьбы со своим народом. Только не стоит на них ращитывать, у них так же опыт проигрывать и предавать. Сдали тех сдадут и этих.
показати весь коментар
19.03.2018 17:33 Відповісти
....надо их утилизировать как ВАГНЕРОВЦЕВ !!!! бросить на ПРОРЫВ к государственной границе УКРАИНЫ и пускай своей кровью докажут , что они СЛУЖАТ стране , а не БАРЫГАМ !!!
показати весь коментар
19.03.2018 17:33 Відповісти
при случае они ПРЕ-ДА-ДУТ !!!!
показати весь коментар
19.03.2018 17:34 Відповісти
185 экс-беркутовцев служат в киевских полках полиции особого назначения - Цензор.НЕТ 7736185 экс-беркутовцев служат в киевских полках полиции особого назначения - Цензор.НЕТ 5167
показати весь коментар
19.03.2018 17:36 Відповісти
Ну не одни же подонки там были. Престижное подразделение было. Пусть служат. Это не клеймо.
показати весь коментар
19.03.2018 17:37 Відповісти
Не клеймо. Мент - это диагноз. А вор - это клеймо.
показати весь коментар
19.03.2018 17:42 Відповісти
Сделаем короткий вывод из слов Гиркина.не все в Донбассе офицеры запаса оказались подонками,потому и руководит быдло продавец Окорочков ЗаХерченко.
показати весь коментар
19.03.2018 17:38 Відповісти
в курятнике изменилось лишь одно----- смена петуха на ak'aghaghy
показати весь коментар
19.03.2018 17:41 Відповісти
Академик РАН Валерий Тишков.Профессор и дкктор исторических наук.
Русского народа не существует в природе.
показати весь коментар
19.03.2018 17:45 Відповісти
Доктор технических и юридических наук,декан Питерского университета Юрфака Олег Гурьевич Каратаев :
русского народа нет,есть русскаязычный сброд называющий себя рюсским народом.
показати весь коментар
19.03.2018 17:50 Відповісти
185 екс-беркутівців служать у київських полках поліції особливого призначення - Цензор.НЕТ 6319
показати весь коментар
19.03.2018 18:02 Відповісти
"куряче військо"

185 екс-беркутівців служать у київських полках поліції особливого призначення - Цензор.НЕТ 4408
показати весь коментар
19.03.2018 18:05 Відповісти
всех петухов - в утиль. Чтоб и духу не было.
показати весь коментар
19.03.2018 21:15 Відповісти
Ціх краще на зону - буде їм кожен день весілля...
показати весь коментар
20.03.2018 09:50 Відповісти
Жаль таких кадров терять,цепные собаки нужны любой власти!
показати весь коментар
19.03.2018 18:07 Відповісти
И что? Сколько бывших регионалов в верховной раде, сколько людей с российским гражданством... Так что и тут всё в полном порядке.
показати весь коментар
19.03.2018 18:19 Відповісти
Нет слов....
показати весь коментар
19.03.2018 18:24 Відповісти
Новая власть должна этих беркутов вычислить и зажечь в братской могиле.
показати весь коментар
19.03.2018 18:25 Відповісти
а самім слабо ?
все на чергову "новую власть" розраховуєте ?
показати весь коментар
19.03.2018 18:43 Відповісти
Тот же хер, только вид слева.
показати весь коментар
19.03.2018 18:26 Відповісти
Тижня не минуло , як соєві захлинаючись кричали що беркутня НЕ СЛУЖИТЬ в київській поліції ...
показати весь коментар
19.03.2018 18:37 Відповісти
Знаю одного мусора,который три года не дотянул до пенсии на момент Майдана.Думал-попадёт под люстрацию и прощай колядування на трассе.Даже запил с горя.Сейчас уже на пенсии.Заплатил кому полагается,месяц посидел за 30 км от АТО,получил статус,участок,пенсию и повысили до подполкана.Так что в Какакову реформу не верю и не пытайтесь мне разсказать за "полиция"новая форма и толерантных безсребреников...
показати весь коментар
19.03.2018 18:46 Відповісти
і так скрізь по Україні ...
https://censor.net/news/3041208/attestatsiya_politsii_na_dnepropetrovschine_provalilas_izvsego_45_uvolennyh_polovina_uje_vosstanovilas
показати весь коментар
19.03.2018 18:57 Відповісти
Сволочи беркутовцы, ловко пристроились в полиции и будут по прежнему творить свои тёмные делишки. Это Авакову выгодно...
показати весь коментар
19.03.2018 19:44 Відповісти
Садисты барыгам нужны.
показати весь коментар
19.03.2018 20:01 Відповісти
І це цифра тільки по київських бєркутастах.
А в проломленні голів майданівцям 3 березня брали участь не тільки київські бєркутасти, а ще й звезені з інших областей.
показати весь коментар
19.03.2018 20:54 Відповісти
можна приблизно уявити динаміку по інших областях ...
показати весь коментар
19.03.2018 22:06 Відповісти
через ноль на передке всех переоформить в течении полугода ,раен Бутовка,Авдеевка,Водяное,Светлодарка
показати весь коментар
19.03.2018 21:59 Відповісти
Зо всіх кутків лутає : відбулась Революція гідності , відбулась Революція гіднсті....... : Ти бачиш сусліка ?

Ні .
А він є .
показати весь коментар
19.03.2018 22:20 Відповісти
"люстровані і реформовані"
показати весь коментар
19.03.2018 22:46 Відповісти
не ту страну назвали Гондурасом.... ( мусорьё можете стирать комент)
показати весь коментар
19.03.2018 23:05 Відповісти
Живєєвсєхживих...