13318 відвідувачів онлайн

Вимагаємо від РФ терміново надати доступ консула до Сенцова, - МЗС України

Вимагаємо від РФ терміново надати доступ консула до Сенцова, - МЗС України

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії надати доступ українського консула до режисера Олега Сенцова, незаконно утримуваного в колонії міста Лабитнангі (Ямало-Ненецький автономний округ Тюменської області).

Про це у своєму акаунті в Твіттері написала речниця МЗС України Мар'яна Беца, передає Цензор.НЕТ.

"У зв'язку з інформацією про погіршення стану здоров'я О.Сенцова вимагаємо від РФ терміново надати доступ консула до Олега #FreeSentsov", - заявила Беца.

Вимагаємо від РФ терміново надати доступ консула до Сенцова, - МЗС України 01

Топ коментарі
+14
Вот твари рашистские!
показати весь коментар
20.03.2018 14:13
+6
А ты кацап, что человек?
показати весь коментар
20.03.2018 14:19
+4
показати весь коментар
20.03.2018 14:15
Коментувати
Сортувати:
Вот твари рашистские!
показати весь коментар
20.03.2018 14:13 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2018 14:15 Відповісти
Ну и что ты здесь забыл, Иван Петрович? (с)
показати весь коментар
20.03.2018 14:27 Відповісти
В минуты, когда чувствуешь страшную боль, от понимания невозможности чем-то помочь и что-то изменить, согласен на то, чтобы эту цивилизацию уничтожили, потому, что она не достойна существования, так как её частью являются кацапы, а отделить их от цивилизации невозможно.
показати весь коментар
20.03.2018 14:17 Відповісти
а консул что .врач,,,?
показати весь коментар
20.03.2018 14:17 Відповісти
А ты кацап, что человек?
показати весь коментар
20.03.2018 14:19 Відповісти
з мене такий самий кацап,як з твого пісюна дишло(кацапа,а як може хворому допомогти консул???) це у кацапів (всех исцеляет припев ла ла ла)
показати весь коментар
20.03.2018 14:26 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2018 14:27 Відповісти
Вот где вы мрази, которые спамили меня, когда я говорил, что надо забирать наших ребят которых пытают, вместо Гади?



в "сусідній" темі, розводять мантри, що Савченко - агент фсб...спецоперація кремля...
показати весь коментар
20.03.2018 14:28 Відповісти
ось тут Ти правий,вибачай Ти не кацапа...
показати весь коментар
20.03.2018 14:28 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2018 14:32 Відповісти
Вы правда думаете,что мы можем выбирать,кого забрать у мордра?Пока драный карлик не даст отмашка,там и мухи не летают,а Сенцова этот упырь не отдаёт,как и Кольченка , Клыха,Карпюка
показати весь коментар
20.03.2018 15:52 Відповісти
я где-то здесь читала, что его, возможно, отравили... твари, пусть это будет неправдой, но все эти наши вопли, грозные заявления и требования для наших мразей-соседей не более, чем комариный писк...
показати весь коментар
20.03.2018 14:20 Відповісти
Політв'язень Кремля, український кінорежисер Олег Сенцов помирає від отруєння у російській в'язниці. Про це заявив військовий експерт Юрій Колесніков: "Зараз ми знаємо, що Сенцов помирає. Підкреслюю, помирає. І за всіма ознаками, це отруєння радіоактивною речовиною. Не виключено, що Сенцова отруїли "по приколу".
Колесников висловив сумніви в голодуванні нардепа Надії Савченко в російському полоні, нагадавши про голодування бійців ІРА в британських в'язницях. Після 40 діб голодування починаються незворотні процеси в організмі. Ви вже людину не витягнете". https://www.depo.ua/ukr/life/sencova-otruyili-vin-pomiraye-u-rosiyskiy-v-yaznici-zmi-20180320745272
показати весь коментар
20.03.2018 14:26 Відповісти
а в цей час, поки, вкотре, вимагають допустити консула...

https://espreso.tv/news/2018/03/19/pryyde_moment_koly_my_rozirvemo_dyplomatychni_vidnosyny_z_rosiyeyu_iryna_lucenko "Мабудь, підійде момент, коли нам треба буде розривати дипломатичні стосунки. Напевно, зараз ще не є той критичний момент розриву", - заявила представниця президента.

ніколи не було й от знов....
показати весь коментар
20.03.2018 14:26 Відповісти
За такие слова ее нужно вышвырнуть из ВР.
показати весь коментар
20.03.2018 15:49 Відповісти
Самое страшное что ты понимаешь что не можешь никак помочь человеку(((((
показати весь коментар
20.03.2018 14:40 Відповісти
Нужно тогда к кацапским заключённым никого не впускать ни адвокатов ни врачей ни консулов
показати весь коментар
20.03.2018 15:48 Відповісти
Почему бы Тимощенчихе не предоставить Олегу депутата от своей фракции? Хоть немного отмолит грехи свои.
показати весь коментар
22.03.2018 19:28 Відповісти