13476 відвідувачів онлайн
3 244 14

Дії РФ біля кордонів Королівства викликають побоювання, - глава Міноборони Норвегії

Дії РФ біля кордонів Королівства викликають побоювання, - глава Міноборони Норвегії

Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен висловив стурбованість поведінкою Росії біля кордонів Королівства.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна", про це він заявив на зустрічі з американським колегою Джеймсом Меттісом, пише VG.

За його словами, в Осло пильно стежать за розвитком російських збройних сил.

Повідомляється, що норвезькі військові особливо стурбовані навчаннями в безпосередній близькості від Норвегії.

"Під час навчань Росія перемістила в досить короткі терміни значну кількість військовослужбовців на північ країни. До норвезького кордону були також передислоковані російські ракетні системи. Це викликає побоювання", - додав він.

Як повідомлялося, в Норвегії відмовилися визнавати вибори президента РФ в окупованому Криму.

Топ коментарі
+3
Варяги гонят- недавно открыли сами же дорогу возле Мурманска , прямое шоссе - норвегия Россия - тепреь авто ездят вдоль и в поперёк.. проект Путена...Ногри любят деньги не меньше чем Путен))
показати весь коментар
21.03.2018 10:05 Відповісти
+2
вот вам и поздравления не зная с чем, но от кого.
показати весь коментар
21.03.2018 09:58 Відповісти
+1
, , северная европа ведет себя адекватно по отношению к кремле-хуйлу , , , а вот южная европа глючит-ссыт ,,,
показати весь коментар
21.03.2018 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
, , северная европа ведет себя адекватно по отношению к кремле-хуйлу , , , а вот южная европа глючит-ссыт ,,,
показати весь коментар
21.03.2018 09:57 Відповісти
вот вам и поздравления не зная с чем, но от кого.
показати весь коментар
21.03.2018 09:58 Відповісти
А вы дальше сопли жуйте ,поздравляйте нового Гитлера!! История идет по спирали !
показати весь коментар
21.03.2018 10:02 Відповісти
Варяги гонят- недавно открыли сами же дорогу возле Мурманска , прямое шоссе - норвегия Россия - тепреь авто ездят вдоль и в поперёк.. проект Путена...Ногри любят деньги не меньше чем Путен))
показати весь коментар
21.03.2018 10:05 Відповісти
Рядом с Норвегией крупнейшая база кацапского флота с кучей атомных подлодок, а они нескольких дополнительных вагонов с солдатами испугались
показати весь коментар
21.03.2018 10:05 Відповісти
Поісхудалася ця куча, і поки вона худала Норвегію всьо влаштовувало, як тільки каци почали нарощувати норвежці запереживали.
показати весь коментар
21.03.2018 10:09 Відповісти
причем тут деньги у Норвегов баблоса больше чем *****, они не пропизжены на яхты и выллы по всему миру
другое дело что они ...конкуренция его газовой трубе ....и было бы не плохо с **** точки зрения там навести кипишь
показати весь коментар
21.03.2018 10:10 Відповісти
Та ні це проста стурбованість.
показати весь коментар
21.03.2018 10:11 Відповісти
Нори, якщо Узкоязічним паспорти в Мурманську давали, значить потрібно боятись - земельку іспісдят, якщо не давали - то максимум трохи газу іспістят. А якщо газ не вдасться украсть, то підпалять (так вони конкурентів позбавляються). В будь-якому випадку ваші побоювання правильні.
показати весь коментар
21.03.2018 10:18 Відповісти
Amerikancy u nix jest,a sto eto znacyt ruskije dumaju ponialy v Siriji.Da i ix armija silnaja F-35 zakupyli 50 stuk ,u ruskix takogo urovnia samoliotov net
показати весь коментар
21.03.2018 10:30 Відповісти
Мерзких воров, мошенников и убийц рашинских весь мир боится , но это вовсе не значит , что все будут ходить перед ними цирлах ! Изгоев будут ставитть на место , но постепенно , не спеша , растягивая удовольствие !
показати весь коментар
21.03.2018 10:43 Відповісти
НУ ТАК ВЫ ПРИЦЕЛИВАЙТЕСЬ !)
показати весь коментар
21.03.2018 10:59 Відповісти
Мы глубоко обеспокоены !!!
показати весь коментар
21.03.2018 12:52 Відповісти